Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u KL (Ks, Jun, Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BLITZ
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUJE
CROATIA
DALMACIJA
DRAGA
EXCALIBUR
GLINA
IMPACT
JASTREB
KING
KUTINA
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
NINJA
OFC
OMEGA
PIT BULL, Split
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Stariji kadeti -69
KL - Juniori -89
KL - Seniori -69
KL - Seniori -74
KL - Seniori -84
KL - Seniori -89
KL - Stariji kadeti -69
A011
78
3
ANTE SKELIN (UNIRENT)
56
0
ORLANDO BAČIĆ (MEGA.C.)
A013
81
0
GABRIEL RONČEVIĆ (DRAGA)
195
0
AUGUST MALEC (PITBUL)
A014
188
3
DAVID SIMIĆ (PITBUL)
26
0
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
A015
108
1
MATIJA MESNJAK (CRO)
65
2
MARIN ŠEGVIĆ (PITBUL)
A016
78
0
ANTE SKELIN (UNIRENT)
81
3
GABRIEL RONČEVIĆ (DRAGA)
A017
188
3
DAVID SIMIĆ (PITBUL)
65
0
MARIN ŠEGVIĆ (PITBUL)
A019
81
0
GABRIEL RONČEVIĆ (DRAGA)
188
3
DAVID SIMIĆ (PITBUL)
Medalists
1. DAVID SIMIĆ, PIT BULL, Split
2. GABRIEL RONČEVIĆ, DRAGA
3. MARIN ŠEGVIĆ, PIT BULL, Split
3. ANTE SKELIN, UNI RENT
KL - Juniori -89
201
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
A048
83
0
ROKO MARASOVIĆ (TERMIN)
75
3
JOSIP DŽAL (UNIRENT)
A050
148
0
JOSIP BULJAN (AMENO)
196
0
LEON DOMIĆ (ROVINJ)
220
MILE KIRIN (TIGAR)
A051
201
3
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
75
0
JOSIP DŽAL (UNIRENT)
A052
148
3
JOSIP BULJAN (AMENO)
220
0
MILE KIRIN (TIGAR)
A054
201
3
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
148
0
JOSIP BULJAN (AMENO)
Medalists
1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
2. JOSIP BULJAN, AMENO
3. JOSIP DŽAL, UNI RENT
3. MILE KIRIN, TIGAR, Karlovac
KL - Seniori -69
109
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
B019
55
0
IGOR ŠUŠNJAR (MEGA.C.)
105
0
FILIP KOVAČEVIĆ (LEONGYM)
B020
77
2
MARKO KAMENJARIN (UNIRENT)
36
1
DOMINIK MILOŠ (ARMUS)
161
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
10
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
199
FRAN BISCAN (KBK)
B021
169
0
ŠIME KOVAČEVIĆ (AMENO)
54
3
MATIJA BRCKOVIĆ (MEGA.C.)
6
KRISTIJAN KATUŠIĆ (OMEGA)
B022
109
3
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
55
0
IGOR ŠUŠNJAR (MEGA.C.)
B023
77
0
MARKO KAMENJARIN (UNIRENT)
161
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
B024
10
0
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
199
0
FRAN BISCAN (KBK)
B025
54
3
MATIJA BRCKOVIĆ (MEGA.C.)
6
0
KRISTIJAN KATUŠIĆ (OMEGA)
B026
109
3
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
161
0
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
B027
199
0
FRAN BISCAN (KBK)
54
3
MATIJA BRCKOVIĆ (MEGA.C.)
B029
109
0
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
54
3
MATIJA BRCKOVIĆ (MEGA.C.)
Medalists
1. MATIJA BRCKOVIĆ, MEGA CENTAR
2. MARTIN LIPOŠĆAK, CROATIA
3. FRAN BISCAN, LEGEND
3. ADRIAN BARIĆ, SUŠAK
KL - Seniori -74
73
ANTE BUZOV (UNIRENT)
B028
107
3
UROŠ PAJIĆ (KING)
92
0
DUJE RADMAN (DUGIRAT)
B030
147
2
ANTE MIKŠIĆ (AMENO)
194
1
LUKA DOMIĆ (ROVINJ)
12
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
B031
73
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
107
0
UROŠ PAJIĆ (KING)
B032
147
0
ANTE MIKŠIĆ (AMENO)
12
3
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
B035
73
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
12
0
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. ANTE BUZOV, UNI RENT
2. FILIP MATIĆ, SVETI DUH
3. UROŠ PAJIĆ, KING
3. ANTE MIKŠIĆ, AMENO
KL - Seniori -84
207
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
B037
134
3
FRAN ADŽIĆ (OFC)
121
0
DINO BOGDANOVIĆ (MAWASHI)
151
DENIS MERJEMIĆ (AMENO)
37
ANTE UREMOVIĆ (ARMUS)
135
SANEL HALAČEVIĆ (OFC)
69
ANTE MARKOVIC (PITBUL)
B038
117
3
LUKA MATIJAŠEVIĆ (BLITZ)
74
0
BOŽE PAVIŠKOV (UNIRENT)
191
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
B039
207
3
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
134
0
FRAN ADŽIĆ (OFC)
B040
151
1
DENIS MERJEMIĆ (AMENO)
37
2
ANTE UREMOVIĆ (ARMUS)
B041
135
0
SANEL HALAČEVIĆ (OFC)
69
0
ANTE MARKOVIC (PITBUL)
B042
117
0
LUKA MATIJAŠEVIĆ (BLITZ)
191
3
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
B043
207
3
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
37
0
ANTE UREMOVIĆ (ARMUS)
B044
135
0
SANEL HALAČEVIĆ (OFC)
191
3
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
B046
207
1
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
191
2
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
Medalists
1. MARCO OPŠIVAĆ, BUDOKAI
2. MARKO ČIZMIĆ, PIT BULL, Split
3. SANEL HALAČEVIĆ, OFC
3. ANTE UREMOVIĆ, ARMUS
KL - Seniori -89
76
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
B045
90
0
EMANUEL KRIŠTO (ARMUS)
133
3
BLERIM ISMAILI (OFC)
99
PAOLO BRKLJAČIĆ (SUŠAK)
32
VITO KOŠAR (ŠK)
B047
76
0
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
133
0
BLERIM ISMAILI (OFC)
B048
99
0
PAOLO BRKLJAČIĆ (SUŠAK)
32
3
VITO KOŠAR (ŠK)
B050
133
0
BLERIM ISMAILI (OFC)
32
3
VITO KOŠAR (ŠK)
Medalists
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. BLERIM ISMAILI, OFC
3. PAOLO BRKLJAČIĆ, SUŠAK
3. ----