Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Istarske županije 2020.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađe kadetkinje -25
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Mlađe kadetkinje -25
B004
37
4
LARISA KNEŽEVIĆ (BUZET)
219
14
ANA KRUNEŠ (BUDOL)
B005
25
3
LEA SAVANA JERMAN (BUZET)
217
13
IVANA KRUNEŠ (BUDOL)
B007
219
15
ANA KRUNEŠ (BUDOL)
217
16
IVANA KRUNEŠ (BUDOL)
Medalists
1. IVANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
2. ANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
3. LEA SAVANA JERMAN, FIGHTER
3. LARISA KNEŽEVIĆ, FIGHTER
PF - Mlađe kadetkinje -32
B006
64
0
ELLA HRVATIN (MINOTAU)
193
4
TARA ŠVERKO (ZELG)
198
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
1
ANA NEMARNIK (BUZET)
192
LANA BENČIĆ (ZELG)
B008
193
1
TARA ŠVERKO (ZELG)
198
0
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
B009
1
1
ANA NEMARNIK (BUZET)
192
5
LANA BENČIĆ (ZELG)
B012
193
0
TARA ŠVERKO (ZELG)
192
1
LANA BENČIĆ (ZELG)
Medalists
1. LANA BENČIĆ, TROJAN ISTRA
2. TARA ŠVERKO, TROJAN ISTRA
3. ANA NEMARNIK, FIGHTER
3. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Mlađe kadetkinje -37
B010
145
0
LINDA RADEŠIĆ (BUJE)
166
6
LARA PERKOVIĆ (ZEUS)
B011
45
7
DEA CVEK (PLANET)
165
11
PATRICIA DRAŽETIĆ (ZEUS)
B013
166
2
LARA PERKOVIĆ (ZEUS)
165
1
PATRICIA DRAŽETIĆ (ZEUS)
Medalists
1. LARA PERKOVIĆ, ZEUS
2. PATRICIA DRAŽETIĆ, ZEUS
3. LINDA RADEŠIĆ, BUJE
3. DEA CVEK, PLANET SPORT
PF - Mlađe kadetkinje -42
B014
256
2
LENA FRANKOVIĆ (ROVINJ)
136
7
DORIS SUVAJAC (BUJE)
18
HELI ŠAVKO (BUZET)
B015
173
11
NEA VUKOVIĆ (LAV)
147
9
MELISA ČEKO (BUJE)
130
DANIJELA SUVAJAC (BUJE)
B016
136
10
DORIS SUVAJAC (BUJE)
18
0
HELI ŠAVKO (BUZET)
B017
173
6
NEA VUKOVIĆ (LAV)
130
0
DANIJELA SUVAJAC (BUJE)
B019
136
9
DORIS SUVAJAC (BUJE)
173
10
NEA VUKOVIĆ (LAV)
Medalists
1. NEA VUKOVIĆ, LAV, Pula
2. DORIS SUVAJAC, BUJE
3. DANIJELA SUVAJAC, BUJE
3. HELI ŠAVKO, FIGHTER
PF - Mlađe kadetkinje +47
B018
253
2
NICOLE MARIA KUČINIĆ (ROVINJ)
170
5
NIKA ARMAN (ZEUS)
212
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
216
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
164
NIKOL MOČIBOB (ZEUS)
B020
170
10
NIKA ARMAN (ZEUS)
212
6
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
B021
216
6
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
164
0
NIKOL MOČIBOB (ZEUS)
B024
170
8
NIKA ARMAN (ZEUS)
216
10
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
Medalists
1. GRETA BOLTERSTEIN, BUDOKAI LABIN
2. NIKA ARMAN, ZEUS
3. NIKOL MOČIBOB, ZEUS
3. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN