Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Prvenstvo Hrvatske u LK (Sen) i LC (Ks) i KL (Jun)
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AKADEMIJA OMIŠKA STINA
AMENO
ARMUS
BLITZ
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUJE
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
EXCALIBUR
FIGHT FACTORY - VALPOVO
FIGHTER
FORTIS
HBD
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
KUTINA
LEON GYM
Marjan
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
PAUCI
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TERMINATOR
THUNDERMAN GYM
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VRSAR
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
LK - Seniori -67
LK - Seniori -81
LK - Seniori -86
LK - Seniorke -56
LK - Seniori -67
119
MATEO TURČIĆ (SPARTAN)
R003
203
3
MATEO KRSNIK (LEONGYM)
39
0
LUKA MARKOVIĆ (ZELG)
R004
105
3
LUKA RUKAVINA (ZG)
78
0
KRISTIJAN KNEŽEVIĆ (ZELG)
20
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
R023
119
2
MATEO TURČIĆ (SPARTAN)
203
1
MATEO KRSNIK (LEONGYM)
R024
105
0
LUKA RUKAVINA (ZG)
20
3
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
R041
119
0
MATEO TURČIĆ (SPARTAN)
20
3
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
Osvajači medalja
1. ROKO DOŽDOR, PIT BULL, Split
2. MATEO TURČIĆ, SPARTAN GYM
3. LUKA RUKAVINA, ZAGREB
3. MATEO KRSNIK, LEON GYM
LK - Seniori -81
44
RAUL SUNARA (AMENO)
R002
134
3
LUKA VARGOVIĆ (PITBUL)
58
0
FILIP ZOVKO (MORNAR)
181
JAN GOJSALIĆ (TERMIN)
59
MATEO ZOVKO (MORNAR)
21
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
148
MATEO DŽIN (AKOMSTI)
222
ANĐELO LJUBIČIĆ (HBD)
117
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
R014
44
3
RAUL SUNARA (AMENO)
134
0
LUKA VARGOVIĆ (PITBUL)
R015
181
2
JAN GOJSALIĆ (TERMIN)
59
1
MATEO ZOVKO (MORNAR)
R016
21
3
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
148
0
MATEO DŽIN (AKOMSTI)
R017
222
0
ANĐELO LJUBIČIĆ (HBD)
117
3
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
R033
44
3
RAUL SUNARA (AMENO)
181
0
JAN GOJSALIĆ (TERMIN)
R034
21
1
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
117
2
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
R046
44
1
RAUL SUNARA (AMENO)
117
2
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
Osvajači medalja
1. GAJ ĆOSIĆ, SPARTAN GYM
2. RAUL SUNARA, AMENO
3. MARIO CVITKOVIĆ, PIT BULL, Split
3. JAN GOJSALIĆ, TERMINATOR
LK - Seniori -86
109
VITO KOŠAR (ŠK)
R007
22
3
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
118
0
LUKA JAMAN (SPARTAN)
R008
42
3
BORNA MANOJLOVIĆ (AMENO)
47
0
SANEL HALAČEVIĆ (OFC)
120
PETAR JAMAN (SPARTAN)
R027
109
3
VITO KOŠAR (ŠK)
22
0
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
R028
42
3
BORNA MANOJLOVIĆ (AMENO)
120
0
PETAR JAMAN (SPARTAN)
R043
109
3
VITO KOŠAR (ŠK)
42
0
BORNA MANOJLOVIĆ (AMENO)
Osvajači medalja
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. BORNA MANOJLOVIĆ, AMENO
3. BRUNO NINČEVIĆ, PIT BULL, Split
3. PETAR JAMAN, SPARTAN GYM
LK - Seniorke -56
45
SNJEŽANA PRGOMET (DALMATI)
R020
121
3
ANA FILIPOVIĆ (SPARTAN)
60
0
ANĐELA PANDŽA (MORNAR)
R039
45
0
SNJEŽANA PRGOMET (DALMATI)
121
3
ANA FILIPOVIĆ (SPARTAN)
Osvajači medalja
1. ANA FILIPOVIĆ, SPARTAN GYM
2. SNJEŽANA PRGOMET, DALMATINO
3. ANĐELA PANDŽA, MORNAR
3. ----