Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Istarske županije 2020.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Stariji kadeti -37
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti -63
PF - Stariji kadeti -69
PF - Stariji kadeti +69
PF - Stariji kadeti -37
B022
34
10
NOA ŠVEGER (BUZET)
203
0
DOMAGOJ FIKET (BUDOL)
B023
270
10
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
178
3
BORNA ŠARIĆ (LAV)
B026
34
0
NOA ŠVEGER (BUZET)
270
6
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
Medalists
1. PATRICK PETRIĆ, PLANET SPORT
2. NOA ŠVEGER, FIGHTER
3. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
3. DOMAGOJ FIKET, BUDOKAI LABIN
PF - Stariji kadeti -42
B025
94
6
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
200
0
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
180
IVAN UDOVIĆ (LAV)
B027
94
0
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
180
6
IVAN UDOVIĆ (LAV)
Medalists
1. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
2. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
3. SANDY ŽUNIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Stariji kadeti -47
B028
79
7
SANDI STENTA (PLANET)
261
4
ANDREA ČINIĆ (ROVINJ)
Medalists
1. SANDI STENTA, PLANET SPORT
2. ANDREA ČINIĆ, BUDOKAI
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -57
B029
74
0
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
38
10
ALEK KUŠAR (PLANET)
55
LUKA PLANINAC (PLANET)
B031
38
0
ALEK KUŠAR (PLANET)
55
10
LUKA PLANINAC (PLANET)
Medalists
1. LUKA PLANINAC, PLANET SPORT
2. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
3. MATAN KATALINIĆ, MINOTAUR
3. ----
PF - Stariji kadeti -63
B030
175
13
MORIS TRBULIN (LAV)
65
7
MICHAEL STENTA (PLANET)
Medalists
1. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
2. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -69
B032
208
0
LUCAS HRVATIN JUGOVAC (BUDOL)
124
0
DINO KREJOVIĆ (PLANET)
205
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
B034
124
1
DINO KREJOVIĆ (PLANET)
205
11
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
Medalists
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. DINO KREJOVIĆ, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti +69
B033
91
0
MATEO SELAR (MINOTAU)
52
6
IVANO ČELIĆ (PLANET)
272
IVAN TUKA (LAV)
183
FILIP MENIĆANIN (LAV)
46
DIN REDŽIĆ (PLANET)
B035
52
11
IVANO ČELIĆ (PLANET)
272
8
IVAN TUKA (LAV)
B036
183
4
FILIP MENIĆANIN (LAV)
46
6
DIN REDŽIĆ (PLANET)
B038
52
6
IVANO ČELIĆ (PLANET)
46
0
DIN REDŽIĆ (PLANET)
Medalists
1. IVANO ČELIĆ, PLANET SPORT
2. DIN REDŽIĆ, PLANET SPORT
3. IVAN TUKA, LAV, Pula
3. FILIP MENIĆANIN, LAV, Pula