Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Slunj Open 2018
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
BTI
BUDOKAI LABIN
CBS"Tešanj"Tešanj
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
EXCALIBUR
FRANKOPAN
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBS Ljutoc Orasac
KBS Pokoj
KBV Kurto
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LOTUS
MARJAN 1975
MOSLAVAC
NINJA
OMIŠALJ
PREDATOR
PTUJ
SUŠAK
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VELEBIT
ZEUS
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Stariji kadeti +69
LC - Starije kadetkinje -46
KL - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti +69
KL - Juniori -69
PF - Stariji kadeti +69
2054
210
12
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
73
4
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
84
GABRIJEL KRIŽANAC (LAV)
2057
210
15
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
84
5
GABRIJEL KRIŽANAC (LAV)
Medalists
1. FABIJAN ŠIRANOVIĆ, JASTREB
2. GABRIJEL KRIŽANAC, LAV, Pula
3. SANJIN DZAJIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. ----
LC - Starije kadetkinje -46
3009
264
3
ADELA ŠILJDEDIĆ (LJUTOCH)
94
0
ANTONIJA ŽILIĆ (GLINA)
334
ANESA HAMZIC (BIHAC)
3011
264
0
ADELA ŠILJDEDIĆ (LJUTOCH)
334
3
ANESA HAMZIC (BIHAC)
Medalists
1. ANESA HAMZIC, "ZINO"
2. ADELA ŠILJDEDIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. ANTONIJA ŽILIĆ, GLINA
3. ----
KL - Stariji kadeti -63
3019
166
0
PATRIK LEUTAREVIĆ (EXCALIB)
242
3
FILIP FABIJANIĆ (IVNCG)
3020
168
0
LEON PAJTAK (EXCALIB)
75
3
HARIS HAJDAREVIĆ (LJUTOCH)
3023
242
0
FILIP FABIJANIĆ (IVNCG)
75
3
HARIS HAJDAREVIĆ (LJUTOCH)
Medalists
1. HARIS HAJDAREVIĆ, KBS Ljutoc Orasac
2. FILIP FABIJANIĆ, IVANIĆ GRAD
3. LEON PAJTAK, EXCALIBUR
3. PATRIK LEUTAREVIĆ, EXCALIBUR
KL - Stariji kadeti +69
3025
345
3
ARNEL BULIC (BIHAC)
222
0
FRAN ČANDRLIĆ (DRAGA)
167
MATIJA PUŠELJIĆ (EXCALIB)
74
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
214
JOSIP SAKOMAN (JASTREB)
3027
345
3
ARNEL BULIC (BIHAC)
167
0
MATIJA PUŠELJIĆ (EXCALIB)
3026
74
3
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
214
0
JOSIP SAKOMAN (JASTREB)
3029
345
3
ARNEL BULIC (BIHAC)
74
0
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
Medalists
1. ARNEL BULIC, "ZINO"
2. SANJIN DZAJIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. MATIJA PUŠELJIĆ, EXCALIBUR
3. JOSIP SAKOMAN, JASTREB
KL - Juniori -69
3035
265
3
TARIK GLUHALIĆ (LJUTOCH)
354
0
LOVRO ŠTEFANAC (TGRSL)
192
MATIAS BRKIĆ (TIGAR)
3037
265
0
TARIK GLUHALIĆ (LJUTOCH)
192
3
MATIAS BRKIĆ (TIGAR)
Medalists
1. MATIAS BRKIĆ, TIGAR, Karlovac
2. TARIK GLUHALIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. LOVRO ŠTEFANAC, TIGAR, Slunj
3. ----