Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Polača Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BTI
BUDOKAI LABIN
CRNI ORAO
FRANKOPAN
HBD
IVANIĆ GRAD
KBK Kula
KING
KNEZ
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LOTUS
MARJAN 1975
MOSLAVAC
POLAČA
PRETORIAN
SVETI JURE, Gata
SVETI ZOILO
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VELEBIT
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci početnici+32
PF - Djevojčice početnice-22
PF - Djevojčice -32
PF - Djevojčice +32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Stariji kadeti -63
PF - Stariji kadeti +69
LC - Stariji kadeti početnici -63
LC - Stariji kadeti +69
LC - Juniori -74
PF - Dječaci početnici+32
1008
54
0
DANIEL VEKIĆ (MARJAN)
85
10
MARO BOSANAC (TGRSL)
1010
259
0
DANIJEL KNEZOVIĆ (KBKSINJ)
20
5
VICE BOBIĆ (KLOKY61)
1011
270
7
ROKO KOKOT-ŽIVALJ (KBKSINJ)
231
2
NIKO LEDENKO (HBD)
1012
247
3
MATEJ FALETAR (KBK MOS)
34
7
STIPE VUČKOV (KLOKY61)
1013
85
4
MARO BOSANAC (TGRSL)
20
6
VICE BOBIĆ (KLOKY61)
1014
270
0
ROKO KOKOT-ŽIVALJ (KBKSINJ)
34
6
STIPE VUČKOV (KLOKY61)
1016
20
1
VICE BOBIĆ (KLOKY61)
34
5
STIPE VUČKOV (KLOKY61)
Medalists
1. STIPE VUČKOV, CRNI ORAO
2. VICE BOBIĆ, CRNI ORAO
3. ROKO KOKOT-ŽIVALJ, KNEZ
3. MARO BOSANAC, TIGAR, Slunj
PF - Djevojčice početnice-22
1015
49
9
MIA HOPE HIRONS (MARJAN)
222
4
NINA IVAS (HBD)
Medalists
1. MIA HOPE HIRONS, MARJAN 1975
2. NINA IVAS, HBD
3. ----
3. ----
PF - Djevojčice -32
1035
309
3
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
209
13
KLARA BOŽIĆ (PRETORI)
1036
219
6
BEATA IVAS (HBD)
171
4
MAJA MUDRIĆ (FRANK.)
1039
209
4
KLARA BOŽIĆ (PRETORI)
219
1
BEATA IVAS (HBD)
Medalists
1. KLARA BOŽIĆ, PRETORIAN
2. BEATA IVAS, HBD
3. TINA PETROVIĆ, IVANIĆ GRAD
3. MAJA MUDRIĆ, FRANKOPAN
PF - Djevojčice +32
1037
274
3
TEA LUCIĆ (KBKSINJ)
220
4
BEATA IVAS (HBD)
1038
265
0
KARLA IVKOVIĆ (KBKSINJ)
126
6
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
1042
220
7
BEATA IVAS (HBD)
126
3
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
Medalists
1. BEATA IVAS, HBD
2. GRETA BOLTERSTEIN, BUDOKAI LABIN
3. TEA LUCIĆ, KNEZ
3. KARLA IVKOVIĆ, KNEZ
PF - Mlađi kadeti -37
2003
229
0
MARIN RUŽIĆ (HBD)
149
0
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
66
FILIP ANDRIĆ (KING)
2005
229
2
MARIN RUŽIĆ (HBD)
66
13
FILIP ANDRIĆ (KING)
Medalists
1. FILIP ANDRIĆ, KING
2. MARIN RUŽIĆ, HBD
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -42
1065
225
0
MARINO STORIĆ (HBD)
64
6
ANTHONY KVESIĆ (KING)
155
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
132
LOVRE GRUJA (LOTUS)
226
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
1066
230
8
MARIN RUŽIĆ (HBD)
141
3
MAURO OZRETIĆ (LOTUS)
69
NIKO BULJAN (KING)
43
BRUNO FRIGANOVIĆ (MARJAN)
18
LOVRE MIOČEV (KLOKY61)
1067
64
10
ANTHONY KVESIĆ (KING)
155
0
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
1068
132
0
LOVRE GRUJA (LOTUS)
226
6
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
1069
230
5
MARIN RUŽIĆ (HBD)
69
8
NIKO BULJAN (KING)
1070
43
0
BRUNO FRIGANOVIĆ (MARJAN)
18
6
LOVRE MIOČEV (KLOKY61)
1071
64
1
ANTHONY KVESIĆ (KING)
226
7
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
1072
69
9
NIKO BULJAN (KING)
18
4
LOVRE MIOČEV (KLOKY61)
1073
226
5
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
69
2
NIKO BULJAN (KING)
Medalists
1. ŠIMUN BARIĆ, HBD
2. NIKO BULJAN, KING
3. ANTHONY KVESIĆ, KING
3. LOVRE MIOČEV, CRNI ORAO
PF - Mlađi kadeti -47
2006
228
4
MARINO STORIĆ (HBD)
172
6
KARLO MRDULJAŠ (LOTUS)
2007
91
6
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
310
4
GRGUR TRDENIĆ (KBK MOS)
2008
227
5
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
249
4
PETAR BERONIĆ (KBK MOS)
2009
143
0
RAUL BASARIĆ (LOTUS)
127
6
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
2010
172
8
KARLO MRDULJAŠ (LOTUS)
91
7
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
2011
227
2
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
127
10
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
2013
172
0
KARLO MRDULJAŠ (LOTUS)
127
6
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
Medalists
1. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
2. KARLO MRDULJAŠ, LOTUS
3. ŠIMUN BARIĆ, HBD
3. MATEO ŠEPEK, KUTINA
PF - Mlađi kadeti +47
2012
118
9
JAKOV RENDULIĆ (TGRSL)
138
3
MATEJ VUGDELIJA (LOTUS)
2014
224
8
DINO IVAS (HBD)
94
2
MIHAEL SALVADOR (KUTINA)
2015
295
5
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
154
6
BRUNO UDILJAK (LOTUS)
83
IVAN KATIĆ (TGRSL)
2016
118
0
JAKOV RENDULIĆ (TGRSL)
224
6
DINO IVAS (HBD)
2017
154
6
BRUNO UDILJAK (LOTUS)
83
4
IVAN KATIĆ (TGRSL)
2019
224
5
DINO IVAS (HBD)
154
2
BRUNO UDILJAK (LOTUS)
Medalists
1. DINO IVAS, HBD
2. BRUNO UDILJAK, LOTUS
3. JAKOV RENDULIĆ, TIGAR, Slunj
3. IVAN KATIĆ, TIGAR, Slunj
PF - Mlađe kadetkinje -32
2018
176
4
PAULA JAKOVAC (FRANK.)
221
8
BEATA IVAS (HBD)
173
MAJA MUDRIĆ (FRANK.)
2020
221
7
BEATA IVAS (HBD)
173
2
MAJA MUDRIĆ (FRANK.)
Medalists
1. BEATA IVAS, HBD
2. MAJA MUDRIĆ, FRANKOPAN
3. PAULA JAKOVAC, FRANKOPAN
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje +47
2032
108
3
LINA RADMAN (IVNCG)
82
6
EMA KATIĆ (TGRSL)
96
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
2033
223
0
CHIARA IVAS (HBD)
196
6
PETRA PERKOVIĆ (PRETORI)
102
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
2034
82
5
EMA KATIĆ (TGRSL)
96
6
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
2035
196
6
PETRA PERKOVIĆ (PRETORI)
102
1
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
2038
96
6
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
196
9
PETRA PERKOVIĆ (PRETORI)
Medalists
1. PETRA PERKOVIĆ, PRETORIAN
2. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
3. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
3. EMA KATIĆ, TIGAR, Slunj
PF - Stariji kadeti -63
2051
234
0
DUJE PALADA (HBD)
288
6
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
2052
286
6
LUKA KNEZ (KBKSINJ)
134
0
LUCAS HRVATIN JUGOVAC (BUDOL)
2054
288
2
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
286
7
LUKA KNEZ (KBKSINJ)
Medalists
1. LUKA KNEZ, KNEZ
2. TINO LUCIĆ, KNEZ
3. LUCAS HRVATIN JUGOVAC, BUDOKAI LABIN
3. DUJE PALADA, HBD
PF - Stariji kadeti +69
3029
217
1
DANIJEL JURAS (HBD)
39
11
LOREN DOMBA (LAV)
216
FILIP BILUŠ (HBD)
218
STIPE KUSANOVIĆ (HBD)
61
SAMED MANĐUKA (LAV)
3031
39
11
LOREN DOMBA (LAV)
216
5
FILIP BILUŠ (HBD)
3030
218
3
STIPE KUSANOVIĆ (HBD)
61
7
SAMED MANĐUKA (LAV)
3034
39
6
LOREN DOMBA (LAV)
61
0
SAMED MANĐUKA (LAV)
Medalists
1. LOREN DOMBA, LAV, Pula
2. SAMED MANĐUKA, LAV, Pula
3. FILIP BILUŠ, HBD
3. STIPE KUSANOVIĆ, HBD
LC - Stariji kadeti početnici -63
3002
233
0
DUJE PALADA (HBD)
296
3
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
Medalists
1. TINO LUCIĆ, KNEZ
2. DUJE PALADA, HBD
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti +69
3008
214
0
FILIP BILUŠ (HBD)
3
3
ANTE PRTENJAČA (POLAČA)
215
STIPE KUSANOVIĆ (HBD)
202
TONI PREMIĆ (PRETORI)
213
DANIJEL JURAS (HBD)
3010
3
3
ANTE PRTENJAČA (POLAČA)
215
0
STIPE KUSANOVIĆ (HBD)
3011
202
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
213
0
DANIJEL JURAS (HBD)
3013
3
2
ANTE PRTENJAČA (POLAČA)
202
1
TONI PREMIĆ (PRETORI)
Medalists
1. ANTE PRTENJAČA, POLAČA
2. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
3. STIPE KUSANOVIĆ, HBD
3. DANIJEL JURAS, HBD
LC - Juniori -74
3015
32
3
FILIP ČULINA (POLAČA)
212
0
DOMINIK JOZIĆ (HBD)
4
ANTE PRTENJAČA (POLAČA)
3017
32
3
FILIP ČULINA (POLAČA)
4
0
ANTE PRTENJAČA (POLAČA)
Medalists
1. FILIP ČULINA, POLAČA
2. ANTE PRTENJAČA, POLAČA
3. DOMINIK JOZIĆ, HBD
3. ----