Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Polača Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BTI
BUDOKAI LABIN
CRNI ORAO
FRANKOPAN
HBD
IVANIĆ GRAD
KBK Kula
KING
KNEZ
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LOTUS
MARJAN 1975
MOSLAVAC
POLAČA
PRETORIAN
SVETI JURE, Gata
SVETI ZOILO
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VELEBIT
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci početnici+32
PF - Dječaci +32
PF - Ml. kadeti poč.-47
PF - Ml. kadeti poč.+47
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Stariji kadeti -47
PF - Dječaci početnici+32
1008
54
0
DANIEL VEKIĆ (MARJAN)
85
10
MARO BOSANAC (TGRSL)
1010
259
0
DANIJEL KNEZOVIĆ (KBKSINJ)
20
5
VICE BOBIĆ (KLOKY61)
1011
270
7
ROKO KOKOT-ŽIVALJ (KBKSINJ)
231
2
NIKO LEDENKO (HBD)
1012
247
3
MATEJ FALETAR (KBK MOS)
34
7
STIPE VUČKOV (KLOKY61)
1013
85
4
MARO BOSANAC (TGRSL)
20
6
VICE BOBIĆ (KLOKY61)
1014
270
0
ROKO KOKOT-ŽIVALJ (KBKSINJ)
34
6
STIPE VUČKOV (KLOKY61)
1016
20
1
VICE BOBIĆ (KLOKY61)
34
5
STIPE VUČKOV (KLOKY61)
Medalists
1. STIPE VUČKOV, CRNI ORAO
2. VICE BOBIĆ, CRNI ORAO
3. ROKO KOKOT-ŽIVALJ, KNEZ
3. MARO BOSANAC, TIGAR, Slunj
PF - Dječaci +32
1026
19
8
RIKO LUKA MAKSAN (KLOKY61)
92
2
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
156
GORAN CARIĆ (FRANK.)
257
MATEJ FALETAR (KBK MOS)
260
DANIJEL KNEZOVIĆ (KBKSINJ)
1028
19
9
RIKO LUKA MAKSAN (KLOKY61)
156
1
GORAN CARIĆ (FRANK.)
1027
257
2
MATEJ FALETAR (KBK MOS)
260
5
DANIJEL KNEZOVIĆ (KBKSINJ)
1031
19
4
RIKO LUKA MAKSAN (KLOKY61)
260
0
DANIJEL KNEZOVIĆ (KBKSINJ)
Medalists
1. RIKO LUKA MAKSAN, CRNI ORAO
2. DANIJEL KNEZOVIĆ, KNEZ
3. GORAN CARIĆ, FRANKOPAN
3. MATEJ FALETAR, MOSLAVAC
PF - Ml. kadeti poč.-47
1049
303
6
TINO KEKEZ (KBKSINJ)
246
5
GRGUR TRDENIĆ (KBK MOS)
1050
170
2
KARLO MRDULJAŠ (LOTUS)
16
4
TIN PRTAJIN (KLOKY61)
1051
53
0
RUDOLF NAGLIĆ (MARJAN)
36
4
IVAN VUČKOV (KLOKY61)
1052
142
0
RAUL BASARIĆ (LOTUS)
120
4
ANDREJ SMOLICA (BUDOL)
1053
303
3
TINO KEKEZ (KBKSINJ)
16
5
TIN PRTAJIN (KLOKY61)
1054
36
6
IVAN VUČKOV (KLOKY61)
120
5
ANDREJ SMOLICA (BUDOL)
1057
16
6
TIN PRTAJIN (KLOKY61)
36
0
IVAN VUČKOV (KLOKY61)
Medalists
1. TIN PRTAJIN, CRNI ORAO
2. IVAN VUČKOV, CRNI ORAO
3. TINO KEKEZ, KNEZ
3. ANDREJ SMOLICA, BUDOKAI LABIN
PF - Ml. kadeti poč.+47
1055
276
4
KRISTIAN IVANDIĆ (KBKSINJ)
153
2
BRUNO UDILJAK (LOTUS)
1056
22
6
VEDRAN KULAŠ (KLOKY61)
137
5
MATEJ VUGDELIJA (LOTUS)
1060
276
6
KRISTIAN IVANDIĆ (KBKSINJ)
22
0
VEDRAN KULAŠ (KLOKY61)
Medalists
1. KRISTIAN IVANDIĆ, KNEZ
2. VEDRAN KULAŠ, CRNI ORAO
3. BRUNO UDILJAK, LOTUS
3. MATEJ VUGDELIJA, LOTUS
PF - Mlađi kadeti -42
1065
225
0
MARINO STORIĆ (HBD)
64
6
ANTHONY KVESIĆ (KING)
155
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
132
LOVRE GRUJA (LOTUS)
226
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
1066
230
8
MARIN RUŽIĆ (HBD)
141
3
MAURO OZRETIĆ (LOTUS)
69
NIKO BULJAN (KING)
43
BRUNO FRIGANOVIĆ (MARJAN)
18
LOVRE MIOČEV (KLOKY61)
1067
64
10
ANTHONY KVESIĆ (KING)
155
0
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
1068
132
0
LOVRE GRUJA (LOTUS)
226
6
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
1069
230
5
MARIN RUŽIĆ (HBD)
69
8
NIKO BULJAN (KING)
1070
43
0
BRUNO FRIGANOVIĆ (MARJAN)
18
6
LOVRE MIOČEV (KLOKY61)
1071
64
1
ANTHONY KVESIĆ (KING)
226
7
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
1072
69
9
NIKO BULJAN (KING)
18
4
LOVRE MIOČEV (KLOKY61)
1073
226
5
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
69
2
NIKO BULJAN (KING)
Medalists
1. ŠIMUN BARIĆ, HBD
2. NIKO BULJAN, KING
3. ANTHONY KVESIĆ, KING
3. LOVRE MIOČEV, CRNI ORAO
PF - Stariji kadeti -47
2039
273
3
TIN PRTAJIN (KLOKY61)
268
1
MARIN.STIPE BENJA (KBKSINJ)
2040
128
9
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
52
8
PATRIK LIJAK (MARJAN)
2042
273
6
TIN PRTAJIN (KLOKY61)
128
10
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
Medalists
1. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
2. TIN PRTAJIN, CRNI ORAO
3. PATRIK LIJAK, MARJAN 1975
3. MARIN.STIPE BENJA, KNEZ