Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Posavina Open Odžak 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Učenici +32
PF - Učenice -32
PF - Učenice +32
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti -69
PF - Stariji kadeti +69
PF - Starije kadetkinje -42
PF - Juniori -69
PF - Seniori -63
PF - Seniori -74
PF - Seniori -79
PF - Seniori -84
PF - Seniori +94
PF - Seniorke +70
PF - Učenici +32
1001
182
6
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
119
0
IVO PEJIC (BROD)
1002
118
2
ADAM PEJIĆ (BROD)
8
12
KEMAL PEJKOVIĆ (2002BIH)
1005
182
5
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
8
0
KEMAL PEJKOVIĆ (2002BIH)
Medalists
1. JAN MIKULIĆ, TIGAR BROD
2. KEMAL PEJKOVIĆ, 2002 - Odzak
3. IVO PEJIC, BROD
3. ADAM PEJIĆ, BROD
PF - Učenice -32
1003
151
7
VIKTORIA PENIĆ (TOM GYM)
58
8
HADRA BIBORKA (BER.)
1004
24
6
LUNA DOMBA ORBANIĆ (LAV)
137
0
ADNA RAMAKIC (POKOJ)
1006
58
0
HADRA BIBORKA (BER.)
24
6
LUNA DOMBA ORBANIĆ (LAV)
Medalists
1. LUNA DOMBA ORBANIĆ, LAV, Pula
2. HADRA BIBORKA, BEREMEND SPORT KFT
3. ADNA RAMAKIC, KBS Pokoj
3. VIKTORIA PENIĆ, TOMISLAV GYM
PF - Učenice +32
1007
59
1
LUCIA BARIČEVIĆ (TOM GYM)
146
11
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
Medalists
1. KIARA BRATKOVIĆ, BTI
2. LUCIA BARIČEVIĆ, TOMISLAV GYM
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -32
1008
95
0
BORNA ŠARIĆ (LAV)
26
4
MIKA OROS (LAV-MED)
Medalists
1. MIKA OROS, LAV, Medulin
2. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -37
1009
150
3
DANIEL PENIĆ (TOM GYM)
97
5
ELMIN BRKIĆ (2002BIH)
Medalists
1. ELMIN BRKIĆ, 2002 - Odzak
2. DANIEL PENIĆ, TOMISLAV GYM
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -47
1010
206
6
MIHAJLO JEFTIC (KBV)
152
0
MARIO JOZIĆ (TOM GYM)
6
IVAN AMBROZIC (2002BIH)
1013
206
0
MIHAJLO JEFTIC (KBV)
6
6
IVAN AMBROZIC (2002BIH)
Medalists
1. IVAN AMBROZIC, 2002 - Odzak
2. MIHAJLO JEFTIC, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
3. MARIO JOZIĆ, TOMISLAV GYM
3. ----
PF - Mlađi kadeti +47
1011
149
2
LEONARDO ČVEK (BTI)
13
5
TEO GRGIĆ (2002BIH)
1012
1
0
IVAN ĐAKOVIĆ (TOM GYM)
131
6
ALEKSA SPAHIĆ (KBV)
1014
13
12
TEO GRGIĆ (2002BIH)
131
4
ALEKSA SPAHIĆ (KBV)
Medalists
1. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
2. ALEKSA SPAHIĆ, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
3. LEONARDO ČVEK, BTI
3. IVAN ĐAKOVIĆ, TOMISLAV GYM
PF - Mlađe kadetkinje -32
1015
66
4
MANDALENA JAZVIĆ (2002BIH)
187
7
LUNA DOMBA ORBANIĆ (LAV)
Medalists
1. LUNA DOMBA ORBANIĆ, LAV, Pula
2. MANDALENA JAZVIĆ, 2002 - Odzak
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -37
1016
60
0
LUCIA BARIČEVIĆ (TOM GYM)
138
6
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
143
ELENA ČVEK (BTI)
1018
138
3
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
143
4
ELENA ČVEK (BTI)
Medalists
1. ELENA ČVEK, BTI
2. AJNA RAMAKIC, KBS Pokoj
3. LUCIA BARIČEVIĆ, TOMISLAV GYM
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -42
1017
112
4
ENA ČORAK (KUTINA)
39
12
ENIKŐ TEKLA TÓTH (BER.)
179
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
144
LEONARDA DEAK (BTI)
38
BALOGH BIANKA (BER.)
1019
39
7
ENIKŐ TEKLA TÓTH (BER.)
179
4
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
1020
144
4
LEONARDA DEAK (BTI)
38
0
BALOGH BIANKA (BER.)
1022
39
3
ENIKŐ TEKLA TÓTH (BER.)
144
5
LEONARDA DEAK (BTI)
Medalists
1. LEONARDA DEAK, BTI
2. ENIKŐ TEKLA TÓTH, BEREMEND SPORT KFT
3. BALOGH BIANKA, BEREMEND SPORT KFT
3. PETRA MIKULIĆ, TIGAR BROD
PF - Mlađe kadetkinje -47
1020A
165
6
LEONARDA DEAK (BTI)
214
0
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. LEONARDA DEAK, BTI
2. PETRA MIKULIĆ, TIGAR BROD
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -42
1021
96
4
MIKA OROS (LAV-MED)
139
14
EMRAH CEHAJIC (POKOJ)
21
IVAN UDOVIĆ (LAV)
1023
139
5
EMRAH CEHAJIC (POKOJ)
21
3
IVAN UDOVIĆ (LAV)
Medalists
1. EMRAH CEHAJIC, KBS Pokoj
2. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
3. MIKA OROS, LAV, Medulin
3. ----
PF - Stariji kadeti -57
1024
171
6
SANJIN HRNJICA (BIHAC)
29
8
TEO GRGIĆ (2002BIH)
Medalists
1. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
2. SANJIN HRNJICA, "ZINO"
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -69
1025
65
0
KRISTIJAN BOSNIĆ (2002BIH)
22
6
LOREN DOMBA (LAV)
Medalists
1. LOREN DOMBA, LAV, Pula
2. KRISTIJAN BOSNIĆ, 2002 - Odzak
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti +69
1026
12
1
PAVO ANDRIJANIC (2002BIH)
94
8
GABRIJEL KRIŽANAC (LAV)
2
IVAN ĐAKOVIĆ (TOM GYM)
1028
94
15
GABRIJEL KRIŽANAC (LAV)
2
13
IVAN ĐAKOVIĆ (TOM GYM)
Medalists
1. GABRIJEL KRIŽANAC, LAV, Pula
2. IVAN ĐAKOVIĆ, TOMISLAV GYM
3. PAVO ANDRIJANIC, 2002 - Odzak
3. ----
PF - Starije kadetkinje -42
1027
142
6
LEJLA ABDIJANOVIC (POKOJ)
181
0
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. LEJLA ABDIJANOVIC, KBS Pokoj
2. PETRA MIKULIĆ, TIGAR BROD
3. ----
3. ----
PF - Juniori -69
1029
41
0
MÁTÉ FROMBERGER (BER.)
23
6
LOREN DOMBA (LAV)
Medalists
1. LOREN DOMBA, LAV, Pula
2. MÁTÉ FROMBERGER, BEREMEND SPORT KFT
3. ----
3. ----
PF - Seniori -63
1030
64
4
VINETO GUŠANI (TOM GYM)
40
9
SOMA SPIEGEL (BER.)
16
BORISLAV PETROVIĆ (TOM GYM)
1032
40
6
SOMA SPIEGEL (BER.)
16
0
BORISLAV PETROVIĆ (TOM GYM)
Medalists
1. SOMA SPIEGEL, BEREMEND SPORT KFT
2. BORISLAV PETROVIĆ, TOMISLAV GYM
3. VINETO GUŠANI, TOMISLAV GYM
3. ----
PF - Seniori -74
1031
204
0
AMAR NUROVIĆ (TEŠANJ)
185
3
HARUN TURKEŠ (TEŠANJ)
Medalists
1. HARUN TURKEŠ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. AMAR NUROVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ----
3. ----
PF - Seniori -79
1033
130
11
JOSIP STAŽIĆ (2002BIH)
56
1
GÁBOR FROMBERGER (BER.)
Medalists
1. JOSIP STAŽIĆ, 2002 - Odzak
2. GÁBOR FROMBERGER, BEREMEND SPORT KFT
3. ----
3. ----
PF - Seniori -84
1034
61
6
ŽELJKO JOVIČIĆ (TOM GYM)
129
0
JOSIP STAŽIĆ (2002BIH)
Medalists
1. ŽELJKO JOVIČIĆ, TOMISLAV GYM
2. JOSIP STAŽIĆ, 2002 - Odzak
3. ----
3. ----
PF - Seniori +94
1035
42
6
SÁGI ZOLTAN (BER.)
80
0
ISTVÁN TÓTH (BER.)
Medalists
1. SÁGI ZOLTAN, BEREMEND SPORT KFT
2. ISTVÁN TÓTH, BEREMEND SPORT KFT
3. ----
3. ----
PF - Seniorke +70
1036
203
0
VALENTINA JURIĆ (BROD)
201
0
ANITA ŠANTOR (BROD)
Medalists
1. ANITA ŠANTOR, BROD
2. ----
3. ----
3. ----