Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Istarske županije 2020.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Starije kadetkinje -32
PF - Starije kadetkinje -37
PF - Starije kadetkinje -46
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Starije kadetkinje -60
PF - Starije kadetkinje +65
PF - Starije kadetkinje -32
B037
93
6
ELLA HRVATIN (MINOTAU)
3
0
ANA NEMARNIK (BUZET)
Medalists
1. ELLA HRVATIN, MINOTAUR
2. ANA NEMARNIK, FIGHTER
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje -37
B039
265
0
LINDA RADEŠIĆ (BUJE)
266
2
ANĐELINA VIDEC (BUJE)
Medalists
1. ANĐELINA VIDEC, BUJE
2. LINDA RADEŠIĆ, BUJE
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje -46
B040
27
10
PAOLA BRŽENDA (BUZET)
174
0
NEA VUKOVIĆ (LAV)
Medalists
1. PAOLA BRŽENDA, FIGHTER
2. NEA VUKOVIĆ, LAV, Pula
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje -50
B041
19
14
LARA RYTZ (BUZET)
111
15
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
B042
83
12
NATAŠA LABAŠ (MINOTAU)
214
2
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
B044
111
6
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
83
0
NATAŠA LABAŠ (MINOTAU)
Medalists
1. EVA LEONA KOMŠIĆ, KING
2. NATAŠA LABAŠ, MINOTAUR
3. LARA RYTZ, FIGHTER
3. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
PF - Starije kadetkinje -60
B043
222
6
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
12
12
DORA COTIĆ (BUZET)
61
MARTINA GRABAR (PLANET)
B045
12
0
DORA COTIĆ (BUZET)
61
6
MARTINA GRABAR (PLANET)
Medalists
1. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
2. DORA COTIĆ, FIGHTER
3. GRETA BOLTERSTEIN, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Starije kadetkinje +65
B046
119
0
LAURA IVANČIĆ (PLANET)
4
6
CHIARA RYTZ (BUZET)
Medalists
1. CHIARA RYTZ, FIGHTER
2. LAURA IVANČIĆ, PLANET SPORT
3. ----
3. ----