Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Istarske županije 2020.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUJE
FIGHTER
KING
LAV, Medulin
LAV, Pula
MINOTAUR
PLANET SPORT
PRIME
TROJAN ISTRA
ZEUS
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci -27
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti +69
PF - Starije kadetkinje -32
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Juniorke -65
LC - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti +69
LC - Starije kadetkinje -32
LC - Juniorke -65
KL - Stariji kadeti -42
KL - Stariji kadeti -52
KL - Starije kadetkinje -37
PF - Dječaci -27
A002
87
2
TEO KURELOVIC (MINOTAU)
72
4
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
A003
186
0
ARTHUR TANUSHAJ (LAV-MED)
53
7
LUKA GRABAR (PLANET)
A007
72
3
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
53
8
LUKA GRABAR (PLANET)
Osvajači medalja
1. LUKA GRABAR, PLANET SPORT
2. NIKO STOJKOVSKI, PLANET SPORT
3. ARTHUR TANUSHAJ, LAV, Medulin
3. TEO KURELOVIC, MINOTAUR
PF - Mlađi kadeti +47
A034
262
0
SONI HOĐŽIĆ (ROVINJ)
85
6
PATRIK BENJAMIN ORBANIĆ (MINOTAU)
105
GABRIJEL ĐURIČIĆ (KING)
107
RAUL LABINAC (KING)
125
ALIS OSMANČEVIĆ (BUJE)
A036
109
1
TINO MIŠKULIN (KING)
51
11
FABIAN SERGO (PLANET)
97
PATRIK ZOBEC (KING)
103
NINO MIŠKULIN (KING)
142
KREŠIMIR RAGUŽ (BUJE)
A037
85
0
PATRIK BENJAMIN ORBANIĆ (MINOTAU)
105
6
GABRIJEL ĐURIČIĆ (KING)
A038
107
9
RAUL LABINAC (KING)
125
6
ALIS OSMANČEVIĆ (BUJE)
A039
51
6
FABIAN SERGO (PLANET)
97
0
PATRIK ZOBEC (KING)
A040
103
10
NINO MIŠKULIN (KING)
142
0
KREŠIMIR RAGUŽ (BUJE)
A041
105
0
GABRIJEL ĐURIČIĆ (KING)
107
6
RAUL LABINAC (KING)
A042
51
9
FABIAN SERGO (PLANET)
103
13
NINO MIŠKULIN (KING)
A044
107
8
RAUL LABINAC (KING)
103
7
NINO MIŠKULIN (KING)
Osvajači medalja
1. RAUL LABINAC, KING
2. NINO MIŠKULIN, KING
3. GABRIJEL ĐURIČIĆ, KING
3. FABIAN SERGO, PLANET SPORT
PF - Mlađe kadetkinje -32
B006
64
0
ELLA HRVATIN (MINOTAU)
193
4
TARA ŠVERKO (ZELG)
198
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
1
ANA NEMARNIK (BUZET)
192
LANA BENČIĆ (ZELG)
B008
193
1
TARA ŠVERKO (ZELG)
198
0
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
B009
1
1
ANA NEMARNIK (BUZET)
192
5
LANA BENČIĆ (ZELG)
B012
193
0
TARA ŠVERKO (ZELG)
192
1
LANA BENČIĆ (ZELG)
Osvajači medalja
1. LANA BENČIĆ, TROJAN ISTRA
2. TARA ŠVERKO, TROJAN ISTRA
3. ANA NEMARNIK, FIGHTER
3. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Stariji kadeti -42
B025
94
6
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
200
0
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
180
IVAN UDOVIĆ (LAV)
B027
94
0
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
180
6
IVAN UDOVIĆ (LAV)
Osvajači medalja
1. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
2. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
3. SANDY ŽUNIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Stariji kadeti -57
B029
74
0
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
38
10
ALEK KUŠAR (PLANET)
55
LUKA PLANINAC (PLANET)
B031
38
0
ALEK KUŠAR (PLANET)
55
10
LUKA PLANINAC (PLANET)
Osvajači medalja
1. LUKA PLANINAC, PLANET SPORT
2. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
3. MATAN KATALINIĆ, MINOTAUR
3. ----
PF - Stariji kadeti +69
B033
91
0
MATEO SELAR (MINOTAU)
52
6
IVANO ČELIĆ (PLANET)
272
IVAN TUKA (LAV)
183
FILIP MENIĆANIN (LAV)
46
DIN REDŽIĆ (PLANET)
B035
52
11
IVANO ČELIĆ (PLANET)
272
8
IVAN TUKA (LAV)
B036
183
4
FILIP MENIĆANIN (LAV)
46
6
DIN REDŽIĆ (PLANET)
B038
52
6
IVANO ČELIĆ (PLANET)
46
0
DIN REDŽIĆ (PLANET)
Osvajači medalja
1. IVANO ČELIĆ, PLANET SPORT
2. DIN REDŽIĆ, PLANET SPORT
3. IVAN TUKA, LAV, Pula
3. FILIP MENIĆANIN, LAV, Pula
PF - Starije kadetkinje -32
B037
93
6
ELLA HRVATIN (MINOTAU)
3
0
ANA NEMARNIK (BUZET)
Osvajači medalja
1. ELLA HRVATIN, MINOTAUR
2. ANA NEMARNIK, FIGHTER
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje -50
B041
19
14
LARA RYTZ (BUZET)
111
15
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
B042
83
12
NATAŠA LABAŠ (MINOTAU)
214
2
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
B044
111
6
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
83
0
NATAŠA LABAŠ (MINOTAU)
Osvajači medalja
1. EVA LEONA KOMŠIĆ, KING
2. NATAŠA LABAŠ, MINOTAUR
3. LARA RYTZ, FIGHTER
3. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
PF - Juniorke -65
A050
69
8
HANI PAĆALAT (MINOTAU)
16
2
DORA COTIĆ (BUZET)
Osvajači medalja
1. HANI PAĆALAT, MINOTAUR
2. DORA COTIĆ, FIGHTER
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -42
C002
89
0
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
242
0
LUKA PALM (PRIME)
C003
114
0
DAVID KOMSIC (KING)
223
0
AMAR ŠUKE (ZELG)
C007
89
3
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
114
0
DAVID KOMSIC (KING)
Osvajači medalja
1. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
2. DAVID KOMSIC, KING
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -52
C009
108
3
RAUL LABINAC (KING)
257
0
ENDI BILOSLAV (ROVINJ)
99
ANTHONY KVESIĆ (KING)
C010
101
3
ALEX TERLEVIC (KING)
259
0
MATIJA VADANJEL (ROVINJ)
75
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
C011
108
0
RAUL LABINAC (KING)
99
3
ANTHONY KVESIĆ (KING)
C012
101
0
ALEX TERLEVIC (KING)
75
3
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
C015
99
3
ANTHONY KVESIĆ (KING)
75
0
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
Osvajači medalja
1. ANTHONY KVESIĆ, KING
2. MATAN KATALINIĆ, MINOTAUR
3. RAUL LABINAC, KING
3. ALEX TERLEVIC, KING
LC - Stariji kadeti +69
C020
207
3
MANUEL ŠKOKO (ZELG)
92
0
MATEO SELAR (MINOTAU)
202
MIRZA NESIMI (ZELG)
C022
197
3
LUKA BONAZZA (ZELG)
264
0
DOMINIK ROZIĆ (ROVINJ)
47
DIN REDŽIĆ (PLANET)
C023
246
3
ELVIS MAHMUTOVIĆ (ZELG)
73
0
JONA BANOVAC (MINOTAU)
121
IVANO ČELIĆ (PLANET)
C024
235
3
NIKO MARTAN (ZELG)
255
0
LIAN JURIĆ (ROVINJ)
98
PATRIK ZOBEC (KING)
C025
207
0
MANUEL ŠKOKO (ZELG)
202
3
MIRZA NESIMI (ZELG)
C026
197
3
LUKA BONAZZA (ZELG)
47
0
DIN REDŽIĆ (PLANET)
C027
246
0
ELVIS MAHMUTOVIĆ (ZELG)
121
3
IVANO ČELIĆ (PLANET)
C028
235
3
NIKO MARTAN (ZELG)
98
0
PATRIK ZOBEC (KING)
C029
202
3
MIRZA NESIMI (ZELG)
197
0
LUKA BONAZZA (ZELG)
C030
121
3
IVANO ČELIĆ (PLANET)
235
0
NIKO MARTAN (ZELG)
C032
202
1
MIRZA NESIMI (ZELG)
121
2
IVANO ČELIĆ (PLANET)
Osvajači medalja
1. IVANO ČELIĆ, PLANET SPORT
2. MIRZA NESIMI, TROJAN ISTRA
3. NIKO MARTAN, TROJAN ISTRA
3. LUKA BONAZZA, TROJAN ISTRA
LC - Starije kadetkinje -32
C031
66
3
ELLA HRVATIN (MINOTAU)
2
0
ANA NEMARNIK (BUZET)
Osvajači medalja
1. ELLA HRVATIN, MINOTAUR
2. ANA NEMARNIK, FIGHTER
3. ----
3. ----
LC - Juniorke -65
C047
15
0
DORA COTIĆ (BUZET)
70
3
HANI PAĆALAT (MINOTAU)
Osvajači medalja
1. HANI PAĆALAT, MINOTAUR
2. DORA COTIĆ, FIGHTER
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -42
C050
224
0
AMAR ŠUKE (ZELG)
90
3
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
Osvajači medalja
1. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
2. AMAR ŠUKE, TROJAN ISTRA
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -52
C052
78
0
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
100
3
ANTHONY KVESIĆ (KING)
102
ALEX TERLEVIC (KING)
C054
100
0
ANTHONY KVESIĆ (KING)
102
3
ALEX TERLEVIC (KING)
Osvajači medalja
1. ALEX TERLEVIC, KING
2. ANTHONY KVESIĆ, KING
3. MATAN KATALINIĆ, MINOTAUR
3. ----
KL - Starije kadetkinje -37
C059
191
3
LARA JAKOMINIĆ (ZELG)
67
0
ELLA HRVATIN (MINOTAU)
Osvajači medalja
1. LARA JAKOMINIĆ, TROJAN ISTRA
2. ELLA HRVATIN, MINOTAUR
3. ----
3. ----