Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u K1 (Jun, Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area NED
Area SUB
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
K1 - Juniori -60
K1 - Juniori -63,5
K1 - Juniori -67
K1 - Juniori -71
K1 - Juniori -75
K1 - Juniori -86
K1 - Juniori -91
K1 - Juniori +91
K1 - Juniorke -52
K1 - Juniorke -65
K1 - Seniorke -60
K1 - Seniorke +70
K1 - Juniori -60
SUB002
46
2
ROBERT REZO (PITBUL)
54
1
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
SUB003
130
2
MATEJ VUKOVIĆ (BLITZ)
107
1
TOMISLAV TURČIĆ (SPARTAN)
SUB018
46
3
ROBERT REZO (PITBUL)
130
0
MATEJ VUKOVIĆ (BLITZ)
Medalists
1. ROBERT REZO, PIT BULL, Split
2. MATEJ VUKOVIĆ, BLITZ
3. BORNA GRMUŠA, IVANIĆ GRAD
3. TOMISLAV TURČIĆ, SPARTAN GYM
K1 - Juniori -63,5
SUB013
40
1
LUKA PTIČEK (PITBUL)
71
2
MARKO MUJAN (PITBUL)
Medalists
1. MARKO MUJAN, PIT BULL, Split
2. LUKA PTIČEK, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
K1 - Juniori -67
SUB014
3
0
FRAN LUKA ĐURIĆ (DUBRAVA)
27
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. NIKO BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. FRAN LUKA ĐURIĆ, DUBRAVA
3. ----
3. ----
K1 - Juniori -71
132
BORNA ŠOLIĆ (AMENO)
SUB001
43
1
MATE ZORO (PITBUL)
62
2
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
38
MARKO DRAGIČEVIĆ (PITBUL)
109
TONI VUKOVIĆ (SPARTAN)
SUB011
132
0
BORNA ŠOLIĆ (AMENO)
62
3
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
SUB012
38
0
MARKO DRAGIČEVIĆ (PITBUL)
109
3
TONI VUKOVIĆ (SPARTAN)
SUB024
62
0
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
109
3
TONI VUKOVIĆ (SPARTAN)
Medalists
1. TONI VUKOVIĆ, SPARTAN GYM
2. ROKO BENIĆ, SVETI MATEJ
3. MARKO DRAGIČEVIĆ, PIT BULL, Split
3. BORNA ŠOLIĆ, AMENO
K1 - Juniori -75
SUB004
103
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
108
0
LUKA KUSTURA (SPARTAN)
SUB005
48
0
ALAN ŠIMOVIĆ (PITBUL)
125
3
PAULO ROGULJ (MORNAR)
SUB019
103
1
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
125
2
PAULO ROGULJ (MORNAR)
Medalists
1. PAULO ROGULJ, MORNAR
2. DAVID JOZIPOVIĆ, MAWASHI
3. ALAN ŠIMOVIĆ, PIT BULL, Split
3. LUKA KUSTURA, SPARTAN GYM
K1 - Juniori -86
128
LUKA UGLEŠIĆ (MORNAR)
SUB006
47
3
TOMISLAV SUČIĆ (PITBUL)
90
0
LUKA BARIĆ (SV. DUH)
SUB020
128
3
LUKA UGLEŠIĆ (MORNAR)
47
0
TOMISLAV SUČIĆ (PITBUL)
Medalists
1. LUKA UGLEŠIĆ, MORNAR
2. TOMISLAV SUČIĆ, PIT BULL, Split
3. LUKA BARIĆ, SVETI DUH
3. ----
K1 - Juniori -91
SUB007
39
0
LUKA DRAGIČEVIĆ (PITBUL)
126
3
PETAR GAVRANOVIĆ (MORNAR)
41
RENATO ROGULJIĆ (PITBUL)
SUB021
126
2
PETAR GAVRANOVIĆ (MORNAR)
41
1
RENATO ROGULJIĆ (PITBUL)
Medalists
1. PETAR GAVRANOVIĆ, MORNAR
2. RENATO ROGULJIĆ, PIT BULL, Split
3. LUKA DRAGIČEVIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
K1 - Juniori +91
SUB008
127
0
IVICA TOMAŠEVIĆ (MORNAR)
26
3
MIKAEL GOLUBOVIĆ (SV. DUH)
SUB009
56
3
MARKO PERKOVIĆ (KOBRABJ)
44
0
TONČI VRANJEŠ (PITBUL)
SUB022
26
3
MIKAEL GOLUBOVIĆ (SV. DUH)
56
0
MARKO PERKOVIĆ (KOBRABJ)
Medalists
1. MIKAEL GOLUBOVIĆ, SVETI DUH
2. MARKO PERKOVIĆ, KOBRA, Bjelovar
3. IVICA TOMAŠEVIĆ, MORNAR
3. TONČI VRANJEŠ, PIT BULL, Split
K1 - Juniorke -52
SUB015
129
3
MATEA ULOŽNIK (MORNAR)
81
0
IVA BUNJEVAC (HUS-OS)
Medalists
1. MATEA ULOŽNIK, MORNAR
2. IVA BUNJEVAC, HUS
3. ----
3. ----
K1 - Juniorke -65
SUB016
61
3
LARA MADI (DUBRAVA)
124
0
NICOLE BULJAN (MORNAR)
Medalists
1. LARA MADI, DUBRAVA
2. NICOLE BULJAN, MORNAR
3. ----
3. ----
K1 - Seniorke -60
SUB017
59
3
KARMELA MAKELJA (DALMATI)
34
0
NIKOLINA VIDAČKOVIĆ (PITBUL)
Medalists
1. KARMELA MAKELJA, DALMATINO
2. NIKOLINA VIDAČKOVIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
K1 - Seniorke +70
36
LUCIJA BILOBRK (PITBUL)
SUB010
58
3
NIVES RADIĆ (DALMATI)
118
0
ANA BAJIĆ (MORNAR)
SUB023
36
3
LUCIJA BILOBRK (PITBUL)
58
0
NIVES RADIĆ (DALMATI)
Medalists
1. LUCIJA BILOBRK, PIT BULL, Split
2. NIVES RADIĆ, DALMATINO
3. ANA BAJIĆ, MORNAR
3. ----