Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Prvenstvo Hrvatske u K1 (Jun, Sen) i KL (Ks)
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AKADEMIJA OMIŠKA STINA
AMENO
ARMUS
BLITZ
Borac
BUDOKAI LABIN
BUJE
BUSHIDO
CROATIA
DALMACIJA
DRAGA
GLINA
HUS
IVANIĆ GRAD
KBK Kula
KING
KUTINA
LEON GYM
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
PIT BULL, Split
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
TEŽINE / UZRASTI
K1 - Seniori -60
K1 - Seniori -63,5
K1 - Seniori -75
K1 - Seniorke -60
K1 - Seniorke -65
K1 - Seniori -60
127
LUKA MIKLEČIĆ (PITBUL)
R2010
137
0
JURAJ ČAČIJA (LEONGYM)
57
3
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
R2028
127
3
LUKA MIKLEČIĆ (PITBUL)
57
0
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
Osvajači medalja
1. LUKA MIKLEČIĆ, PIT BULL, Split
2. NIKOLA JOSIPOVIĆ, ARMUS
3. JURAJ ČAČIJA, LEON GYM
3. ----
K1 - Seniori -63,5
R2011
136
0
FILIP VIDOVIĆ (LEONGYM)
79
3
ROBERT REZO (PITBUL)
R2012
63
0
JURE VUKADIN (TERMIN)
139
3
KRISTIJAN VRBAT (LEONGYM)
R2029
79
3
ROBERT REZO (PITBUL)
139
0
KRISTIJAN VRBAT (LEONGYM)
Osvajači medalja
1. ROBERT REZO, PIT BULL, Split
2. KRISTIJAN VRBAT, LEON GYM
3. FILIP VIDOVIĆ, LEON GYM
3. JURE VUKADIN, TERMINATOR
K1 - Seniori -75
1
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R2003
86
0
FRANCO JERKOVIĆ (TERMIN)
138
3
KRISTIAN NEVISTIĆ (LEONGYM)
98
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
3
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
R2020
1
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
138
0
KRISTIAN NEVISTIĆ (LEONGYM)
R2021
98
0
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
3
3
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
R2034
1
0
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
3
3
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. FILIP MATIĆ, SVETI DUH
2. ANTONIO KRAJINOVIĆ, SVETI DUH
3. MARKO BAKOVIĆ, AMENO
3. KRISTIAN NEVISTIĆ, LEON GYM
K1 - Seniorke -60
R1015
148
0
IRMA GRAČIĆ (LEONGYM)
81
3
VLATKA KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
34
KARMEN BERTIĆ (ŠK)
R1035
81
0
VLATKA KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
34
3
KARMEN BERTIĆ (ŠK)
Osvajači medalja
1. KARMEN BERTIĆ, ŠKORPION
2. VLATKA KOVAČEVIĆ, DALMACIJA
3. IRMA GRAČIĆ, LEON GYM
3. ----
K1 - Seniorke -65
R1016
149
0
FRANKA VOLAREVIĆ (LEONGYM)
58
3
SARA ŠPOLJAR (ARMUS)
R1017
52
0
TEA ŠOLIĆ (BORACPŽ)
75
3
NIKOLINA VIDAČKOVIĆ (PITBUL)
R1036
58
0
SARA ŠPOLJAR (ARMUS)
75
3
NIKOLINA VIDAČKOVIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. NIKOLINA VIDAČKOVIĆ, PIT BULL, Split
2. SARA ŠPOLJAR, ARMUS
3. TEA ŠOLIĆ, Borac
3. FRANKA VOLAREVIĆ, LEON GYM