Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Hrvatske u FC (Jun, Sen) i PF (Ks)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
ARMUS
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DRAGA
EXCALIBUR
FIGHT FACTORY - VALPOVO
GLINA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
KUTINA
LOTUS
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
PALESTRA
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Slunj
UNI RENT
VELEBIT
VRSAR
ZAGREB
ZEUS
TEŽINE / UZRASTI
PF - Stariji kadeti -57
PF - Starije kadetkinje -46
PF - Starije kadetkinje -60
FC - Juniori -63,5
PF - Stariji kadeti -57
180
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
A018
164
11
MARIN VULETIĆ (PLANET)
197
1
LOVRE GRUJA (LOTUS)
68
SIMON RITOŠA (ZEUS)
66
MARO BOSANAC (TGRSL)
131
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
90
BORNA ŠARIĆ (PLANET)
121
DOMAGOJ FIKET (BUDOL)
94
NOA JAKLIN (PLANET)
A020
180
12
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
164
2
MARIN VULETIĆ (PLANET)
A021
68
0
SIMON RITOŠA (ZEUS)
66
3
MARO BOSANAC (TGRSL)
A022
131
5
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
90
10
BORNA ŠARIĆ (PLANET)
A023
121
0
DOMAGOJ FIKET (BUDOL)
94
10
NOA JAKLIN (PLANET)
A024
180
10
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
66
0
MARO BOSANAC (TGRSL)
A025
90
0
BORNA ŠARIĆ (PLANET)
94
10
NOA JAKLIN (PLANET)
A027
180
15
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
94
5
NOA JAKLIN (PLANET)
Osvajači medalja
1. IVAN MARETIĆ, JASTREB
2. NOA JAKLIN, PLANET SPORT
3. MARO BOSANAC, TIGAR, Slunj
3. BORNA ŠARIĆ, PLANET SPORT
PF - Starije kadetkinje -46
A037
103
5
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
55
4
SARA BOBAN (MAWASHI)
148
PAULA JAKOVAC (SUŠAK)
A039
166
0
JELENA JURINEC (NINJA)
133
8
EMA PLEŠE (KBK MOS)
105
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
A040
103
14
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
148
6
PAULA JAKOVAC (SUŠAK)
A041
133
1
EMA PLEŠE (KBK MOS)
105
11
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
A043
103
15
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
105
20
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
Osvajači medalja
1. TINA PETROVIĆ, IVANIĆ GRAD
2. LEONA RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
3. EMA PLEŠE, MOSLAVAC
3. PAULA JAKOVAC, SUŠAK
PF - Starije kadetkinje -60
183
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
A060
113
10
LUCIJA ŽEPINA (VELEBIT)
125
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
196
BRUNA MATIJAŠ (LOTUS)
138
DORA MIČETIĆ (DRAGA)
A062
195
0
ANTEA PAVKOVIĆ (LOTUS)
190
0
ELENA ČVEK (NINJA)
89
LORENA ZEBA (BTI)
134
LANA NOHA (KBK MOS)
118
MAGDALENA TOKIĆ (VELEBIT)
A063
183
11
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
113
1
LUCIJA ŽEPINA (VELEBIT)
A064
196
7
BRUNA MATIJAŠ (LOTUS)
138
17
DORA MIČETIĆ (DRAGA)
A065
195
1
ANTEA PAVKOVIĆ (LOTUS)
89
12
LORENA ZEBA (BTI)
A066
134
0
LANA NOHA (KBK MOS)
118
0
MAGDALENA TOKIĆ (VELEBIT)
A067
183
10
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
138
0
DORA MIČETIĆ (DRAGA)
A068
89
11
LORENA ZEBA (BTI)
118
1
MAGDALENA TOKIĆ (VELEBIT)
A070
183
10
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
89
0
LORENA ZEBA (BTI)
Osvajači medalja
1. MAŠA ŠIRANOVIĆ, JASTREB
2. LORENA ZEBA, BTI
3. DORA MIČETIĆ, DRAGA
3. MAGDALENA TOKIĆ, VELEBIT
FC - Juniori -63,5
102
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
R016
16
0
IVAN MAHOVLIĆ (PITBUL)
135
3
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
R046
102
3
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
135
0
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. BORNA GRMUŠA, IVANIĆ GRAD
2. PATRIK JELAŠ, MOSLAVAC
3. IVAN MAHOVLIĆ, PIT BULL, Split
3. ----