Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u K1 (Jun, Sen) i KL (Ks)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area A
Area R1
Area R2
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
K1 - Seniori -60
K1 - Seniori -63,5
K1 - Seniori -67
K1 - Seniori -71
K1 - Seniori -75
K1 - Seniori -81
K1 - Seniori -86
K1 - Seniori -91
K1 - Seniori +91
K1 - Seniorke -56
K1 - Seniori -60
127
LUKA MIKLEČIĆ (PITBUL)
R2010
137
0
JURAJ ČAČIJA (LEONGYM)
57
3
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
R2028
127
3
LUKA MIKLEČIĆ (PITBUL)
57
0
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
Medalists
1. LUKA MIKLEČIĆ, PIT BULL, Split
2. NIKOLA JOSIPOVIĆ, ARMUS
3. JURAJ ČAČIJA, LEON GYM
3. ----
K1 - Seniori -63,5
R2011
136
0
FILIP VIDOVIĆ (LEONGYM)
79
3
ROBERT REZO (PITBUL)
R2012
63
0
JURE VUKADIN (TERMIN)
139
3
KRISTIJAN VRBAT (LEONGYM)
R2029
79
3
ROBERT REZO (PITBUL)
139
0
KRISTIJAN VRBAT (LEONGYM)
Medalists
1. ROBERT REZO, PIT BULL, Split
2. KRISTIJAN VRBAT, LEON GYM
3. FILIP VIDOVIĆ, LEON GYM
3. JURE VUKADIN, TERMINATOR
K1 - Seniori -67
R2013
19
3
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
105
0
ZVONIMIR MARIĆ (SPARTAN)
R2014
122
0
MARKO KAMENJARIN (UNIRENT)
91
3
MATEO TURČIĆ (SPARTAN)
R2030
19
3
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
91
0
MATEO TURČIĆ (SPARTAN)
Medalists
1. ROKO DOŽDOR, PIT BULL, Split
2. MATEO TURČIĆ, SPARTAN GYM
3. ZVONIMIR MARIĆ, SPARTAN GYM
3. MARKO KAMENJARIN, UNI RENT
K1 - Seniori -71
R2015
27
3
ANDREJ KEDVEŠ (BLITZ)
85
0
PATRIC JERKOVIĆ (TERMIN)
R2016
101
1
PETAR MUŠURA (AMENO)
2
2
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
R2031
27
3
ANDREJ KEDVEŠ (BLITZ)
2
0
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. ANDREJ KEDVEŠ, BLITZ
2. BORNA BILANDŽIĆ, SVETI DUH
3. PATRIC JERKOVIĆ, TERMINATOR
3. PETAR MUŠURA, AMENO
K1 - Seniori -75
1
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R2003
86
0
FRANCO JERKOVIĆ (TERMIN)
138
3
KRISTIAN NEVISTIĆ (LEONGYM)
98
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
3
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
R2020
1
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
138
0
KRISTIAN NEVISTIĆ (LEONGYM)
R2021
98
0
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
3
3
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
R2034
1
0
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
3
3
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. FILIP MATIĆ, SVETI DUH
2. ANTONIO KRAJINOVIĆ, SVETI DUH
3. MARKO BAKOVIĆ, AMENO
3. KRISTIAN NEVISTIĆ, LEON GYM
K1 - Seniori -81
87
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
R2001
156
0
MATEO DŽIN (AKOMSTI)
55
0
EMANUEL KRIŠTO (ARMUS)
80
IVAN KULIĆ (PITBUL)
67
JAN GOJSALIĆ (TERMIN)
15
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
5
MARIO UŽILA (KING)
R2002
88
1
JOSIP HANAK (SPARTAN)
164
2
FILIP ZOVKO (MORNAR)
99
RAUL SUNARA (AMENO)
R2006
87
3
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
156
0
MATEO DŽIN (AKOMSTI)
R2007
80
0
IVAN KULIĆ (PITBUL)
67
3
JAN GOJSALIĆ (TERMIN)
R2008
15
3
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
5
0
MARIO UŽILA (KING)
R2009
164
1
FILIP ZOVKO (MORNAR)
99
2
RAUL SUNARA (AMENO)
R2026
87
3
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
67
0
JAN GOJSALIĆ (TERMIN)
R2027
15
0
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
99
3
RAUL SUNARA (AMENO)
R2037
87
0
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
99
3
RAUL SUNARA (AMENO)
Medalists
1. RAUL SUNARA, AMENO
2. GAJ ĆOSIĆ, SPARTAN GYM
3. MARIO CVITKOVIĆ, PIT BULL, Split
3. JAN GOJSALIĆ, TERMINATOR
K1 - Seniori -86
35
VITO KOŠAR (ŠK)
R2004
90
3
LUKA JAMAN (SPARTAN)
125
0
VICE DRAŽIN (UNIRENT)
165
MARIO ZEDNIK (MORNAR)
92
PETAR JAMAN (SPARTAN)
R2022
35
3
VITO KOŠAR (ŠK)
90
0
LUKA JAMAN (SPARTAN)
R2023
165
3
MARIO ZEDNIK (MORNAR)
92
0
PETAR JAMAN (SPARTAN)
R2035
35
3
VITO KOŠAR (ŠK)
165
0
MARIO ZEDNIK (MORNAR)
Medalists
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. MARIO ZEDNIK, MORNAR
3. LUKA JAMAN, SPARTAN GYM
3. PETAR JAMAN, SPARTAN GYM
K1 - Seniori -91
33
IVAN BERTIĆ (ŠK)
R2005
16
3
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
124
0
PETAR DŽAL (UNIRENT)
17
TONI ĆATIPOVIĆ (PITBUL)
121
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
R2024
33
3
IVAN BERTIĆ (ŠK)
16
0
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
R2025
17
0
TONI ĆATIPOVIĆ (PITBUL)
121
3
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
R2036
33
3
IVAN BERTIĆ (ŠK)
121
0
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
Medalists
1. IVAN BERTIĆ, ŠKORPION
2. LUKA ŽULJEVIC, UNI RENT
3. LUKA ŽULJEVIĆ, PIT BULL, Split
3. TONI ĆATIPOVIĆ, PIT BULL, Split
K1 - Seniori +91
110
GORAN RELJIĆ (PITBUL)
R2017
89
0
ANTO ŠIRIĆ (SPARTAN)
163
0
GABRIJEL OJDANIC (MORNAR)
R2032
110
1
GORAN RELJIĆ (PITBUL)
163
2
GABRIJEL OJDANIC (MORNAR)
Medalists
1. GABRIJEL OJDANIC, MORNAR
2. GORAN RELJIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
K1 - Seniorke -56
R2018
20
0
LEE LALIĆ (PITBUL)
104
3
ANA FILIPOVIĆ (SPARTAN)
R2019
135
0
ANĐELA PANDŽA (MORNAR)
83
3
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
R2033
104
3
ANA FILIPOVIĆ (SPARTAN)
83
0
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
Medalists
1. ANA FILIPOVIĆ, SPARTAN GYM
2. ANAMARIJA ČVRK, KUTINA
3. LEE LALIĆ, PIT BULL, Split
3. ANĐELA PANDŽA, MORNAR