Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u K1 (Jun, Sen) i KL (Ks)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AKADEMIJA OMIŠKA STINA
AMENO
ARMUS
BLITZ
Borac
BUDOKAI LABIN
BUJE
BUSHIDO
CROATIA
DALMACIJA
DRAGA
GLINA
HUS
IVANIĆ GRAD
KBK Kula
KING
KUTINA
LEON GYM
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
PIT BULL, Split
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
K1 - Juniori -71
K1 - Seniori -86
K1 - Seniori -91
K1 - Seniorke -60
K1 - Seniorke +70
K1 - Juniori -71
R1001
183
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
66
0
MARKO JANKOVIĆ (TERMIN)
R1002
40
0
DAVID TOPIĆ (PITBUL)
172
3
LUKA ŽIŽIĆ (MORNAR)
R1003
69
2
FRAN ČAKARIĆ (ZELG)
118
1
MATIJA MESNJAK (CRO)
R1004
174
1
LUKA BARIĆ (BORACPŽ)
31
2
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
R1018
183
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
172
0
LUKA ŽIŽIĆ (MORNAR)
R1019
69
0
FRAN ČAKARIĆ (ZELG)
31
3
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
R1037
183
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
31
0
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
Medalists
1. NIKO BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. BLAŽ KRUŠELJ, ŠKORPION
3. LUKA ŽIŽIĆ, MORNAR
3. FRAN ČAKARIĆ, TROJAN ISTRA
K1 - Seniori -86
35
VITO KOŠAR (ŠK)
R2004
90
3
LUKA JAMAN (SPARTAN)
125
0
VICE DRAŽIN (UNIRENT)
165
MARIO ZEDNIK (MORNAR)
92
PETAR JAMAN (SPARTAN)
R2022
35
3
VITO KOŠAR (ŠK)
90
0
LUKA JAMAN (SPARTAN)
R2023
165
3
MARIO ZEDNIK (MORNAR)
92
0
PETAR JAMAN (SPARTAN)
R2035
35
3
VITO KOŠAR (ŠK)
165
0
MARIO ZEDNIK (MORNAR)
Medalists
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. MARIO ZEDNIK, MORNAR
3. LUKA JAMAN, SPARTAN GYM
3. PETAR JAMAN, SPARTAN GYM
K1 - Seniori -91
33
IVAN BERTIĆ (ŠK)
R2005
16
3
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
124
0
PETAR DŽAL (UNIRENT)
17
TONI ĆATIPOVIĆ (PITBUL)
121
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
R2024
33
3
IVAN BERTIĆ (ŠK)
16
0
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
R2025
17
0
TONI ĆATIPOVIĆ (PITBUL)
121
3
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
R2036
33
3
IVAN BERTIĆ (ŠK)
121
0
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
Medalists
1. IVAN BERTIĆ, ŠKORPION
2. LUKA ŽULJEVIC, UNI RENT
3. LUKA ŽULJEVIĆ, PIT BULL, Split
3. TONI ĆATIPOVIĆ, PIT BULL, Split
K1 - Seniorke -60
R1015
148
0
IRMA GRAČIĆ (LEONGYM)
81
3
VLATKA KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
34
KARMEN BERTIĆ (ŠK)
R1035
81
0
VLATKA KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
34
3
KARMEN BERTIĆ (ŠK)
Medalists
1. KARMEN BERTIĆ, ŠKORPION
2. VLATKA KOVAČEVIĆ, DALMACIJA
3. IRMA GRAČIĆ, LEON GYM
3. ----
K1 - Seniorke +70
R1027
32
0
BRUNA MILINOVIĆ (ŠK)
13
3
LUCIJA BILOBRK (PITBUL)
Medalists
1. LUCIJA BILOBRK, PIT BULL, Split
2. BRUNA MILINOVIĆ, ŠKORPION
3. ----
3. ----