Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Posavina Open Odžak 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Fighter-Doboj Jug"
"ZINO"
2002 - Odzak
ARMUS
BEREMEND SPORT KFT
BROD
BTI
CBS"Tešanj"Tešanj
Ful kontakt Beograd
Ilidža Sarajevo
KBK "KOBRA" MOSTAR
KBK "PREDATOR" Doboj
KBK GVARDIJA MODRIČA
KBS Borac Jelah
KBS Pokoj
KBS Storm Gym
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KICK BOX CLUB "GARD" PRNJAVOR
Kick-box klub Prijedor
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
OMEGA
PROSVIJETITELJI
Radnicki
TIGAR BROD
TOMISLAV GYM
Velež Nevesinje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Učenice -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Stariji kadeti -42
PF - Starije kadetkinje -42
LC - Stariji kadeti -47
PF - Učenice -32
1003
151
7
VIKTORIA PENIĆ (TOM GYM)
58
8
HADRA BIBORKA (BER.)
1004
24
6
LUNA DOMBA ORBANIĆ (LAV)
137
0
ADNA RAMAKIC (POKOJ)
1006
58
0
HADRA BIBORKA (BER.)
24
6
LUNA DOMBA ORBANIĆ (LAV)
Medalists
1. LUNA DOMBA ORBANIĆ, LAV, Pula
2. HADRA BIBORKA, BEREMEND SPORT KFT
3. ADNA RAMAKIC, KBS Pokoj
3. VIKTORIA PENIĆ, TOMISLAV GYM
PF - Mlađe kadetkinje -37
1016
60
0
LUCIA BARIČEVIĆ (TOM GYM)
138
6
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
143
ELENA ČVEK (BTI)
1018
138
3
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
143
4
ELENA ČVEK (BTI)
Medalists
1. ELENA ČVEK, BTI
2. AJNA RAMAKIC, KBS Pokoj
3. LUCIA BARIČEVIĆ, TOMISLAV GYM
3. ----
PF - Stariji kadeti -42
1021
96
4
MIKA OROS (LAV-MED)
139
14
EMRAH CEHAJIC (POKOJ)
21
IVAN UDOVIĆ (LAV)
1023
139
5
EMRAH CEHAJIC (POKOJ)
21
3
IVAN UDOVIĆ (LAV)
Medalists
1. EMRAH CEHAJIC, KBS Pokoj
2. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
3. MIKA OROS, LAV, Medulin
3. ----
PF - Starije kadetkinje -42
1027
142
6
LEJLA ABDIJANOVIC (POKOJ)
181
0
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. LEJLA ABDIJANOVIC, KBS Pokoj
2. PETRA MIKULIĆ, TIGAR BROD
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -47
2001
141
3
INES DELALIC (POKOJ)
68
0
MIRSAD HASIĆ (BORAC)
2002
67
0
ANTO JELKIĆ (2002BIH)
122
3
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
2005
141
0
INES DELALIC (POKOJ)
122
3
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
Medalists
1. LEON ŽAJGAR, OMEGA
2. INES DELALIC, KBS Pokoj
3. ANTO JELKIĆ, 2002 - Odzak
3. MIRSAD HASIĆ, KBS Borac Jelah