Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Istarske županije 2020.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađi kadeti -32
A012
115
2
MATEO PETERNEL (KING)
44
5
DAVID VRETENAR (PLANET)
9
DAVID GREBLO (BUZET)
187
JOHNNY TANUSHAJ (LAV-MED)
171
DAVID DRAŽETIĆ (ZEUS)
A014
44
6
DAVID VRETENAR (PLANET)
9
0
DAVID GREBLO (BUZET)
A015
187
4
JOHNNY TANUSHAJ (LAV-MED)
171
10
DAVID DRAŽETIĆ (ZEUS)
A017
44
0
DAVID VRETENAR (PLANET)
171
4
DAVID DRAŽETIĆ (ZEUS)
Medalists
1. DAVID DRAŽETIĆ, ZEUS
2. DAVID VRETENAR, PLANET SPORT
3. JOHNNY TANUSHAJ, LAV, Medulin
3. DAVID GREBLO, FIGHTER
PF - Mlađi kadeti -37
A016
177
6
BORNA ŠARIĆ (LAV)
11
0
DENI MERLIĆ (BUZET)
161
JONA MILADINOVIĆ (BUJE)
77
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
148
ROBERTO RADETIĆ (BUJE)
254
MARIO MIŠKOVIĆ (ROVINJ)
141
MATEO PILIMINI (BUJE)
201
DOMAGOJ FIKET (BUDOL)
33
NOA ŠVEGER (BUZET)
A018
177
10
BORNA ŠARIĆ (LAV)
161
0
JONA MILADINOVIĆ (BUJE)
A019
77
12
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
148
2
ROBERTO RADETIĆ (BUJE)
A020
254
6
MARIO MIŠKOVIĆ (ROVINJ)
141
0
MATEO PILIMINI (BUJE)
A021
201
8
DOMAGOJ FIKET (BUDOL)
33
4
NOA ŠVEGER (BUZET)
A022
177
7
BORNA ŠARIĆ (LAV)
77
3
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
A023
254
9
MARIO MIŠKOVIĆ (ROVINJ)
201
2
DOMAGOJ FIKET (BUDOL)
A025
177
6
BORNA ŠARIĆ (LAV)
254
0
MARIO MIŠKOVIĆ (ROVINJ)
Medalists
1. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
2. MARIO MIŠKOVIĆ, BUDOKAI
3. PATRICK PETRIĆ, PLANET SPORT
3. DOMAGOJ FIKET, BUDOKAI LABIN
PF - Mlađi kadeti -42
A024
263
0
NORICK PALAIAGA (ROVINJ)
58
6
MARIN VULETIĆ (PLANET)
184
MARTIN TANUSHAJ (LAV-MED)
152
VALENTINO VIDEC (BUJE)
113
DAVID KOMSIC (KING)
A026
58
14
MARIN VULETIĆ (PLANET)
184
3
MARTIN TANUSHAJ (LAV-MED)
A027
152
3
VALENTINO VIDEC (BUJE)
113
5
DAVID KOMSIC (KING)
A029
58
10
MARIN VULETIĆ (PLANET)
113
11
DAVID KOMSIC (KING)
Medalists
1. DAVID KOMSIC, KING
2. MARIN VULETIĆ, PLANET SPORT
3. VALENTINO VIDEC, BUJE
3. MARTIN TANUSHAJ, LAV, Medulin
PF - Mlađi kadeti -47
A028
195
5
EDI BENČIĆ (ZELG)
169
1
SIMON RITOŠA (ZEUS)
A030
155
10
SEBASTIAN PAVATIĆ (BUJE)
84
0
TINO VITASOVIĆ (PLANET)
A031
194
7
MARK MILOŠEVIĆ (ZELG)
95
0
AARON UKUŠIĆ (KING)
133
DAVID BAJIĆ (BUJE)
A032
195
6
EDI BENČIĆ (ZELG)
155
5
SEBASTIAN PAVATIĆ (BUJE)
A033
194
0
MARK MILOŠEVIĆ (ZELG)
133
10
DAVID BAJIĆ (BUJE)
A035
195
3
EDI BENČIĆ (ZELG)
133
5
DAVID BAJIĆ (BUJE)
Medalists
1. DAVID BAJIĆ, BUJE
2. EDI BENČIĆ, TROJAN ISTRA
3. MARK MILOŠEVIĆ, TROJAN ISTRA
3. SEBASTIAN PAVATIĆ, BUJE
PF - Mlađi kadeti +47
A034
262
0
SONI HOĐŽIĆ (ROVINJ)
85
6
PATRIK BENJAMIN ORBANIĆ (MINOTAU)
105
GABRIJEL ĐURIČIĆ (KING)
107
RAUL LABINAC (KING)
125
ALIS OSMANČEVIĆ (BUJE)
A036
109
1
TINO MIŠKULIN (KING)
51
11
FABIAN SERGO (PLANET)
97
PATRIK ZOBEC (KING)
103
NINO MIŠKULIN (KING)
142
KREŠIMIR RAGUŽ (BUJE)
A037
85
0
PATRIK BENJAMIN ORBANIĆ (MINOTAU)
105
6
GABRIJEL ĐURIČIĆ (KING)
A038
107
9
RAUL LABINAC (KING)
125
6
ALIS OSMANČEVIĆ (BUJE)
A039
51
6
FABIAN SERGO (PLANET)
97
0
PATRIK ZOBEC (KING)
A040
103
10
NINO MIŠKULIN (KING)
142
0
KREŠIMIR RAGUŽ (BUJE)
A041
105
0
GABRIJEL ĐURIČIĆ (KING)
107
6
RAUL LABINAC (KING)
A042
51
9
FABIAN SERGO (PLANET)
103
13
NINO MIŠKULIN (KING)
A044
107
8
RAUL LABINAC (KING)
103
7
NINO MIŠKULIN (KING)
Medalists
1. RAUL LABINAC, KING
2. NINO MIŠKULIN, KING
3. GABRIJEL ĐURIČIĆ, KING
3. FABIAN SERGO, PLANET SPORT