Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u PF (Km, Sen) i KL (Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BLITZ
Borac
BTI
BUDOKAI LABIN
DALMACIJA
DRAGA
FIGHT FACTORY - VALPOVO
FORTIS
GLINA
HBD
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LEGEND
LEON GYM
MAWASHI
MEGA CENTAR
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OMEGA
PALESTRA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SUŠAK
SVETI DUH
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZEUS
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Seniori -89
PF - Seniori +94
KL - Seniori -89
PF - Mlađi kadeti -42
A021
74
11
DAVID VRETENAR (PLANET)
100
0
LEO MIŠČANČUK (KBK MOS)
A023
125
13
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
5
2
FILIP TOMAŠIĆ (SUŠAK)
A024
211
7
LEO MARIN (HBD)
108
6
VITO MIHELČIĆ (KBK MOS)
A025
109
0
ARIAN MURATI (KBK MOS)
194
10
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
A026
74
13
DAVID VRETENAR (PLANET)
125
14
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
A027
211
1
LEO MARIN (HBD)
194
11
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
A029
125
10
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
194
11
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
Medalists
1. MARKO MAVRAČIĆ, JASTREB
2. EMIL MUJKIĆ, BUDOKAI LABIN
3. LEO MARIN, HBD
3. DAVID VRETENAR, PLANET SPORT
PF - Mlađi kadeti +47
A033
233
4
MARIN MATIĆ (MAWASHI)
169
14
KARLO VUNDAĆ (PALESTR)
119
DAVID KOMSIC (KING)
168
MARKO KUTIJA (PALESTR)
99
NOA MIŠČANČUK (KBK MOS)
170
IVAN KRUNEŠ (PALESTR)
11
ROMAN DODIK (SUŠAK)
40
KARLO BAŠA (ZMAJ)
191
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
A035
169
9
KARLO VUNDAĆ (PALESTR)
119
3
DAVID KOMSIC (KING)
A036
168
10
MARKO KUTIJA (PALESTR)
99
0
NOA MIŠČANČUK (KBK MOS)
A037
170
11
IVAN KRUNEŠ (PALESTR)
11
1
ROMAN DODIK (SUŠAK)
A038
40
1
KARLO BAŠA (ZMAJ)
191
12
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
A039
169
5
KARLO VUNDAĆ (PALESTR)
168
9
MARKO KUTIJA (PALESTR)
A040
170
9
IVAN KRUNEŠ (PALESTR)
191
7
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
A042
168
2
MARKO KUTIJA (PALESTR)
170
1
IVAN KRUNEŠ (PALESTR)
Medalists
1. MARKO KUTIJA, PALESTRA
2. IVAN KRUNEŠ, PALESTRA
3. KARLO VUNDAĆ, PALESTRA
3. MARTIN GRUBIŠA, JASTREB
PF - Mlađe kadetkinje -32
A041
71
1
EMA HARMICAR (KUTINA)
235
11
LUCIJA KURAN (MAWASHI)
200
TENA SMILJANIĆ (TIGAR)
A043
98
0
MARTA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
164
0
STEFANI OSKOMIĆ (KBK)
116
MATEA DOŠEN (VELEBIT)
A044
199
10
IVA VRBANIĆ (TIGAR)
151
0
IVANA PODHRAŠKI (KRAPINA)
63
TENA KAČMARČIK (KUTINA)
234
CVITA CRLJEN (MAWASHI)
208
NINA IVAS (HBD)
A045
235
3
LUCIJA KURAN (MAWASHI)
200
9
TENA SMILJANIĆ (TIGAR)
A046
98
7
MARTA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
116
11
MATEA DOŠEN (VELEBIT)
A047
199
3
IVA VRBANIĆ (TIGAR)
63
13
TENA KAČMARČIK (KUTINA)
A048
234
12
CVITA CRLJEN (MAWASHI)
208
4
NINA IVAS (HBD)
A049
200
8
TENA SMILJANIĆ (TIGAR)
116
9
MATEA DOŠEN (VELEBIT)
A050
63
7
TENA KAČMARČIK (KUTINA)
234
3
CVITA CRLJEN (MAWASHI)
A052
116
4
MATEA DOŠEN (VELEBIT)
63
8
TENA KAČMARČIK (KUTINA)
Medalists
1. TENA KAČMARČIK, KUTINA
2. MATEA DOŠEN, VELEBIT
3. CVITA CRLJEN, MAWASHI
3. TENA SMILJANIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Mlađe kadetkinje -37
A051
70
10
BARBARA SIMONOVIĆ (KUTINA)
123
0
ELA TOMAŠIĆ (SUŠAK)
159
LADA VUKIĆ (NINJA)
A053
195
4
DORA MATIĆ (JASTREB)
102
0
KATARINA KATANIĆ (KBK MOS)
132
EMILI VUKUŠIĆ (DRAGA)
A054
70
4
BARBARA SIMONOVIĆ (KUTINA)
159
2
LADA VUKIĆ (NINJA)
A055
195
11
DORA MATIĆ (JASTREB)
132
0
EMILI VUKUŠIĆ (DRAGA)
A056
70
0
BARBARA SIMONOVIĆ (KUTINA)
195
10
DORA MATIĆ (JASTREB)
Medalists
1. DORA MATIĆ, JASTREB
2. BARBARA SIMONOVIĆ, KUTINA
3. EMILI VUKUŠIĆ, DRAGA
3. LADA VUKIĆ, NINJA
PF - Mlađe kadetkinje -42
B001
65
10
RENATA HOŠKO (KUTINA)
103
2
ARIJANA MILETIĆ (KBK MOS)
236
LUCIJA BRBIĆ (MAWASHI)
206
ERIN ARMAN (ZEUS)
69
GABRIELA STARČEVIĆ (KUTINA)
B003
65
10
RENATA HOŠKO (KUTINA)
236
1
LUCIJA BRBIĆ (MAWASHI)
B002
206
5
ERIN ARMAN (ZEUS)
69
1
GABRIELA STARČEVIĆ (KUTINA)
B005
65
6
RENATA HOŠKO (KUTINA)
206
5
ERIN ARMAN (ZEUS)
Medalists
1. RENATA HOŠKO, KUTINA
2. ERIN ARMAN, ZEUS
3. LUCIJA BRBIĆ, MAWASHI
3. GABRIELA STARČEVIĆ, KUTINA
PF - Mlađe kadetkinje +47
B008
101
2
ANA KATANIĆ (KBK MOS)
133
8
ANTONIA BILEN (DRAGA)
6
IRIS PETROVIĆ (SUŠAK)
B010
177
1
LEELOO FIKET (BTI)
67
8
LEONA ŠAMEC (KUTINA)
2
ANTEA GLAVAŠ (SUŠAK)
B011
133
5
ANTONIA BILEN (DRAGA)
6
9
IRIS PETROVIĆ (SUŠAK)
B012
67
9
LEONA ŠAMEC (KUTINA)
2
8
ANTEA GLAVAŠ (SUŠAK)
B015
6
5
IRIS PETROVIĆ (SUŠAK)
67
7
LEONA ŠAMEC (KUTINA)
Medalists
1. LEONA ŠAMEC, KUTINA
2. IRIS PETROVIĆ, SUŠAK
3. ANTEA GLAVAŠ, SUŠAK
3. ANTONIA BILEN, DRAGA
PF - Seniori -89
197
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
B028
166
1
BORNA SUDAR (NINJA)
61
11
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
B029
104
11
MIROSLAV GRGIĆ (KBK MOS)
75
1
DEAN VIRAG (PLANET)
95
PAOLO BRKLJAČIĆ (SUŠAK)
B030
197
20
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
61
10
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
B031
104
10
MIROSLAV GRGIĆ (KBK MOS)
95
0
PAOLO BRKLJAČIĆ (SUŠAK)
B033
197
20
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
104
22
MIROSLAV GRGIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. MIROSLAV GRGIĆ, MOSLAVAC
2. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
3. PAOLO BRKLJAČIĆ, SUŠAK
3. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
PF - Seniori +94
B032
222
18
JURE DRLJE (AMENO)
106
8
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. JURE DRLJE, AMENO
2. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
KL - Seniori -89
140
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
D004
155
3
LUKA JAMAN (SPARTAN)
112
0
EMAN POZDEROVIĆ (MEGA.C.)
D005
143
3
VICE DRAŽIN (UNIRENT)
105
0
MIROSLAV GRGIĆ (KBK MOS)
157
PETAR JAMAN (SPARTAN)
D016
140
3
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
155
0
LUKA JAMAN (SPARTAN)
D017
143
1
VICE DRAŽIN (UNIRENT)
157
2
PETAR JAMAN (SPARTAN)
D026
140
3
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
157
0
PETAR JAMAN (SPARTAN)
Medalists
1. LUKA ŽULJEVIC, UNI RENT
2. PETAR JAMAN, SPARTAN GYM
3. LUKA JAMAN, SPARTAN GYM
3. VICE DRAŽIN, UNI RENT