Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Slunj Open 2018
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Učenici početnici
PF - Učenice početnice
PF - Učenici
PF - Učenice
PF - Ml. Kadeti početnici
PF - Ml. Kadetkinje početnice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Učenici -25
PF - Učenici -28
PF - Učenici -32
PF - Učenici +32
PF - Učenici -25
1032
186
6
PATRIK ŠIMUNOVIĆ (KUTINA)
17
0
ENES HUŠIDIĆ (TIGAR)
1033
271
6
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
113
0
JOHNNY TANUSHAJ (LAV-MED)
1035
186
8
PATRIK ŠIMUNOVIĆ (KUTINA)
271
12
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
Medalists
1. ALEKSANDAR UZELAC, DRAGON&SOKOL
2. PATRIK ŠIMUNOVIĆ, KUTINA
3. JOHNNY TANUSHAJ, LAV, Medulin
3. ENES HUŠIDIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Učenici -28
1036
272
3
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
140
10
LUKA UGRINA (SUŠAK)
Medalists
1. LUKA UGRINA, SUŠAK
2. ALEKSANDAR UZELAC, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----
PF - Učenici -32
1037
14
3
BORNA VUČETIĆ (TIGAR)
220
5
IVOR VLASTELIĆ (DRAGA)
175
DORIJAN KARAULA (FRANK.)
1039
220
6
IVOR VLASTELIĆ (DRAGA)
175
0
DORIJAN KARAULA (FRANK.)
Medalists
1. IVOR VLASTELIĆ, DRAGA
2. DORIJAN KARAULA, FRANKOPAN
3. BORNA VUČETIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
PF - Učenici +32
1038
38
12
MARO BOSANAC (TGRSL)
181
2
GORAN CARIĆ (FRANK.)
217
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
205
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
360
MARTIN TANUSHAJ (LAV-MED)
1040
38
0
MARO BOSANAC (TGRSL)
217
6
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
1041
205
6
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
360
0
MARTIN TANUSHAJ (LAV-MED)
1043
217
1
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
205
5
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
Medalists
1. MATEJ ŽAMARIJA, JASTREB
2. FRAN GRUBIŠA, JASTREB
3. MARTIN TANUSHAJ, LAV, Medulin
3. MARO BOSANAC, TIGAR, Slunj