Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Trofej Beograda
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KL - Pioniri
KL - Pionirke
KL - Kadeti
KL - Kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
LK - Kadeti
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LK-Seniori-54
LK-Seniori-63,5
LK-Seniori-67
LK-Seniori-71
LK-Seniori-75
LK-Seniori-81
LK-Seniori-86
LK-Seniori-91
LK-Seniori-54
R059
187
1
SERAFIM ZDRAVKOVIĆ (TIGROVI)
128
2
PREDRAG LECIC (KOLUBAR)
Medalists
1. PREDRAG LECIC, Anarchy Gym
2. SERAFIM ZDRAVKOVIĆ, KBK Palmini tigrovi Jagodina
3. ----
3. ----
LK-Seniori-63,5
R023
114
0
ROBERT MECANOVCI (FELIX)
152
3
MAKSIM PLAVSIC (TOPIC)
183
DANIJEL MEMEDOVSKI (TIGROVI)
R069
152
0
MAKSIM PLAVSIC (TOPIC)
183
3
DANIJEL MEMEDOVSKI (TIGROVI)
Medalists
1. DANIJEL MEMEDOVSKI, KBK Palmini tigrovi Jagodina
2. MAKSIM PLAVSIC, Topic Team
3. ----
3. ----
LK-Seniori-67
R010
32
3
DUSAN ZORIC (KBKISC)
19
0
PETAR POPOVIĆ (BATAJA)
63
ALEKSANDAR JAGODIĆ (KBS 011)
R011
250
0
KOSTA ISIC (KBKZEM)
44
3
BOŽIDAR ILIĆ (2010971)
304
NIKOLA ALEKSIĆ (BATAJA)
R044
32
3
DUSAN ZORIC (KBKISC)
63
0
ALEKSANDAR JAGODIĆ (KBS 011)
R045
44
0
BOŽIDAR ILIĆ (2010971)
304
3
NIKOLA ALEKSIĆ (BATAJA)
R081
32
2
DUSAN ZORIC (KBKISC)
304
1
NIKOLA ALEKSIĆ (BATAJA)
Medalists
1. DUSAN ZORIC, INVICTUS
2. NIKOLA ALEKSIĆ, KBK BATAJNICA
3. ALEKSANDAR JAGODIĆ, SK KBS 011
3. BOŽIDAR ILIĆ, KBK"NIŠ"
LK-Seniori-71
R024
249
0
SLOBODAN VLAJIC (KBKZEM)
184
3
DUŠAN RADOVIĆ (TIGROVI)
180
NIKOLA VASIĆ (KBS 011)
R070
184
3
DUŠAN RADOVIĆ (TIGROVI)
180
0
NIKOLA VASIĆ (KBS 011)
Medalists
1. DUŠAN RADOVIĆ, KBK Palmini tigrovi Jagodina
2. NIKOLA VASIĆ, SK KBS 011
3. SLOBODAN VLAJIC, KBK ZEMUN
3. ----
LK-Seniori-75
R025
255
2
VASILIJE JOVANOVIĆ (CZD)
101
1
ALEKSANDAR PETROVIĆ (BATAJA)
R026
74
0
MILAN KALKAN (KBS 011)
132
3
MILOS JOVANOVIĆ (TOPIC)
R071
255
0
VASILIJE JOVANOVIĆ (CZD)
132
3
MILOS JOVANOVIĆ (TOPIC)
Medalists
1. MILOS JOVANOVIĆ, Topic Team
2. VASILIJE JOVANOVIĆ, KBK"CRVENA ZVEZDA DELIJE,,
3. MILAN KALKAN, SK KBS 011
3. ALEKSANDAR PETROVIĆ, KBK BATAJNICA
LK-Seniori-81
R027
113
3
ZLATKO TURKOVIC (FELIX)
48
0
MILOŠ DAKOVIĆ (CZD)
294
BOBAN ILIOSKI (SAMPION)
R072
113
0
ZLATKO TURKOVIC (FELIX)
294
3
BOBAN ILIOSKI (SAMPION)
Medalists
1. BOBAN ILIOSKI, SHAMPION SKOPJE
2. ZLATKO TURKOVIC, KBK "Novi Beograd"
3. MILOŠ DAKOVIĆ, KBK"CRVENA ZVEZDA DELIJE,,
3. ----
LK-Seniori-86
R012
151
0
DARKO VASILJEVSKI (TOPIC)
52
3
MILOŠ JANKOVIĆ (2010971)
46
ILIJA JOVANOVIĆ (CZD)
103
MILOŠ KOVAČEVIĆ (BATAJA)
68
MILOŠ STOJANOVIĆ (KBS 011)
R046
52
0
MILOŠ JANKOVIĆ (2010971)
46
3
ILIJA JOVANOVIĆ (CZD)
R047
103
3
MILOŠ KOVAČEVIĆ (BATAJA)
68
0
MILOŠ STOJANOVIĆ (KBS 011)
R082
46
3
ILIJA JOVANOVIĆ (CZD)
103
0
MILOŠ KOVAČEVIĆ (BATAJA)
Medalists
1. ILIJA JOVANOVIĆ, KBK"CRVENA ZVEZDA DELIJE,,
2. MILOŠ KOVAČEVIĆ, KBK BATAJNICA
3. MILOŠ JANKOVIĆ, KBK"NIŠ"
3. MILOŠ STOJANOVIĆ, SK KBS 011
LK-Seniori-91
R028
67
3
MILOŠ LUKIĆ (KBS 011)
248
0
ALEKSANDAR ILIC (KBKZEM)
R029
76
0
UROŠ AVRAMOVIĆ (BATAJA)
144
3
MAKSIM KOJIĆ (SP2013)
R073
67
0
MILOŠ LUKIĆ (KBS 011)
144
3
MAKSIM KOJIĆ (SP2013)
Medalists
1. MAKSIM KOJIĆ, SPARTA TEMERIN
2. MILOŠ LUKIĆ, SK KBS 011
3. UROŠ AVRAMOVIĆ, KBK BATAJNICA
3. ALEKSANDAR ILIC, KBK ZEMUN