Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u KL (Ks, Jun, Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area A
Area B
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Stariji kadeti -47
KL - Stariji kadeti -52
KL - Stariji kadeti -57
KL - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti -69
KL - Stariji kadeti +69
KL - Juniori -57
KL - Juniori -63
KL - Juniori -69
KL - Juniori -74
KL - Juniori -79
KL - Juniori -89
KL - Juniori -94
KL - Juniori +94
KL - Juniorke -50
KL - Juniorke -55
KL - Juniorke -60
KL - Juniorke -65
KL - Juniorke -70
KL - Stariji kadeti -47
A001
183
3
JOSIP ORLOVIĆ (PITBUL)
122
0
TONI URSIĆ (MAWASHI)
204
VALENTINO VIDEC (BUJE)
A003
183
0
JOSIP ORLOVIĆ (PITBUL)
204
0
VALENTINO VIDEC (BUJE)
Medalists
1. JOSIP ORLOVIĆ, PIT BULL, Split
2. ----
3. TONI URSIĆ, MAWASHI
3. ----
KL - Stariji kadeti -52
A002
222
3
MARKO MIKŠIĆ (TIGAR)
61
0
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
27
FLORIJAN COLARIĆ (ŠK)
A004
222
3
MARKO MIKŠIĆ (TIGAR)
27
0
FLORIJAN COLARIĆ (ŠK)
Medalists
1. MARKO MIKŠIĆ, TIGAR, Karlovac
2. FLORIJAN COLARIĆ, ŠKORPION
3. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
3. ----
KL - Stariji kadeti -57
A005
123
3
GABRIJEL DUGONJIĆ (MAWASHI)
186
0
JAKOV TOPIĆ (PITBUL)
A006
101
0
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
45
3
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
A008
123
0
GABRIJEL DUGONJIĆ (MAWASHI)
45
3
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
Medalists
1. BORNA KLOBUČAR, GLINA
2. GABRIJEL DUGONJIĆ, MAWASHI
3. JAN MIKULIĆ, TIGAR BROD
3. JAKOV TOPIĆ, PIT BULL, Split
KL - Stariji kadeti -63
A007
168
3
AN LEE KRASNIĆI (BUDOL)
224
0
DOMINIK POGAČIĆ (TIGAR)
104
JOSIP KUPINA (LEONGYM)
182
ANTONIO VEČENAJ (PITBUL)
223
DOMAGOJ MLINARIĆ (TIGAR)
A009
168
0
AN LEE KRASNIĆI (BUDOL)
104
3
JOSIP KUPINA (LEONGYM)
A010
182
3
ANTONIO VEČENAJ (PITBUL)
223
0
DOMAGOJ MLINARIĆ (TIGAR)
A012
104
3
JOSIP KUPINA (LEONGYM)
182
0
ANTONIO VEČENAJ (PITBUL)
Medalists
1. JOSIP KUPINA, LEON GYM
2. ANTONIO VEČENAJ, PIT BULL, Split
3. AN LEE KRASNIĆI, BUDOKAI LABIN
3. DOMAGOJ MLINARIĆ, TIGAR, Karlovac
KL - Stariji kadeti -69
A011
78
3
ANTE SKELIN (UNIRENT)
56
0
ORLANDO BAČIĆ (MEGA.C.)
A013
81
0
GABRIEL RONČEVIĆ (DRAGA)
195
0
AUGUST MALEC (PITBUL)
A014
188
3
DAVID SIMIĆ (PITBUL)
26
0
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
A015
108
1
MATIJA MESNJAK (CRO)
65
2
MARIN ŠEGVIĆ (PITBUL)
A016
78
0
ANTE SKELIN (UNIRENT)
81
3
GABRIEL RONČEVIĆ (DRAGA)
A017
188
3
DAVID SIMIĆ (PITBUL)
65
0
MARIN ŠEGVIĆ (PITBUL)
A019
81
0
GABRIEL RONČEVIĆ (DRAGA)
188
3
DAVID SIMIĆ (PITBUL)
Medalists
1. DAVID SIMIĆ, PIT BULL, Split
2. GABRIEL RONČEVIĆ, DRAGA
3. MARIN ŠEGVIĆ, PIT BULL, Split
3. ANTE SKELIN, UNI RENT
KL - Stariji kadeti +69
A018
124
0
MATEJ SVAGUŠA (MAWASHI)
114
3
KARLO KEDVEŠ (BLITZ)
A020
29
0
IVAN LUKIĆ (ŠK)
179
3
IVAN ĆUBIĆ (PITBUL)
A021
208
0
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
178
3
DAVID TOPIĆ (PITBUL)
A022
5
0
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
176
3
NEVIO ADILI (PITBUL)
A023
114
2
KARLO KEDVEŠ (BLITZ)
179
1
IVAN ĆUBIĆ (PITBUL)
A024
178
3
DAVID TOPIĆ (PITBUL)
176
0
NEVIO ADILI (PITBUL)
A027
114
0
KARLO KEDVEŠ (BLITZ)
178
3
DAVID TOPIĆ (PITBUL)
Medalists
1. DAVID TOPIĆ, PIT BULL, Split
2. KARLO KEDVEŠ, BLITZ
3. NEVIO ADILI, PIT BULL, Split
3. IVAN ĆUBIĆ, PIT BULL, Split
KL - Juniori -57
A025
66
0
MARKO CVITKOVIĆ (PITBUL)
48
3
SIMON CURI (EXCALIB)
A026
171
0
LUKA TOMIĆ (AMENO)
7
3
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
A028
48
3
SIMON CURI (EXCALIB)
7
0
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
Medalists
1. SIMON CURI, EXCALIBUR
2. LEON ŽAJGAR, OMEGA
3. MARKO CVITKOVIĆ, PIT BULL, Split
3. LUKA TOMIĆ, AMENO
KL - Juniori -63
A029
165
0
BORNA PEPIĆ (IMPACT)
116
3
MATEJ VUKOVIĆ (BLITZ)
67
MARKO MUJAN (PITBUL)
A030
164
0
LUKA MITROVIĆ (IMPACT)
130
3
IAN PRISKIĆ (OFC)
53
LUKA MIHOKOVIC (MEGA.C.)
A031
116
0
MATEJ VUKOVIĆ (BLITZ)
67
0
MARKO MUJAN (PITBUL)
A032
130
3
IAN PRISKIĆ (OFC)
53
0
LUKA MIHOKOVIC (MEGA.C.)
A034
116
0
MATEJ VUKOVIĆ (BLITZ)
130
3
IAN PRISKIĆ (OFC)
Medalists
1. IAN PRISKIĆ, OFC
2. MATEJ VUKOVIĆ, BLITZ
3. LUKA MIHOKOVIC, MEGA CENTAR
3. ----
KL - Juniori -69
97
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
A033
28
1
FRAN COLARIĆ (ŠK)
93
2
MARIN KRIŽANAC (DUGIRAT)
A035
49
0
LEON PAJTAK (EXCALIB)
197
3
FRAN BISCAN (KBK)
13
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
A036
97
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
93
0
MARIN KRIŽANAC (DUGIRAT)
A037
197
0
FRAN BISCAN (KBK)
13
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
A039
97
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
13
0
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. ADRIAN BARIĆ, SUŠAK
2. NIKO BILANDŽIĆ, SVETI DUH
3. MARIN KRIŽANAC, DALMACIJA
3. FRAN BISCAN, LEGEND
KL - Juniori -74
41
TONI PREMIĆ (PRETORI)
A038
160
3
FILIP ČIČEK (IMPACT)
146
0
VITO MRŠIĆ (AMENO)
A040
159
1
LEONARDO PASKA (IMPACT)
173
2
BORNA ŠOLIĆ (AMENO)
A041
166
0
PETAR VANEK (IMPACT)
132
0
LEON DEVČIĆ (OFC)
A042
41
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
160
0
FILIP ČIČEK (IMPACT)
A043
173
0
BORNA ŠOLIĆ (AMENO)
132
3
LEON DEVČIĆ (OFC)
A045
41
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
132
0
LEON DEVČIĆ (OFC)
Medalists
1. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
2. LEON DEVČIĆ, OFC
3. FILIP ČIČEK, IMPACT
3. BORNA ŠOLIĆ, AMENO
KL - Juniori -79
42
ENIO DUKIC (PRETORI)
A044
106
0
DOMAGOJ GORUPEC (ŠK)
89
3
MATEJ KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
60
MATEO SELAR (MINOTAU)
125
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
A046
42
3
ENIO DUKIC (PRETORI)
89
0
MATEJ KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
A047
60
0
MATEO SELAR (MINOTAU)
125
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
A049
42
2
ENIO DUKIC (PRETORI)
125
1
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. ENIO DUKIC, PRETORIAN
2. DAVID JOZIPOVIĆ, MAWASHI
3. MATEJ KOVAČEVIĆ, DALMACIJA
3. MATEO SELAR, MINOTAUR
KL - Juniori -89
201
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
A048
83
0
ROKO MARASOVIĆ (TERMIN)
75
3
JOSIP DŽAL (UNIRENT)
A050
148
0
JOSIP BULJAN (AMENO)
196
0
LEON DOMIĆ (ROVINJ)
220
MILE KIRIN (TIGAR)
A051
201
3
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
75
0
JOSIP DŽAL (UNIRENT)
A052
148
3
JOSIP BULJAN (AMENO)
220
0
MILE KIRIN (TIGAR)
A054
201
3
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
148
0
JOSIP BULJAN (AMENO)
Medalists
1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
2. JOSIP BULJAN, AMENO
3. JOSIP DŽAL, UNI RENT
3. MILE KIRIN, TIGAR, Karlovac
KL - Juniori -94
202
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
A053
47
0
PREDRAG ŠANTIĆ (EXCALIB)
115
0
SANDRO NIKOLIĆ (BLITZ)
A055
202
3
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
47
0
PREDRAG ŠANTIĆ (EXCALIB)
Medalists
1. FABIJAN ŠIRANOVIĆ, JASTREB
2. PREDRAG ŠANTIĆ, EXCALIBUR
3. ----
3. ----
KL - Juniori +94
A056
103
3
ILIJA ĆUBIĆ (LEONGYM)
91
0
ANTE GALE (DUGIRAT)
Medalists
1. ILIJA ĆUBIĆ, LEON GYM
2. ANTE GALE, DALMACIJA
3. ----
3. ----
KL - Juniorke -50
A057
14
3
ANA SOVEC (ZMAJ)
86
0
NIKOLINA DEVČIĆ (ZG)
A058
15
0
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
40
3
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
A061
14
3
ANA SOVEC (ZMAJ)
40
0
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
Medalists
1. ANA SOVEC, ZMAJ
2. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
3. NIKOLINA DEVČIĆ, ZAGREB
3. ELENA LJUBEK, ZMAJ
KL - Juniorke -55
A059
111
0
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
44
0
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
A060
139
0
LANA BOGDAN (LOTUS)
128
3
LEONA BARTOLIN (NINJA)
A063
44
3
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
128
0
LEONA BARTOLIN (NINJA)
Medalists
1. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
2. LEONA BARTOLIN, NINJA
3. ----
3. LANA BOGDAN, LOTUS
KL - Juniorke -60
150
ANAI RAŽNJEVIĆ (SUŠAK)
A062
88
0
VLATKA KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
138
3
ANĐELA PANDŽA (LOTUS)
A064
150
0
ANAI RAŽNJEVIĆ (SUŠAK)
138
3
ANĐELA PANDŽA (LOTUS)
Medalists
1. ANĐELA PANDŽA, LOTUS
2. ANAI RAŽNJEVIĆ, SUŠAK
3. VLATKA KOVAČEVIĆ, DALMACIJA
3. ----
KL - Juniorke -65
A065
3
3
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
140
0
DORIS SKORIN (LOTUS)
Medalists
1. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
2. DORIS SKORIN, LOTUS
3. ----
3. ----
KL - Juniorke -70
A066
141
2
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
59
1
HANI PAĆALAT (MINOTAU)
Medalists
1. NINA ETEROVIĆ, LOTUS
2. HANI PAĆALAT, MINOTAUR
3. ----
3. ----