Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u KL (Ks, Jun, Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Juniori -57
KL - Juniori -63
KL - Juniori -69
KL - Juniori -74
KL - Juniori -79
KL - Juniori -89
KL - Juniori -94
KL - Juniori +94
KL - Juniori -57
A025
66
0
MARKO CVITKOVIĆ (PITBUL)
48
3
SIMON CURI (EXCALIB)
A026
171
0
LUKA TOMIĆ (AMENO)
7
3
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
A028
48
3
SIMON CURI (EXCALIB)
7
0
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
Medalists
1. SIMON CURI, EXCALIBUR
2. LEON ŽAJGAR, OMEGA
3. MARKO CVITKOVIĆ, PIT BULL, Split
3. LUKA TOMIĆ, AMENO
KL - Juniori -63
A029
165
0
BORNA PEPIĆ (IMPACT)
116
3
MATEJ VUKOVIĆ (BLITZ)
67
MARKO MUJAN (PITBUL)
A030
164
0
LUKA MITROVIĆ (IMPACT)
130
3
IAN PRISKIĆ (OFC)
53
LUKA MIHOKOVIC (MEGA.C.)
A031
116
0
MATEJ VUKOVIĆ (BLITZ)
67
0
MARKO MUJAN (PITBUL)
A032
130
3
IAN PRISKIĆ (OFC)
53
0
LUKA MIHOKOVIC (MEGA.C.)
A034
116
0
MATEJ VUKOVIĆ (BLITZ)
130
3
IAN PRISKIĆ (OFC)
Medalists
1. IAN PRISKIĆ, OFC
2. MATEJ VUKOVIĆ, BLITZ
3. LUKA MIHOKOVIC, MEGA CENTAR
3. ----
KL - Juniori -69
97
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
A033
28
1
FRAN COLARIĆ (ŠK)
93
2
MARIN KRIŽANAC (DUGIRAT)
A035
49
0
LEON PAJTAK (EXCALIB)
197
3
FRAN BISCAN (KBK)
13
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
A036
97
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
93
0
MARIN KRIŽANAC (DUGIRAT)
A037
197
0
FRAN BISCAN (KBK)
13
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
A039
97
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
13
0
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. ADRIAN BARIĆ, SUŠAK
2. NIKO BILANDŽIĆ, SVETI DUH
3. MARIN KRIŽANAC, DALMACIJA
3. FRAN BISCAN, LEGEND
KL - Juniori -74
41
TONI PREMIĆ (PRETORI)
A038
160
3
FILIP ČIČEK (IMPACT)
146
0
VITO MRŠIĆ (AMENO)
A040
159
1
LEONARDO PASKA (IMPACT)
173
2
BORNA ŠOLIĆ (AMENO)
A041
166
0
PETAR VANEK (IMPACT)
132
0
LEON DEVČIĆ (OFC)
A042
41
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
160
0
FILIP ČIČEK (IMPACT)
A043
173
0
BORNA ŠOLIĆ (AMENO)
132
3
LEON DEVČIĆ (OFC)
A045
41
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
132
0
LEON DEVČIĆ (OFC)
Medalists
1. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
2. LEON DEVČIĆ, OFC
3. FILIP ČIČEK, IMPACT
3. BORNA ŠOLIĆ, AMENO
KL - Juniori -79
42
ENIO DUKIC (PRETORI)
A044
106
0
DOMAGOJ GORUPEC (ŠK)
89
3
MATEJ KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
60
MATEO SELAR (MINOTAU)
125
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
A046
42
3
ENIO DUKIC (PRETORI)
89
0
MATEJ KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
A047
60
0
MATEO SELAR (MINOTAU)
125
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
A049
42
2
ENIO DUKIC (PRETORI)
125
1
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. ENIO DUKIC, PRETORIAN
2. DAVID JOZIPOVIĆ, MAWASHI
3. MATEJ KOVAČEVIĆ, DALMACIJA
3. MATEO SELAR, MINOTAUR
KL - Juniori -89
201
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
A048
83
0
ROKO MARASOVIĆ (TERMIN)
75
3
JOSIP DŽAL (UNIRENT)
A050
148
0
JOSIP BULJAN (AMENO)
196
0
LEON DOMIĆ (ROVINJ)
220
MILE KIRIN (TIGAR)
A051
201
3
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
75
0
JOSIP DŽAL (UNIRENT)
A052
148
3
JOSIP BULJAN (AMENO)
220
0
MILE KIRIN (TIGAR)
A054
201
3
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
148
0
JOSIP BULJAN (AMENO)
Medalists
1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
2. JOSIP BULJAN, AMENO
3. JOSIP DŽAL, UNI RENT
3. MILE KIRIN, TIGAR, Karlovac
KL - Juniori -94
202
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
A053
47
0
PREDRAG ŠANTIĆ (EXCALIB)
115
0
SANDRO NIKOLIĆ (BLITZ)
A055
202
3
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
47
0
PREDRAG ŠANTIĆ (EXCALIB)
Medalists
1. FABIJAN ŠIRANOVIĆ, JASTREB
2. PREDRAG ŠANTIĆ, EXCALIBUR
3. ----
3. ----
KL - Juniori +94
A056
103
3
ILIJA ĆUBIĆ (LEONGYM)
91
0
ANTE GALE (DUGIRAT)
Medalists
1. ILIJA ĆUBIĆ, LEON GYM
2. ANTE GALE, DALMACIJA
3. ----
3. ----