Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Posavina Open Odžak 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Fighter-Doboj Jug"
"ZINO"
2002 - Odzak
ARMUS
BEREMEND SPORT KFT
BROD
BTI
CBS"Tešanj"Tešanj
Ful kontakt Beograd
Ilidža Sarajevo
KBK "KOBRA" MOSTAR
KBK "PREDATOR" Doboj
KBK GVARDIJA MODRIČA
KBS Borac Jelah
KBS Pokoj
KBS Storm Gym
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KICK BOX CLUB "GARD" PRNJAVOR
Kick-box klub Prijedor
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
OMEGA
PROSVIJETITELJI
Radnicki
TIGAR BROD
TOMISLAV GYM
Velež Nevesinje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Učenice -32
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Juniori -69
PF - Seniori -63
PF - Seniori -79
PF - Seniori +94
LC - Juniori -74
LC - Seniori -63
LC - Seniori -79
LC - Seniori +94
PF - Učenice -32
1003
151
7
VIKTORIA PENIĆ (TOM GYM)
58
8
HADRA BIBORKA (BER.)
1004
24
6
LUNA DOMBA ORBANIĆ (LAV)
137
0
ADNA RAMAKIC (POKOJ)
1006
58
0
HADRA BIBORKA (BER.)
24
6
LUNA DOMBA ORBANIĆ (LAV)
Medalists
1. LUNA DOMBA ORBANIĆ, LAV, Pula
2. HADRA BIBORKA, BEREMEND SPORT KFT
3. ADNA RAMAKIC, KBS Pokoj
3. VIKTORIA PENIĆ, TOMISLAV GYM
PF - Mlađe kadetkinje -42
1017
112
4
ENA ČORAK (KUTINA)
39
12
ENIKŐ TEKLA TÓTH (BER.)
179
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
144
LEONARDA DEAK (BTI)
38
BALOGH BIANKA (BER.)
1019
39
7
ENIKŐ TEKLA TÓTH (BER.)
179
4
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
1020
144
4
LEONARDA DEAK (BTI)
38
0
BALOGH BIANKA (BER.)
1022
39
3
ENIKŐ TEKLA TÓTH (BER.)
144
5
LEONARDA DEAK (BTI)
Medalists
1. LEONARDA DEAK, BTI
2. ENIKŐ TEKLA TÓTH, BEREMEND SPORT KFT
3. BALOGH BIANKA, BEREMEND SPORT KFT
3. PETRA MIKULIĆ, TIGAR BROD
PF - Juniori -69
1029
41
0
MÁTÉ FROMBERGER (BER.)
23
6
LOREN DOMBA (LAV)
Medalists
1. LOREN DOMBA, LAV, Pula
2. MÁTÉ FROMBERGER, BEREMEND SPORT KFT
3. ----
3. ----
PF - Seniori -63
1030
64
4
VINETO GUŠANI (TOM GYM)
40
9
SOMA SPIEGEL (BER.)
16
BORISLAV PETROVIĆ (TOM GYM)
1032
40
6
SOMA SPIEGEL (BER.)
16
0
BORISLAV PETROVIĆ (TOM GYM)
Medalists
1. SOMA SPIEGEL, BEREMEND SPORT KFT
2. BORISLAV PETROVIĆ, TOMISLAV GYM
3. VINETO GUŠANI, TOMISLAV GYM
3. ----
PF - Seniori -79
1033
130
11
JOSIP STAŽIĆ (2002BIH)
56
1
GÁBOR FROMBERGER (BER.)
Medalists
1. JOSIP STAŽIĆ, 2002 - Odzak
2. GÁBOR FROMBERGER, BEREMEND SPORT KFT
3. ----
3. ----
PF - Seniori +94
1035
42
6
SÁGI ZOLTAN (BER.)
80
0
ISTVÁN TÓTH (BER.)
Medalists
1. SÁGI ZOLTAN, BEREMEND SPORT KFT
2. ISTVÁN TÓTH, BEREMEND SPORT KFT
3. ----
3. ----
LC - Juniori -74
2010
44
0
MÁTÉ FROMBERGER (BER.)
78
3
BAJRO ĐULIĆ (BORAC)
Medalists
1. BAJRO ĐULIĆ, KBS Borac Jelah
2. MÁTÉ FROMBERGER, BEREMEND SPORT KFT
3. ----
3. ----
LC - Seniori -63
2013
186
3
ADNAN HALILOVIĆ (TEŠANJ)
43
0
SOMA SPIEGEL (BER.)
17
BORISLAV PETROVIĆ (TOM GYM)
2015
186
3
ADNAN HALILOVIĆ (TEŠANJ)
17
0
BORISLAV PETROVIĆ (TOM GYM)
Medalists
1. ADNAN HALILOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. BORISLAV PETROVIĆ, TOMISLAV GYM
3. SOMA SPIEGEL, BEREMEND SPORT KFT
3. ----
LC - Seniori -79
2014
176
3
JURAJ TOTH (TGRBROD)
57
0
GÁBOR FROMBERGER (BER.)
Medalists
1. JURAJ TOTH, TIGAR BROD
2. GÁBOR FROMBERGER, BEREMEND SPORT KFT
3. ----
3. ----
LC - Seniori +94
2016
81
3
ISTVÁN TÓTH (BER.)
45
0
SÁGI ZOLTAN (BER.)
Medalists
1. ISTVÁN TÓTH, BEREMEND SPORT KFT
2. SÁGI ZOLTAN, BEREMEND SPORT KFT
3. ----
3. ----