Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u K1 (Jun, Sen) i KL (Ks)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AKADEMIJA OMIŠKA STINA
AMENO
ARMUS
BLITZ
Borac
BUDOKAI LABIN
BUJE
BUSHIDO
CROATIA
DALMACIJA
DRAGA
GLINA
HUS
IVANIĆ GRAD
KBK Kula
KING
KUTINA
LEON GYM
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
PIT BULL, Split
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
K1 - Juniori -63,5
K1 - Juniori -75
K1 - Juniori +91
K1 - Seniori -71
K1 - Juniori -63,5
73
MARIN ŠEGVIĆ (PITBUL)
R1006
42
0
IVAN ČELIKOVIĆ (BUSHIDO)
29
3
MATEJ VUKOVIĆ (BLITZ)
R1029
73
2
MARIN ŠEGVIĆ (PITBUL)
29
1
MATEJ VUKOVIĆ (BLITZ)
Medalists
1. MARIN ŠEGVIĆ, PIT BULL, Split
2. MATEJ VUKOVIĆ, BLITZ
3. IVAN ČELIKOVIĆ, BUSHIDO
3. ----
K1 - Juniori -75
R1007
61
3
DUJE KLEPO (TERMIN)
56
0
MARKO MLINARIĆ (ARMUS)
R1008
30
3
KARLO KEDVEŠ (BLITZ)
62
0
JOSIP ČIKOTIĆ (TERMIN)
R1030
61
0
DUJE KLEPO (TERMIN)
30
3
KARLO KEDVEŠ (BLITZ)
Medalists
1. KARLO KEDVEŠ, BLITZ
2. DUJE KLEPO, TERMINATOR
3. JOSIP ČIKOTIĆ, TERMINATOR
3. MARKO MLINARIĆ, ARMUS
K1 - Juniori +91
R1013
170
3
BRUNO CECIĆ- SULE (MORNAR)
59
0
ROKO MARASOVIĆ (TERMIN)
R1014
28
0
SANDRO NIKOLIĆ (BLITZ)
94
3
TONČI VRANJEŠ (PITBUL)
R1034
170
0
BRUNO CECIĆ- SULE (MORNAR)
94
3
TONČI VRANJEŠ (PITBUL)
Medalists
1. TONČI VRANJEŠ, PIT BULL, Split
2. BRUNO CECIĆ- SULE, MORNAR
3. SANDRO NIKOLIĆ, BLITZ
3. ROKO MARASOVIĆ, TERMINATOR
K1 - Seniori -71
R2015
27
3
ANDREJ KEDVEŠ (BLITZ)
85
0
PATRIC JERKOVIĆ (TERMIN)
R2016
101
1
PETAR MUŠURA (AMENO)
2
2
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
R2031
27
3
ANDREJ KEDVEŠ (BLITZ)
2
0
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. ANDREJ KEDVEŠ, BLITZ
2. BORNA BILANDŽIĆ, SVETI DUH
3. PATRIC JERKOVIĆ, TERMINATOR
3. PETAR MUŠURA, AMENO