Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Topusko Open 2017
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. Kadeti početnici
PF - Ml. Kadetkinje početnice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Seniori
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci početnici -28
PF - Dječaci početnici -32
PF - Dječaci početnici +32
PF - Dječaci početnici -28
1001
268
5
ARIJAN ŠAIĆ (KRAPINA)
206
6
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
1002
157
10
PATRIK ŠULC (KUTINA)
73
4
FRANE MATEŠIĆ (TIGAR)
1003
273
1
IVOR VLASTELIĆ (DRAGA)
41
10
GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI (LAV)
113
DORIJAN KARAULA (SUŠAK)
1004
206
0
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
157
0
PATRIK ŠULC (KUTINA)
1005
41
9
GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI (LAV)
113
2
DORIJAN KARAULA (SUŠAK)
1008
157
2
PATRIK ŠULC (KUTINA)
41
11
GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI (LAV)
Osvajači medalja
1. GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI, LAV, Pula
2. PATRIK ŠULC, KUTINA
3. DORIJAN KARAULA, SUŠAK
3. MARTIN GRUBIŠA, JASTREB
PF - Dječaci početnici -32
1006
205
7
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
125
4
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
1007
277
3
ARIJAN ŠAIĆ (KRAPINA)
133
6
MATEJ FALETAR (KBK MOS)
1009
205
7
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
133
0
MATEJ FALETAR (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. FRAN GRUBIŠA, JASTREB
2. MATEJ FALETAR, MOSLAVAC
3. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
3. ARIJAN ŠAIĆ, KRAPINA
PF - Dječaci početnici +32
1010
251
4
PAVAO ĆURKOVIĆ (KBK)
124
10
GRGUR TRDENIĆ (KBK MOS)
30
MARO KUSANIĆ (TIGAR)
1011
114
6
GORAN CARIĆ (SUŠAK)
296
9
LUKA PEROŠ (BUŠIDO)
355
LUKA GAMAUF (KUTINA)
1012
250
0
BORNA MRNJEC (KBK)
211
7
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
246
LEON ŽEGARAC (KBK MOS)
122
THOMAS VELČIĆ (SUŠAK)
3
BRUNO FRIGANOVIĆ (MARJAN)
1013
124
11
GRGUR TRDENIĆ (KBK MOS)
30
1
MARO KUSANIĆ (TIGAR)
1014
296
9
LUKA PEROŠ (BUŠIDO)
355
7
LUKA GAMAUF (KUTINA)
1015
211
7
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
246
0
LEON ŽEGARAC (KBK MOS)
1016
122
0
THOMAS VELČIĆ (SUŠAK)
3
6
BRUNO FRIGANOVIĆ (MARJAN)
1017
124
6
GRGUR TRDENIĆ (KBK MOS)
296
0
LUKA PEROŠ (BUŠIDO)
1018
211
7
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
3
0
BRUNO FRIGANOVIĆ (MARJAN)
1021
124
0
GRGUR TRDENIĆ (KBK MOS)
211
6
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. IVAN MARETIĆ, JASTREB
2. GRGUR TRDENIĆ, MOSLAVAC
3. BRUNO FRIGANOVIĆ, MARJAN 1975
3. LUKA PEROŠ, BUŠIDO