Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u K1 (Jun, Sen) i KL (Ks)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AKADEMIJA OMIŠKA STINA
AMENO
ARMUS
BLITZ
Borac
BUDOKAI LABIN
BUJE
BUSHIDO
CROATIA
DALMACIJA
DRAGA
GLINA
HUS
IVANIĆ GRAD
KBK Kula
KING
KUTINA
LEON GYM
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
PIT BULL, Split
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
KL - Stariji kadeti -52
KL - Stariji kadeti -57
KL - Starije kadetkinje -55
K1 - Juniorke -52
KL - Stariji kadeti -52
A006
159
0
DAVYD DRYK (TIGAR)
82
0
PETAR MIRKO JURČEVIĆ (DUGIRAT)
116
DAVID KOMSIC (KING)
A008
160
0
IVANO SMETKO (TIGAR)
143
0
NIKO ZUBAC (SV. DUH)
50
RYAN ALIČAJIĆ (BUJE)
A009
82
3
PETAR MIRKO JURČEVIĆ (DUGIRAT)
116
0
DAVID KOMSIC (KING)
A010
160
0
IVANO SMETKO (TIGAR)
50
3
RYAN ALIČAJIĆ (BUJE)
A012
82
0
PETAR MIRKO JURČEVIĆ (DUGIRAT)
50
3
RYAN ALIČAJIĆ (BUJE)
Medalists
1. RYAN ALIČAJIĆ, BUJE
2. PETAR MIRKO JURČEVIĆ, DALMACIJA
3. IVANO SMETKO, TIGAR, Karlovac
3. DAVID KOMSIC, KING
KL - Stariji kadeti -57
46
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
A011
103
0
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
76
0
ANDREJ PATKO (KUTINA)
A013
115
0
ROBERT JURIČAN (SPARTAN)
117
3
EMANUEL SUROP (DRAGA)
A014
51
3
VALENTINO VIDEC (BUJE)
74
0
DUJE RAVLIĆ (PITBUL)
A015
46
3
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
103
0
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
A016
117
0
EMANUEL SUROP (DRAGA)
51
3
VALENTINO VIDEC (BUJE)
A018
46
0
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
51
3
VALENTINO VIDEC (BUJE)
Medalists
1. VALENTINO VIDEC, BUJE
2. BORNA KLOBUČAR, GLINA
3. EMANUEL SUROP, DRAGA
3. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
KL - Starije kadetkinje -55
43
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
A042
37
0
GABRIELA PAVLINUŠIĆ (KULA )
119
3
BRUNA ŠARKO (CRO)
A043
49
0
DORIS SUVAJAC (BUJE)
77
3
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
132
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
A044
43
3
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
119
0
BRUNA ŠARKO (CRO)
A045
77
3
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
132
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
A048
43
3
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
77
0
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
Medalists
1. ANA JOVIĆ, SUŠAK
2. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
3. BRUNA ŠARKO, CROATIA
3. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
K1 - Juniorke -52
R1022
133
0
MATEA ULOŽNIK (MORNAR)
48
3
ANĐELINA VIDEC (BUJE)
Medalists
1. ANĐELINA VIDEC, BUJE
2. MATEA ULOŽNIK, MORNAR
3. ----
3. ----