Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u LK (Jun, Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
LK - Seniori -60
LK - Seniori -63,5
LK - Seniori -67
LK - Seniori -71
LK - Seniori -75
LK - Seniori -81
LK - Seniori -86
LK - Seniori -91
LK - Seniori +91
LK - Seniori -60
20
LUKA MIKLEČIĆ (DUBRAVA)
R015
14
0
MANUEL ANDREAŠIĆ (BUJE)
117
0
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
R049
20
3
LUKA MIKLEČIĆ (DUBRAVA)
14
0
MANUEL ANDREAŠIĆ (BUJE)
Medalists
1. LUKA MIKLEČIĆ, DUBRAVA
2. MANUEL ANDREAŠIĆ, BUJE
3. ----
3. ----
LK - Seniori -63,5
R041
24
3
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
134
0
MARK ŠARIĆ (PITBUL)
Medalists
1. ROKO DOŽDOR, PIT BULL, Split
2. MARK ŠARIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
LK - Seniori -67
25
MUHAMET DESKAJ (PITBUL)
R016
26
3
ILIR DESKAJ (PITBUL)
101
0
MATEO TURČIĆ (SPARTAN)
R050
25
0
MUHAMET DESKAJ (PITBUL)
26
3
ILIR DESKAJ (PITBUL)
Medalists
1. ILIR DESKAJ, PIT BULL, Split
2. MUHAMET DESKAJ, PIT BULL, Split
3. MATEO TURČIĆ, SPARTAN GYM
3. ----
LK - Seniori -71
86
ANTE BUZOV (UNIRENT)
R002
115
3
ANDREO KOLIĆ (CRO)
82
0
JOSIP KRAJAČIĆ (PITBUL)
R003
13
0
LEO JANKOVIĆ (BUJE)
51
3
TONI STANČIĆ (PKREŠ4)
66
PETAR MUŠURA (AMENO)
R022
86
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
115
0
ANDREO KOLIĆ (CRO)
R023
51
0
TONI STANČIĆ (PKREŠ4)
66
3
PETAR MUŠURA (AMENO)
R054
86
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
66
0
PETAR MUŠURA (AMENO)
Medalists
1. ANTE BUZOV, UNI RENT
2. PETAR MUŠURA, AMENO
3. ANDREO KOLIĆ, CROATIA
3. TONI STANČIĆ, PETAR KREŠIMIR IV.
LK - Seniori -75
1
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R004
65
0
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
48
3
IVAN LETICA (SPARTAN)
R005
4
3
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
8
0
FRAN PAPIĆ (CRO)
R006
118
0
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
129
3
ANDREJ KEDVEŠ (BLITZ)
R024
1
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
48
0
IVAN LETICA (SPARTAN)
R025
4
0
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
129
3
ANDREJ KEDVEŠ (BLITZ)
R055
1
2
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
129
1
ANDREJ KEDVEŠ (BLITZ)
Medalists
1. ANTONIO KRAJINOVIĆ, SVETI DUH
2. ANDREJ KEDVEŠ, BLITZ
3. IVAN LETICA, SPARTAN GYM
3. FILIP MATIĆ, SVETI DUH
LK - Seniori -81
64
BORNA MANOJLOVIĆ (AMENO)
R007
108
0
IVICA JAKOPIC (PITBUL)
98
3
LUKA CERANJA (PRETORI)
R008
46
0
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
67
3
RAUL SUNARA (AMENO)
81
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
R026
64
3
BORNA MANOJLOVIĆ (AMENO)
98
0
LUKA CERANJA (PRETORI)
R027
67
3
RAUL SUNARA (AMENO)
81
0
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
R056
64
3
BORNA MANOJLOVIĆ (AMENO)
67
0
RAUL SUNARA (AMENO)
Medalists
1. BORNA MANOJLOVIĆ, AMENO
2. RAUL SUNARA, AMENO
3. LUKA CERANJA, PRETORIAN
3. MARKO ČIZMIĆ, PIT BULL, Split
LK - Seniori -86
R042
76
2
VITO KOŠAR (ŠK)
47
1
PETAR JAMAN (SPARTAN)
Medalists
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. PETAR JAMAN, SPARTAN GYM
3. ----
3. ----
LK - Seniori -91
17
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
R009
87
0
ANTE TURALIJA (UNIRENT)
38
3
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
R010
88
3
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
49
0
LUKA JAMAN (SPARTAN)
37
TONI ĆATIPOVIĆ (PITBUL)
R028
17
0
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
38
3
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
R029
88
3
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
37
0
TONI ĆATIPOVIĆ (PITBUL)
R057
38
0
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
88
3
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
Medalists
1. LUKA ŽULJEVIC, UNI RENT
2. LUKA ŽULJEVIĆ, PIT BULL, Split
3. TONI ĆATIPOVIĆ, PIT BULL, Split
3. IVAN BERTIĆ, ZMAJ
LK - Seniori +91
R017
105
3
GABRIJEL OJDANIC (MORNAR)
71
0
ANTE VRŽINA (TERMIN)
R018
89
0
MARKO DRAŽETIĆ (UNIRENT)
103
3
ANTE VERUNICA (THUNDER)
R051
105
0
GABRIJEL OJDANIC (MORNAR)
103
3
ANTE VERUNICA (THUNDER)
Medalists
1. ANTE VERUNICA, THUNDERMAN GYM
2. GABRIJEL OJDANIC, MORNAR
3. MARKO DRAŽETIĆ, UNI RENT
3. ANTE VRŽINA, TERMINATOR