Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Istarske županije 2023.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUJE
FIGHTER
KING
MINOTAUR
PLANET SPORT
TROJAN ISTRA
ZEUS
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Dječaci -21
PF - Dječaci -24
PF - Dječaci -27
PF - Dječaci -30
PF - Djevojčice -27
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -63
PF - Starije kadetkinje -46
PF - Starije kadetkinje -55
KL - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti +69
KL - Starije kadetkinje -46
KL - Starije kadetkinje -55
PF - Dječaci -21
A001
5
7
LUKA ČERNJUL (ZEUS)
177
2
LENI UDOVIČIĆ (MINOTAU)
A002
178
0
REI MATIKA (MINOTAU)
124
10
GABRIJEL VIDEC (BUJE)
A004
5
5
LUKA ČERNJUL (ZEUS)
124
8
GABRIJEL VIDEC (BUJE)
Medalists
1. GABRIJEL VIDEC, BUJE
2. LUKA ČERNJUL, ZEUS
3. REI MATIKA, MINOTAUR
3. LENI UDOVIČIĆ, MINOTAUR
PF - Dječaci -24
A003
8
13
GIOVANNI BALDAS (ZEUS)
181
3
ANTONIO BRDAR (MINOTAU)
4
MARIN FRLETA (ZEUS)
A005
8
9
GIOVANNI BALDAS (ZEUS)
4
1
MARIN FRLETA (ZEUS)
Medalists
1. GIOVANNI BALDAS, ZEUS
2. MARIN FRLETA, ZEUS
3. ANTONIO BRDAR, MINOTAUR
3. ----
PF - Dječaci -27
A006
180
5
TOMAS DAJČIĆ (MINOTAU)
7
0
IVAN ANTONIO POTOČNJAK (ZEUS)
232
ERIC RAKIĆ (PLANET)
A008
180
7
TOMAS DAJČIĆ (MINOTAU)
232
2
ERIC RAKIĆ (PLANET)
Medalists
1. TOMAS DAJČIĆ, MINOTAUR
2. ERIC RAKIĆ, PLANET SPORT
3. IVAN ANTONIO POTOČNJAK, ZEUS
3. ----
PF - Dječaci -30
A007
1
3
LEON MARKOVIĆ (ZEUS)
155
4
LEON IVETA (PLANET)
140
FELIX BILIĆ (PLANET)
A009
191
0
MIKA DEKOVIĆ (MINOTAU)
60
10
NIKOLA JANKO (ZELG)
132
ALEX ZORMAN (PLANET)
A010
155
0
LEON IVETA (PLANET)
140
6
FELIX BILIĆ (PLANET)
A011
60
6
NIKOLA JANKO (ZELG)
132
5
ALEX ZORMAN (PLANET)
A013
140
3
FELIX BILIĆ (PLANET)
60
4
NIKOLA JANKO (ZELG)
Medalists
1. NIKOLA JANKO, TROJAN ISTRA
2. FELIX BILIĆ, PLANET SPORT
3. ALEX ZORMAN, PLANET SPORT
3. LEON IVETA, PLANET SPORT
PF - Djevojčice -27
A016
133
0
ARIANA VOJINOVIĆ (PLANET)
72
6
NELA ŽULIĆ (BUZET)
A017
6
10
TIA BALDAŠ (ZEUS)
33
0
ASHLEE ANGELA GALEŠIĆ (ZELG)
A019
72
6
NELA ŽULIĆ (BUZET)
6
0
TIA BALDAŠ (ZEUS)
Medalists
1. NELA ŽULIĆ, FIGHTER
2. TIA BALDAŠ, ZEUS
3. ARIANA VOJINOVIĆ, PLANET SPORT
3. ASHLEE ANGELA GALEŠIĆ, TROJAN ISTRA
PF - Mlađi kadeti -42
A030
119
6
ARIAN KRŠULJA (BUDOL)
2
0
ALAN MILOTIĆ (ZEUS)
A032
151
0
KRISTIJAN VOJINOVIĆ (PLANET)
9
10
RAUL SMOLICA (ZEUS)
A033
169
5
RICARDO RADINKOVIĆ (PLANET)
10
3
PAVAO DOMINIK POTOČNJAK (ZEUS)
A034
249
11
TIN PETRIĆ (PLANET)
29
1
NOAH JADREŠKO (ZELG)
A035
119
9
ARIAN KRŠULJA (BUDOL)
9
0
RAUL SMOLICA (ZEUS)
A036
169
0
RICARDO RADINKOVIĆ (PLANET)
249
6
TIN PETRIĆ (PLANET)
A039
119
0
ARIAN KRŠULJA (BUDOL)
249
6
TIN PETRIĆ (PLANET)
Medalists
1. TIN PETRIĆ, PLANET SPORT
2. ARIAN KRŠULJA, BUDOKAI LABIN
3. RICARDO RADINKOVIĆ, PLANET SPORT
3. RAUL SMOLICA, ZEUS
PF - Mlađi kadeti +47
A041
109
6
IVAN ALEXANDER GLUŠIĆ (BUDOL)
3
0
LUCAS BERNOBIĆ (ZEUS)
Medalists
1. IVAN ALEXANDER GLUŠIĆ, BUDOKAI LABIN
2. LUCAS BERNOBIĆ, ZEUS
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -37
B001
23
7
SOFIA RADEŠIĆ (ZEUS)
153
9
KRISTINA VOJINOVIĆ (PLANET)
255
MARTINA BATEL (ZELG)
B003
153
1
KRISTINA VOJINOVIĆ (PLANET)
255
10
MARTINA BATEL (ZELG)
Medalists
1. MARTINA BATEL, TROJAN ISTRA
2. KRISTINA VOJINOVIĆ, PLANET SPORT
3. SOFIA RADEŠIĆ, ZEUS
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -42
B002
22
0
TEA PERHAT (ZEUS)
95
10
ERIN ARMAN (ZEUS)
Medalists
1. ERIN ARMAN, ZEUS
2. TEA PERHAT, ZEUS
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -52
B013
13
0
VIKTOR ZANINIĆ (ZEUS)
25
0
MARTIN TANUSHAJ (ZELG)
110
IVAN ALEXANDER GLUŠIĆ (BUDOL)
B015
13
9
VIKTOR ZANINIĆ (ZEUS)
110
5
IVAN ALEXANDER GLUŠIĆ (BUDOL)
Medalists
1. VIKTOR ZANINIĆ, ZEUS
2. IVAN ALEXANDER GLUŠIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -63
B016
20
1
SIMON RITOŠA (ZEUS)
113
2
DOMAGOJ FIKET (BUDOL)
135
BORNA ŠARIĆ (PLANET)
B018
113
1
DOMAGOJ FIKET (BUDOL)
135
8
BORNA ŠARIĆ (PLANET)
Medalists
1. BORNA ŠARIĆ, PLANET SPORT
2. DOMAGOJ FIKET, BUDOKAI LABIN
3. SIMON RITOŠA, ZEUS
3. ----
PF - Starije kadetkinje -46
B021
279
1
LENA SMILOVIĆ (MINOTAU)
11
7
ELISA BERTOŠA (ZEUS)
Medalists
1. ELISA BERTOŠA, ZEUS
2. LENA SMILOVIĆ, MINOTAUR
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje -55
B025
246
1
ERIN IVIĆ (MINOTAU)
98
11
LENA FRANKOVIĆ (ROVINJ)
B026
192
0
GRETA MAREČIĆ (MINOTAU)
18
0
NIKA ARMAN (ZEUS)
B029
98
2
LENA FRANKOVIĆ (ROVINJ)
192
9
GRETA MAREČIĆ (MINOTAU)
Medalists
1. GRETA MAREČIĆ, MINOTAUR
2. LENA FRANKOVIĆ, BUDOKAI
3. ----
3. ERIN IVIĆ, MINOTAUR
KL - Stariji kadeti -63
C058
85
1
DAVID KOMSIC (KING)
21
2
SIMON RITOŠA (ZEUS)
C059
131
3
SEBASTIAN PAVATIĆ (BUJE)
266
0
ROKO GRBAC (ZELG)
C061
21
2
SIMON RITOŠA (ZEUS)
131
1
SEBASTIAN PAVATIĆ (BUJE)
Medalists
1. SIMON RITOŠA, ZEUS
2. SEBASTIAN PAVATIĆ, BUJE
3. DAVID KOMSIC, KING
3. ROKO GRBAC, TROJAN ISTRA
KL - Stariji kadeti +69
C060
14
0
MARKO BERNOBIĆ (ZEUS)
15
3
MIHAEL KORACA (ZEUS)
Medalists
1. MIHAEL KORACA, ZEUS
2. MARKO BERNOBIĆ, ZEUS
3. ----
3. ----
KL - Starije kadetkinje -46
C062
35
0
LAURA KOVAČ (ZELG)
12
3
ELISA BERTOŠA (ZEUS)
272
ERIN ARMAN (ZEUS)
C064
12
3
ELISA BERTOŠA (ZEUS)
272
0
ERIN ARMAN (ZEUS)
Medalists
1. ELISA BERTOŠA, ZEUS
2. ERIN ARMAN, ZEUS
3. LAURA KOVAČ, TROJAN ISTRA
3. ----
KL - Starije kadetkinje -55
C065
19
0
NIKA ARMAN (ZEUS)
130
0
MELISA ČEKO (BUJE)
Medalists
1. MELISA ČEKO, BUJE
2. ----
3. ----
3. ----