Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Sana Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys begginers
PF - Boys
PF - Girls
PF - Y. cadets begginers (male)
PF - Y. cadets begginers (female)
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
LC - O. cadets beginners (male)
LC - O. cadets beginners (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Seniors (male)
KL - O. cadets beginners (male)
KL - O. cadets beginners (female)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Older cadets (male) -37
PF - Older cadets (male) -42
PF - Older cadets (male) -52
PF - Older cadets (male) -57
PF - Older cadets (male) -69
PF - Older cadets (male) +69
PF - Older cadets (male) -37
1030
118
0
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
67
6
IVAN UDOVIĆ (LAV)
Medalists
1. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
2. SANDY ŽUNIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Older cadets (male) -42
1031
18
11
IVAN UDOVIĆ (LAV)
119
2
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
149
IVAN PALEKA (MARJAN)
1033
18
6
IVAN UDOVIĆ (LAV)
149
0
IVAN PALEKA (MARJAN)
Medalists
1. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
2. IVAN PALEKA, MARJAN 1975
3. SANDY ŽUNIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Older cadets (male) -52
1032
239
4
ADVAN DURIĆ (CAZIN)
27
7
KENAN KAZIĆ (TKDGLJ)
Medalists
1. KENAN KAZIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
2. ADVAN DURIĆ, "Tigar" CAZIN
3. ----
3. ----
PF - Older cadets (male) -57
1034
106
0
PATRIK LIJAK (MARJAN)
81
6
ALEK KUŠAR (PLANET)
1035
86
5
MICHAEL STENTA (PLANET)
52
3
SANDIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
1037
81
2
ALEK KUŠAR (PLANET)
86
1
MICHAEL STENTA (PLANET)
Medalists
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
3. PATRIK LIJAK, MARJAN 1975
3. SANDIN DZAJIĆ, KBS Ljutoc Orasac
PF - Older cadets (male) -69
1036
36
0
EMAN KERIĆ (TKDGLJ)
19
6
MORIS TRBULIN (LAV)
243
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
164
ANIS ALIBABIC (POKOJ)
241
DINO RUŽNIĆ (CAZIN)
1038
19
7
MORIS TRBULIN (LAV)
243
1
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
1039
164
0
ANIS ALIBABIC (POKOJ)
241
6
DINO RUŽNIĆ (CAZIN)
1041
19
4
MORIS TRBULIN (LAV)
241
8
DINO RUŽNIĆ (CAZIN)
Medalists
1. DINO RUŽNIĆ, "Tigar" CAZIN
2. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
3. ANIS ALIBABIC, KBS Pokoj
3. ELDIN HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
PF - Older cadets (male) +69
1040
190
8
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
6
4
IVAN ĐAKOVIĆ (TOM GYM)
Medalists
1. ALJOŠA RAMIĆ, "ZINO"
2. IVAN ĐAKOVIĆ, TOMISLAV GYM
3. ----
3. ----