Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
OTVORENO PRVENSTVO USK 2023
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
Hamza
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBS "GAZIJA" BUŽIM
KBS Ljutoč Orašac
KBS Pokoj
KBS"Jezerski"- Bosanska Krupa
KBV Kurto
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Stariji kadeti -47
PF - Starije kadetkinje -55
KL - Stariji kadeti -47
KL - Stariji kadeti +69
KL - Juniori -84
PF - Mlađi kadeti -32
1010
171
8
DINO ČUSTOVIĆ (BIHAĆ)
13
0
ABDIJANOVIC AMAR (POKOJ)
136
AJDIN MUJAGIĆ (GAZIJE)
227
MUAMER BAJREKTAREVIĆ (GAZIJE)
161
OMAR KARABEGOVIC (BIHAC)
1012
171
2
DINO ČUSTOVIĆ (BIHAĆ)
136
0
AJDIN MUJAGIĆ (GAZIJE)
1011
227
1
MUAMER BAJREKTAREVIĆ (GAZIJE)
161
11
OMAR KARABEGOVIC (BIHAC)
1014
171
2
DINO ČUSTOVIĆ (BIHAĆ)
161
0
OMAR KARABEGOVIC (BIHAC)
Medalists
1. DINO ČUSTOVIĆ, KBC "Bihać"
2. OMAR KARABEGOVIC, "ZINO"
3. AJDIN MUJAGIĆ, KBS "GAZIJA" BUŽIM
3. MUAMER BAJREKTAREVIĆ, KBS "GAZIJA" BUŽIM
PF - Mlađe kadetkinje -47
1026
228
1
EMELA TAHIĆ (GAZIJE)
11
11
NAĐA AMIDŽIĆ (POKOJ)
Medalists
1. NAĐA AMIDŽIĆ, KBS Pokoj
2. EMELA TAHIĆ, KBS "GAZIJA" BUŽIM
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje +47
1027
203
4
BERINA MAJETIĆ (CAZIN)
8
7
REISA MUJAGIĆ (POKOJ)
1028
211
1
NADJA RUŽNIĆ (CAZIN)
7
12
KANITA AMIDŽIĆ (POKOJ)
1030
8
1
REISA MUJAGIĆ (POKOJ)
7
11
KANITA AMIDŽIĆ (POKOJ)
Medalists
1. KANITA AMIDŽIĆ, KBS Pokoj
2. REISA MUJAGIĆ, KBS Pokoj
3. NADJA RUŽNIĆ, "Tigar" CAZIN
3. BERINA MAJETIĆ, "Tigar" CAZIN
PF - Stariji kadeti -47
1029
162
8
ROBERTO SELIMOVIC (BIHAC)
1
5
DZENAN TUTIC (POKOJ)
Medalists
1. ROBERTO SELIMOVIC, "ZINO"
2. DZENAN TUTIC, KBS Pokoj
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje -55
1036
4
4
AJLA DEMIROVIC (POKOJ)
208
3
IMAN RUŽNIĆ (CAZIN)
146
ADNA RAMAKIC (BIHAC)
1038
4
0
AJLA DEMIROVIC (POKOJ)
146
10
ADNA RAMAKIC (BIHAC)
Medalists
1. ADNA RAMAKIC, "ZINO"
2. AJLA DEMIROVIC, KBS Pokoj
3. IMAN RUŽNIĆ, "Tigar" CAZIN
3. ----
KL - Stariji kadeti -47
2042
25
2
AGANOVIĆ HAMZA (MUSTAFA)
2
1
DZENAN TUTIC (POKOJ)
55
ŠEHIĆ ELMEDIN (MUSTAFA)
23
AGANOVIĆ EMIN (MUSTAFA)
140
AJDIN MURATOVIĆ (GAZIJE)
2044
25
0
AGANOVIĆ HAMZA (MUSTAFA)
55
3
ŠEHIĆ ELMEDIN (MUSTAFA)
2045
23
2
AGANOVIĆ EMIN (MUSTAFA)
140
1
AJDIN MURATOVIĆ (GAZIJE)
2047
55
0
ŠEHIĆ ELMEDIN (MUSTAFA)
23
3
AGANOVIĆ EMIN (MUSTAFA)
Medalists
1. AGANOVIĆ EMIN, KBS Ljutoč Orašac
2. ŠEHIĆ ELMEDIN, KBS Ljutoč Orašac
3. AJDIN MURATOVIĆ, KBS "GAZIJA" BUŽIM
3. AGANOVIĆ HAMZA, KBS Ljutoč Orašac
KL - Stariji kadeti +69
2054
181
0
DIN ŽERIĆ (BIHAĆ)
219
3
DAVUD VELIC (KURTO)
14
NEDIM HANDUKIĆ (POKOJ)
2056
219
3
DAVUD VELIC (KURTO)
14
0
NEDIM HANDUKIĆ (POKOJ)
Medalists
1. DAVUD VELIC, KBV Kurto
2. NEDIM HANDUKIĆ, KBS Pokoj
3. DIN ŽERIĆ, KBC "Bihać"
3. ----
KL - Juniori -84
1053
6
1
EMAN REKANOVIĆ (POKOJ)
104
2
AMEL DULIC (KURTO)
Medalists
1. AMEL DULIC, KBV Kurto
2. EMAN REKANOVIĆ, KBS Pokoj
3. ----
3. ----