Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Istarske županije 2020.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUJE
FIGHTER
KING
LAV, Medulin
LAV, Pula
MINOTAUR
PLANET SPORT
PRIME
TROJAN ISTRA
ZEUS
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađe kadetkinje -32
LC - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -63
LC - Stariji kadeti -69
LC - Stariji kadeti +69
LC - Starije kadetkinje -37
LC - Starije kadetkinje -55
LC - Juniori -63
LC - Juniori -74
LC - Seniori -69
KL - Stariji kadeti -42
KL - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti +69
KL - Starije kadetkinje -37
KL - Juniori -69
KL - Juniori -74
KL - Seniori -69
PF - Mlađi kadeti -47
A028
195
5
EDI BENČIĆ (ZELG)
169
1
SIMON RITOŠA (ZEUS)
A030
155
10
SEBASTIAN PAVATIĆ (BUJE)
84
0
TINO VITASOVIĆ (PLANET)
A031
194
7
MARK MILOŠEVIĆ (ZELG)
95
0
AARON UKUŠIĆ (KING)
133
DAVID BAJIĆ (BUJE)
A032
195
6
EDI BENČIĆ (ZELG)
155
5
SEBASTIAN PAVATIĆ (BUJE)
A033
194
0
MARK MILOŠEVIĆ (ZELG)
133
10
DAVID BAJIĆ (BUJE)
A035
195
3
EDI BENČIĆ (ZELG)
133
5
DAVID BAJIĆ (BUJE)
Medalists
1. DAVID BAJIĆ, BUJE
2. EDI BENČIĆ, TROJAN ISTRA
3. MARK MILOŠEVIĆ, TROJAN ISTRA
3. SEBASTIAN PAVATIĆ, BUJE
PF - Mlađe kadetkinje -32
B006
64
0
ELLA HRVATIN (MINOTAU)
193
4
TARA ŠVERKO (ZELG)
198
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
1
ANA NEMARNIK (BUZET)
192
LANA BENČIĆ (ZELG)
B008
193
1
TARA ŠVERKO (ZELG)
198
0
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
B009
1
1
ANA NEMARNIK (BUZET)
192
5
LANA BENČIĆ (ZELG)
B012
193
0
TARA ŠVERKO (ZELG)
192
1
LANA BENČIĆ (ZELG)
Medalists
1. LANA BENČIĆ, TROJAN ISTRA
2. TARA ŠVERKO, TROJAN ISTRA
3. ANA NEMARNIK, FIGHTER
3. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
LC - Stariji kadeti -42
C002
89
0
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
242
0
LUKA PALM (PRIME)
C003
114
0
DAVID KOMSIC (KING)
223
0
AMAR ŠUKE (ZELG)
C007
89
3
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
114
0
DAVID KOMSIC (KING)
Medalists
1. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
2. DAVID KOMSIC, KING
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -47
C005
122
3
SANDI STENTA (PLANET)
96
0
AARON UKUŠIĆ (KING)
273
AMAR ŠUKE (ZELG)
258
GABRIEL RADETIĆ (ROVINJ)
134
DAVID BAJIĆ (BUJE)
C006A
122
1
SANDI STENTA (PLANET)
273
2
AMAR ŠUKE (ZELG)
C006
258
1
GABRIEL RADETIĆ (ROVINJ)
134
2
DAVID BAJIĆ (BUJE)
C008
273
3
AMAR ŠUKE (ZELG)
134
0
DAVID BAJIĆ (BUJE)
Medalists
1. AMAR ŠUKE, TROJAN ISTRA
2. DAVID BAJIĆ, BUJE
3. SANDI STENTA, PLANET SPORT
3. GABRIEL RADETIĆ, BUDOKAI
LC - Stariji kadeti -57
C013
56
3
LUKA PLANINAC (PLANET)
106
0
GABRIJEL ĐURIČIĆ (KING)
C014
40
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
215
0
JAN FRIVARSKI (ZELG)
C017
56
0
LUKA PLANINAC (PLANET)
40
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
Medalists
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. LUKA PLANINAC, PLANET SPORT
3. JAN FRIVARSKI, TROJAN ISTRA
3. GABRIJEL ĐURIČIĆ, KING
LC - Stariji kadeti -63
C016
110
0
TINO MIŠKULIN (KING)
243
3
DAVID KOVAČEVIĆ (ZELG)
158
KREŠIMIR RAGUŽ (BUJE)
C018
243
3
DAVID KOVAČEVIĆ (ZELG)
158
0
KREŠIMIR RAGUŽ (BUJE)
Medalists
1. DAVID KOVAČEVIĆ, TROJAN ISTRA
2. KREŠIMIR RAGUŽ, BUJE
3. TINO MIŠKULIN, KING
3. ----
LC - Stariji kadeti -69
C019
128
0
ALIS OSMANČEVIĆ (BUJE)
211
3
ROKO MILOTIĆ (ZELG)
104
NINO MIŠKULIN (KING)
C021
211
3
ROKO MILOTIĆ (ZELG)
104
0
NINO MIŠKULIN (KING)
Medalists
1. ROKO MILOTIĆ, TROJAN ISTRA
2. NINO MIŠKULIN, KING
3. ALIS OSMANČEVIĆ, BUJE
3. ----
LC - Stariji kadeti +69
C020
207
3
MANUEL ŠKOKO (ZELG)
92
0
MATEO SELAR (MINOTAU)
202
MIRZA NESIMI (ZELG)
C022
197
3
LUKA BONAZZA (ZELG)
264
0
DOMINIK ROZIĆ (ROVINJ)
47
DIN REDŽIĆ (PLANET)
C023
246
3
ELVIS MAHMUTOVIĆ (ZELG)
73
0
JONA BANOVAC (MINOTAU)
121
IVANO ČELIĆ (PLANET)
C024
235
3
NIKO MARTAN (ZELG)
255
0
LIAN JURIĆ (ROVINJ)
98
PATRIK ZOBEC (KING)
C025
207
0
MANUEL ŠKOKO (ZELG)
202
3
MIRZA NESIMI (ZELG)
C026
197
3
LUKA BONAZZA (ZELG)
47
0
DIN REDŽIĆ (PLANET)
C027
246
0
ELVIS MAHMUTOVIĆ (ZELG)
121
3
IVANO ČELIĆ (PLANET)
C028
235
3
NIKO MARTAN (ZELG)
98
0
PATRIK ZOBEC (KING)
C029
202
3
MIRZA NESIMI (ZELG)
197
0
LUKA BONAZZA (ZELG)
C030
121
3
IVANO ČELIĆ (PLANET)
235
0
NIKO MARTAN (ZELG)
C032
202
1
MIRZA NESIMI (ZELG)
121
2
IVANO ČELIĆ (PLANET)
Medalists
1. IVANO ČELIĆ, PLANET SPORT
2. MIRZA NESIMI, TROJAN ISTRA
3. NIKO MARTAN, TROJAN ISTRA
3. LUKA BONAZZA, TROJAN ISTRA
LC - Starije kadetkinje -37
C033
126
0
ANĐELINA VIDEC (BUJE)
190
3
LARA JAKOMINIĆ (ZELG)
162
LINDA RADEŠIĆ (BUJE)
C035
190
3
LARA JAKOMINIĆ (ZELG)
162
0
LINDA RADEŠIĆ (BUJE)
Medalists
1. LARA JAKOMINIĆ, TROJAN ISTRA
2. LINDA RADEŠIĆ, BUJE
3. ANĐELINA VIDEC, BUJE
3. ----
LC - Starije kadetkinje -55
C038
63
3
MARTINA GRABAR (PLANET)
226
0
MATEA JOSIPOVIĆ (ZELG)
Medalists
1. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
2. MATEA JOSIPOVIĆ, TROJAN ISTRA
3. ----
3. ----
LC - Juniori -63
C043
237
0
ATILIO RAKIĆ (ZELG)
43
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
Medalists
1. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
2. ATILIO RAKIĆ, TROJAN ISTRA
3. ----
3. ----
LC - Juniori -74
C044
240
3
ERIK PLETIKOS (ZELG)
248
0
ERMIN AVDIĆ (PRIME)
220
ERVIN KALTAK (ZELG)
C046
240
3
ERIK PLETIKOS (ZELG)
220
0
ERVIN KALTAK (ZELG)
Medalists
1. ERIK PLETIKOS, TROJAN ISTRA
2. ERVIN KALTAK, TROJAN ISTRA
3. ERMIN AVDIĆ, PRIME
3. ----
LC - Seniori -69
C048
230
0
LUKA MARKOVIĆ (ZELG)
233
3
MARKO PEKICA (ZELG)
Medalists
1. MARKO PEKICA, TROJAN ISTRA
2. LUKA MARKOVIĆ, TROJAN ISTRA
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -42
C050
224
0
AMAR ŠUKE (ZELG)
90
3
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
Medalists
1. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
2. AMAR ŠUKE, TROJAN ISTRA
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -63
C053
218
3
JAN FRIVARSKI (ZELG)
245
0
DAVID KOVAČEVIĆ (ZELG)
Medalists
1. JAN FRIVARSKI, TROJAN ISTRA
2. DAVID KOVAČEVIĆ, TROJAN ISTRA
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti +69
C055
204
1
MIRZA NESIMI (ZELG)
213
2
ROKO MILOTIĆ (ZELG)
236
NIKO MARTAN (ZELG)
C056
199
2
LUKA BONAZZA (ZELG)
209
1
MANUEL ŠKOKO (ZELG)
247
ELVIS MAHMUTOVIĆ (ZELG)
C057
213
0
ROKO MILOTIĆ (ZELG)
236
3
NIKO MARTAN (ZELG)
C058
199
1
LUKA BONAZZA (ZELG)
247
2
ELVIS MAHMUTOVIĆ (ZELG)
C060
236
0
NIKO MARTAN (ZELG)
247
3
ELVIS MAHMUTOVIĆ (ZELG)
Medalists
1. ELVIS MAHMUTOVIĆ, TROJAN ISTRA
2. NIKO MARTAN, TROJAN ISTRA
3. LUKA BONAZZA, TROJAN ISTRA
3. ROKO MILOTIĆ, TROJAN ISTRA
KL - Starije kadetkinje -37
C059
191
3
LARA JAKOMINIĆ (ZELG)
67
0
ELLA HRVATIN (MINOTAU)
Medalists
1. LARA JAKOMINIĆ, TROJAN ISTRA
2. ELLA HRVATIN, MINOTAUR
3. ----
3. ----
KL - Juniori -69
C061
238
0
ATILIO RAKIĆ (ZELG)
221
3
ERVIN KALTAK (ZELG)
Medalists
1. ERVIN KALTAK, TROJAN ISTRA
2. ATILIO RAKIĆ, TROJAN ISTRA
3. ----
3. ----
KL - Juniori -74
C062
250
0
ERMIN AVDIĆ (PRIME)
241
3
ERIK PLETIKOS (ZELG)
Medalists
1. ERIK PLETIKOS, TROJAN ISTRA
2. ERMIN AVDIĆ, PRIME
3. ----
3. ----
KL - Seniori -69
C063
234
3
MARKO PEKICA (ZELG)
232
0
LUKA MARKOVIĆ (ZELG)
Medalists
1. MARKO PEKICA, TROJAN ISTRA
2. LUKA MARKOVIĆ, TROJAN ISTRA
3. ----
3. ----