Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Slunj Open 2018
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
BTI
BUDOKAI LABIN
CBS"Tešanj"Tešanj
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
EXCALIBUR
FRANKOPAN
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBS Ljutoc Orasac
KBS Pokoj
KBV Kurto
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LOTUS
MARJAN 1975
MOSLAVAC
NINJA
OMIŠALJ
PREDATOR
PTUJ
SUŠAK
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VELEBIT
ZEUS
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Učenice -28
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađe kadetkinje -28
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Starije kadetkinje -42
PF - Seniori -84
PF - Seniori -89
PF - Učenice -28
1045
176
0
PAULA JAKOVAC (FRANK.)
234
6
ADNA RAMAKIC (POKOJ)
239
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
237
LEONARDA SMOLICA (BUDOL)
156
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
1047
234
10
ADNA RAMAKIC (POKOJ)
239
7
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
1046
237
4
LEONARDA SMOLICA (BUDOL)
156
1
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
1050
234
4
ADNA RAMAKIC (POKOJ)
237
3
LEONARDA SMOLICA (BUDOL)
Medalists
1. ADNA RAMAKIC, KBS Pokoj
2. LEONARDA SMOLICA, BUDOKAI LABIN
3. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
3. LARISA VIDOVIČ, PTUJ
PF - Mlađi kadeti -47
2012
256
6
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
261
9
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
Medalists
1. IVAN MARETIĆ, JASTREB
2. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -28
2021
299
3
PETRA JURČIĆ (KBK MOS)
238
4
LEONARDA SMOLICA (BUDOL)
240
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
2023
238
5
LEONARDA SMOLICA (BUDOL)
240
1
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
Medalists
1. LEONARDA SMOLICA, BUDOKAI LABIN
2. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
3. PETRA JURČIĆ, MOSLAVAC
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -42
2030
268
5
LAURA MATIJAŠ (LOTUS)
178
3
DIANA JAKOVAC (FRANK.)
319
LORENA ZEBA (BTI)
2032
137
8
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
247
2
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
179
DORA GREGO (FRANK.)
2033
268
3
LAURA MATIJAŠ (LOTUS)
319
10
LORENA ZEBA (BTI)
2034
137
7
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
179
2
DORA GREGO (FRANK.)
2036
319
4
LORENA ZEBA (BTI)
137
9
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. ANA JOVIĆ, SUŠAK
2. LORENA ZEBA, BTI
3. DORA GREGO, FRANKOPAN
3. LAURA MATIJAŠ, LOTUS
PF - Stariji kadeti -42
2044
232
5
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
224
7
EMANUEL SUROP (DRAGA)
131
LOVRE GRUJA (LOTUS)
2046
224
8
EMANUEL SUROP (DRAGA)
131
3
LOVRE GRUJA (LOTUS)
Medalists
1. EMANUEL SUROP, DRAGA
2. LOVRE GRUJA, LOTUS
3. ADRIAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Stariji kadeti -47
2047
233
0
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
161
6
NIK JAMŠEK GROBELNIK (PTUJ)
289
PATRIK LIJAK (MARJAN)
2049
161
5
NIK JAMŠEK GROBELNIK (PTUJ)
289
1
PATRIK LIJAK (MARJAN)
Medalists
1. NIK JAMŠEK GROBELNIK, PTUJ
2. PATRIK LIJAK, MARJAN 1975
3. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Stariji kadeti -52
2048
339
0
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
231
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
Medalists
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -57
2050
340
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
180
0
ADRIAN BENJA (FRANK.)
Medalists
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. ADRIAN BENJA, FRANKOPAN
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje -42
2055
344
1
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
121
6
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
2056
138
13
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
252
4
LEJLA ABDIJANOVIC (POKOJ)
2060
121
0
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
138
7
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. ANA JOVIĆ, SUŠAK
2. NATALI PAVKOVIĆ, LOTUS
3. LEJLA ABDIJANOVIC, KBS Pokoj
3. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
PF - Seniori -84
2074
243
6
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
349
0
PAOLO LAZARIĆ (BUDOL)
Medalists
1. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
2. PAOLO LAZARIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Seniori -89
2075
245
14
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
315
7
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
246
PAOLO LAZARIĆ (BUDOL)
2077
245
6
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
246
0
PAOLO LAZARIĆ (BUDOL)
Medalists
1. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
2. PAOLO LAZARIĆ, BUDOKAI LABIN
3. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
3. ----