001 | 1/4 | LK-Kadeti-63,5 | FILIP MILIĆEV (Dragon Sefkerin) |
AB 0:3 | MILOŠ GERMEK (SPARTA TEMERIN) |
002 | 1/4 | LK-Kadeti-63,5 | STEVAN KOVAČEVIĆ (KBK BATAJNICA) |
PTF 2:1 | LUKA LOPATIĆ (KBS "Deveta Četa" Pale) |
003 | 1/4 | LK-Kadeti-67 | VUK KRIVOKUĆA (KBC" SVETI CAR LAZAR") |
RSC 0:3 | ANDRIJA JANKOVIC (KBK ZEMUN) |
004 | 1/4 | LK-Kadeti-67 | MARKO MUJKIC (Kobra Sombor) |
PTF 3:0 | KERIM DŽAFEROVIĆ (Ilidža Sarajevo) |
005 | 1/4 | LK-Juniori-57 | MARKO TODOROV (SHAMPION SKOPJE) |
PTF 3:0 | PAVLOVIC IGOR (Kik Boks Klub Soko Ub) |
006 | 1/4 | LK-Juniori-71 | LUKA ĐORĐEVIĆ (KBK BATAJNICA) |
PTF 0:3 | PATRIK BUZA (TEAM BUZA) |
007 | 1/4 | LK-Juniori-71 | PETAR MATIĆ (SPARTA TEMERIN) |
PTF 0:3 | ALEKSANDAR MILOŠEVIĆ (KBK WARRIOR) |
008 | 1/4 | LK-Juniori-81 | OGNJEN BABIĆ (Kik boks klub Ru-09) |
PTF 3:0 | NENAD PETKOVIĆ (KBK Pobednik Beograd) |
009 | 1/4 | LK-Juniorke-60 | NIRMANA BRKIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
PTF 2:1 | MILICA STOJŠIN (Kik boks klub Bečej) |
010 | 1/4 | LK-Seniori-67 | DUSAN ZORIC (INVICTUS) |
PTF 3:0 | PETAR POPOVIĆ (KBK BATAJNICA) |
011 | 1/4 | LK-Seniori-67 | KOSTA ISIC (KBK ZEMUN) |
RSC 0:3 | BOŽIDAR ILIĆ (KBK"NIŠ") |
012 | 1/4 | LK-Seniori-86 | DARKO VASILJEVSKI (Topic Team) |
PTF 0:3 | MILOŠ JANKOVIĆ (KBK"NIŠ") |
013 | 1/4 | LK-Seniorke-56 | ANDRIJANA VUKOSAVLJEVIĆ (SK KBS 011) |
RSC 3:0 | JOVANA KAPETAN ( KBV "JEDINSTVO" BRČKO) |
014 | 1/2 | LK-Kadeti-71 | NEMANJA STOJANOVIC (Topic Team) |
RSC 0:3 | KENAN GALIJAŠEVIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
015 | 1/2 | LK-Juniori-60 | BRANISLAV DETKI (NOVA DIMENZIJA) |
PTF 0:3 | NIKOLA GROZDANOVIĆ (Kik boks klub Bečej) |
016 | 1/2 | LK-Juniori-60 | MILOS JEVTIC (KBK ZEMUN) |
WO 0:3 | PERŠOLJA JANEZ (KTB Krško) |
017 | 1/2 | LK-Juniori-63,5 | STRAHINJA PETROVIĆ (KBK Palmini tigrovi Jagodina) |
PTF 3:0 | MILICEVIC NEMANJA (Kik Boks Klub Soko Ub) |
018 | 1/2 | LK-Juniori-63,5 | MLADEN STOŠIĆ (KBK JUNIOR) |
PTF 3:0 | VASA KECIĆ (NOVA DIMENZIJA) |
019 | 1/2 | LK-Juniori-67 | PAVLE DRAGISIC (KBK "Novi Beograd") |
PTF 0:3 | NIKOLA VLAJKOV (Kik boks klub Bečej) |
020 | 1/2 | LK-Juniori-75 | DIMITRIJE JOVANOVIĆ (KBK"CRVENA ZVEZDA DELIJE,,) |
PTF 3:0 | NJEGOŠ MARINKOVIĆ (SK KBS 011) |
021 | 1/2 | LK-Juniori-75 | SERGEJ PIZURICA (KBK ZEMUN) |
KO 0:3 | NEMANJA MILENKOVIĆ (BKBK " Kraljevo") |
022 | 1/2 | LK-Juniorke-70 | ALEKSANDRA MARAŠ (SK KBS 011) |
PTF 1:2 | NEVENA STEFANOVIĆ (Ful kontakt Beograd) |
023 | 1/2 | LK-Seniori-63,5 | ROBERT MECANOVCI (KBK "Novi Beograd") |
- 0:3 | MAKSIM PLAVSIC (Topic Team) |
024 | 1/2 | LK-Seniori-71 | SLOBODAN VLAJIC (KBK ZEMUN) |
RSC 0:3 | DUŠAN RADOVIĆ (KBK Palmini tigrovi Jagodina) |
025 | 1/2 | LK-Seniori-75 | VASILIJE JOVANOVIĆ (KBK"CRVENA ZVEZDA DELIJE,,) |
PTF 2:1 | ALEKSANDAR PETROVIĆ (KBK BATAJNICA) |
026 | 1/2 | LK-Seniori-75 | MILAN KALKAN (SK KBS 011) |
PTF 0:3 | MILOS JOVANOVIĆ (Topic Team) |
027 | 1/2 | LK-Seniori-81 | ZLATKO TURKOVIC (KBK "Novi Beograd") |
PTF 3:0 | MILOŠ DAKOVIĆ (KBK"CRVENA ZVEZDA DELIJE,,) |
028 | 1/2 | LK-Seniori-91 | MILOŠ LUKIĆ (SK KBS 011) |
RSC 3:0 | ALEKSANDAR ILIC (KBK ZEMUN) |
029 | 1/2 | LK-Seniori-91 | UROŠ AVRAMOVIĆ (KBK BATAJNICA) |
PTF 0:3 | MAKSIM KOJIĆ (SPARTA TEMERIN) |
030 | 1/2 | LK-Seniorke-60 | KATARINA BEŠLIĆ (KBK BATAJNICA) |
PTF 2:1 | KRISTINA ARSIĆ (KBK Pobednik Beograd) |
031 | 1/2 | LK-Seniorke-60 | ZORKA STOJANOVIĆ ( KBV "JEDINSTVO" BRČKO) |
PTF 0:3 | NINA PAVLOVIC (KBK ZEMUN) |
032 | 1/2 | LK-Kadeti-63,5 | MILOŠ GERMEK (SPARTA TEMERIN) |
PTF 2:1 | MILAN MIKIĆ (KBK BATAJNICA) |
033 | 1/2 | LK-Kadeti-63,5 | STEVAN KOVAČEVIĆ (KBK BATAJNICA) |
PTF 0:3 | NIKOLA MIKIC (KBK ZEMUN) |
034 | 1/2 | LK-Kadeti-67 | ANDRIJA JANKOVIC (KBK ZEMUN) |
PTF 0:3 | OGNJEN MICOVIC (VOZDOVAC FIGHT TEAM) |
035 | 1/2 | LK-Kadeti-67 | MARKO MUJKIC (Kobra Sombor) |
PTF 0:3 | UROŠ LAZAREVIĆ (SK KBS 011) |
036 | 1/2 | LK-Juniori-57 | MARKO TODOROV (SHAMPION SKOPJE) |
DSQ 3:0 | DUŠAN VUKOVIĆ (KBK BATAJNICA) |
037 | 1/2 | LK-Juniori-57 | LAZAR ARSIĆ (KBK"NIŠ") |
PTF 3:0 | LAV PAVLOVIC (KBK ZEMUN) |
038 | 1/2 | LK-Juniori-71 | PATRIK BUZA (TEAM BUZA) |
WO 0:3 | MARKO GERMEK (SPARTA TEMERIN) |
039 | 1/2 | LK-Juniori-71 | ALEKSANDAR MILOŠEVIĆ (KBK WARRIOR) |
PTF 0:3 | ERIK BUZA (TEAM BUZA) |
040 | 1/2 | LK-Juniori-81 | OGNJEN BABIĆ (Kik boks klub Ru-09) |
RSC 0:3 | NIKOLA PUZAVAC (Topic Team) |
041 | 1/2 | LK-Juniori-81 | SAVO BARJAKTAREVIĆ (KBK WARRIOR) |
AB 0:3 | VELJKO MIĆOVIĆ (KBK Pobednik Beograd) |
042 | 1/2 | LK-Juniorke-60 | NIRMANA BRKIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
PTF 3:0 | JELENA JOVANOVIĆ (KBK Pobednik Beograd) |
043 | 1/2 | LK-Juniorke-60 | NATAŠA KATIĆ (KBK BATAJNICA) |
WO 0:3 | VIKTORIJA VARADINOVA (SHAMPION SKOPJE) |
044 | 1/2 | LK-Seniori-67 | DUSAN ZORIC (INVICTUS) |
PTF 3:0 | ALEKSANDAR JAGODIĆ (SK KBS 011) |
045 | 1/2 | LK-Seniori-67 | BOŽIDAR ILIĆ (KBK"NIŠ") |
KO 0:3 | NIKOLA ALEKSIĆ (KBK BATAJNICA) |
046 | 1/2 | LK-Seniori-86 | MILOŠ JANKOVIĆ (KBK"NIŠ") |
PTF 0:3 | ILIJA JOVANOVIĆ (KBK"CRVENA ZVEZDA DELIJE,,) |
047 | 1/2 | LK-Seniori-86 | MILOŠ KOVAČEVIĆ (KBK BATAJNICA) |
PTF 3:0 | MILOŠ STOJANOVIĆ (SK KBS 011) |
048 | 1/2 | LK-Seniorke-56 | ANDRIJANA VUKOSAVLJEVIĆ (SK KBS 011) |
PTF 0:3 | IVANA DAVIDOVIĆ (KBK VRANJE) |
049 | 1/2 | LK-Seniorke-56 | ANDRIJANA TRUJKIC (Topic Team) |
PTF 0:3 | MARIJANA DASOVIĆ (SPARTA TEMERIN) |
050 | 1/1 | LK-Kadeti-48 | DUŠAN JOVANOVIĆ (KBK"NIŠ") |
PTF 1:2 | STRAHINJA ĐILASOVIĆ (KBK VULKAN) |
051 | 1/1 | LK-Kadeti-51 | RADENKO ĐORĐEVIĆ (KBK VULKAN) |
RSC 3:0 | CVIJETIN VUJANOVIĆ ( KBV "JEDINSTVO" BRČKO) |
052 | 1/1 | LK-Kadeti-54 | DAMIR SEJDIJA (Bor) |
PTF 3:0 | PANTELIJA KOVAČEVIĆ (KBK"NIŠ") |
053 | 1/1 | LK-Kadeti-57 | STEFAN PUTINČANIN (KBK BATAJNICA) |
PTF 3:0 | ERMIN HADŽAJLIJA (Ilidža Sarajevo) |
054 | 1/1 | LK-Kadeti-81 | LUKA PELJHA (KBK BATAJNICA) |
PTF 0:3 | MIHAILO ALEKSIC (KBK SURCIN) |
055 | 1/1 | LK-Kadeti+81 | JOVAN ĐIKIĆ (KBK BATAJNICA) |
PTF 3:0 | STEFAN ĐURIČIĆ (SPARTA TEMERIN) |
056 | 1/1 | LK-Juniori-86 | STEFAN LUKIĆ (KBK VULKAN) |
AB 3:0 | DAMIR PAJAZITI (KBK BATAJNICA) |
057 | 1/1 | LK-Juniori+91 | STRAHINJA IVANOVIĆ (Pro-kick) |
PTF 2:1 | ANDREJ VRDOLJAK (Kobra Sombor) |
058 | 1/1 | LK-Juniorke+70 | ANDJELA BAJIC (KBK ZEMUN) |
RSC 0:3 | SARA MILJKOVIC (Topic Team) |
059 | 1/1 | LK-Seniori-54 | SERAFIM ZDRAVKOVIĆ (KBK Palmini tigrovi Jagodina) |
PTF 1:2 | PREDRAG LECIC (Anarchy Gym) |
060 | 1/1 | LK-Seniorke-48 | MILICA NIKOLIC (KBK "Novi Beograd") |
PTF 0:3 | GORDANA MARJANOVIC (INVICTUS) |
061 | 1/1 | LK-Seniorke-65 | SELENA IVANOVIĆ (Topic Team) |
RSC 3:0 | ALEKSANRA IVANOVIC (KBK ZEMUN) |
062 | 1/1 | LK-Seniorke+70 | STANISLAVA SINOVEC (KBK "Novi Beograd") |
RSC 3:0 | SANJA RISTIC (Grocka) |
063 | 1/1 | LK-Kadeti-71 | KENAN GALIJAŠEVIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
RSC 3:0 | SRETEN NIŠAVIĆ (KBK Pobednik Beograd) |
064 | 1/1 | LK-Juniori-60 | NIKOLA GROZDANOVIĆ (Kik boks klub Bečej) |
PTF 0:3 | PERŠOLJA JANEZ (KTB Krško) |
065 | 1/1 | LK-Juniori-63,5 | STRAHINJA PETROVIĆ (KBK Palmini tigrovi Jagodina) |
PTF 0:3 | MLADEN STOŠIĆ (KBK JUNIOR) |
066 | 1/1 | LK-Juniori-67 | NIKOLA VLAJKOV (Kik boks klub Bečej) |
PTF 1:2 | STEFAN CVETKOVIĆ (KBK BATAJNICA) |
067 | 1/1 | LK-Juniori-75 | DIMITRIJE JOVANOVIĆ (KBK"CRVENA ZVEZDA DELIJE,,) |
RSC 0:3 | NEMANJA MILENKOVIĆ (BKBK " Kraljevo") |
068 | 1/1 | LK-Juniorke-70 | NEVENA STEFANOVIĆ (Ful kontakt Beograd) |
PTF 0:3 | NADJA MILIJANCEVIC (Topic Team) |
069 | 1/1 | LK-Seniori-63,5 | MAKSIM PLAVSIC (Topic Team) |
WO 0:3 | DANIJEL MEMEDOVSKI (KBK Palmini tigrovi Jagodina) |
070 | 1/1 | LK-Seniori-71 | DUŠAN RADOVIĆ (KBK Palmini tigrovi Jagodina) |
PTF 3:0 | NIKOLA VASIĆ (SK KBS 011) |
071 | 1/1 | LK-Seniori-75 | VASILIJE JOVANOVIĆ (KBK"CRVENA ZVEZDA DELIJE,,) |
PTF 0:3 | MILOS JOVANOVIĆ (Topic Team) |
072 | 1/1 | LK-Seniori-81 | ZLATKO TURKOVIC (KBK "Novi Beograd") |
WO 0:3 | BOBAN ILIOSKI (SHAMPION SKOPJE) |
073 | 1/1 | LK-Seniori-91 | MILOŠ LUKIĆ (SK KBS 011) |
RSC 0:3 | MAKSIM KOJIĆ (SPARTA TEMERIN) |
074 | 1/1 | LK-Seniorke-60 | KATARINA BEŠLIĆ (KBK BATAJNICA) |
PTF 0:3 | NINA PAVLOVIC (KBK ZEMUN) |
075 | 1/1 | LK-Kadeti-63,5 | MILOŠ GERMEK (SPARTA TEMERIN) |
PTF 3:0 | NIKOLA MIKIC (KBK ZEMUN) |
076 | 1/1 | LK-Kadeti-67 | OGNJEN MICOVIC (VOZDOVAC FIGHT TEAM) |
PTF 3:0 | UROŠ LAZAREVIĆ (SK KBS 011) |
077 | 1/1 | LK-Juniori-57 | MARKO TODOROV (SHAMPION SKOPJE) |
PTF 2:1 | LAZAR ARSIĆ (KBK"NIŠ") |
078 | 1/1 | LK-Juniori-71 | MARKO GERMEK (SPARTA TEMERIN) |
PTF 0:3 | ERIK BUZA (TEAM BUZA) |
079 | 1/1 | LK-Juniori-81 | NIKOLA PUZAVAC (Topic Team) |
PTF 3:0 | VELJKO MIĆOVIĆ (KBK Pobednik Beograd) |
080 | 1/1 | LK-Juniorke-60 | NIRMANA BRKIĆ (CBS"Tešanj"Tešanj) |
PTF 0:3 | VIKTORIJA VARADINOVA (SHAMPION SKOPJE) |
081 | 1/1 | LK-Seniori-67 | DUSAN ZORIC (INVICTUS) |
PTF 2:1 | NIKOLA ALEKSIĆ (KBK BATAJNICA) |
082 | 1/1 | LK-Seniori-86 | ILIJA JOVANOVIĆ (KBK"CRVENA ZVEZDA DELIJE,,) |
PTF 3:0 | MILOŠ KOVAČEVIĆ (KBK BATAJNICA) |
083 | 1/1 | LK-Seniorke-56 | IVANA DAVIDOVIĆ (KBK VRANJE) |
WO 3:0 | MARIJANA DASOVIĆ (SPARTA TEMERIN) |