Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Trofej Beograda
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
KBV "JEDINSTVO" BRČKO
Anarchy Gym
BKBK " Kraljevo"
Bor
CBS"Tešanj"Tešanj
Dragon Sefkerin
Ful kontakt Beograd
Gladijator Negotino
GLADIJATOR STIP
Grocka
Ilidža Sarajevo
INVICTUS
KBC" SVETI CAR LAZAR"
KBK "Novi Beograd"
KBK BATAJNICA
KBK JUNIOR
KBK Kalifornija
KBK Palmini tigrovi Jagodina
KBK PAN GYM
KBK Pobednik Beograd
KBK Radnički Krstaš
KBK SURCIN
KBK Taurunum
KBK VRANJE
KBK VULKAN
KBK WARRIOR
KBK ZEMUN
KBK"CRVENA ZVEZDA DELIJE,,
KBK"NIŠ"
KBK``AS``-DELCEVO
KBS "Deveta Četa" Pale
Kick boxing club PRNJAVOR
Kik boks klub Bečej
Kik boks klub Ru-09
Kik Boks Klub Soko Ub
Kik boks tim Gardec
Kobra Sombor
KTB Krško
NOVA DIMENZIJA
POWER TEAM
Pro-kick
SHAMPION SKOPJE
SK KBS 011
SPARTA TEMERIN
TEAM BUZA
Topic Team
Velež Nevesinje
VOZDOVAC FIGHT TEAM
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL-Pioniri-37
KL-Pioniri-42
KL-Pioniri+47
LK-Seniori-54
KL-Pioniri-37
1003
224
0
STOJCEVSKI PAVEL (KBK.AS)
130
3
UROS PETROVIC (KOLUBAR)
154
VUK MILADINOVIĆ (KBK TAU)
275
ALEKSANDAR JOVANOVIĆ (KBS)
185
PREDRAG KONOVALOV (TIGROVI)
1036
130
3
UROS PETROVIC (KOLUBAR)
154
0
VUK MILADINOVIĆ (KBK TAU)
1037
275
2
ALEKSANDAR JOVANOVIĆ (KBS)
185
1
PREDRAG KONOVALOV (TIGROVI)
1078
130
3
UROS PETROVIC (KOLUBAR)
275
0
ALEKSANDAR JOVANOVIĆ (KBS)
Medalists
1. UROS PETROVIC, Anarchy Gym
2. ALEKSANDAR JOVANOVIĆ, KBS "Deveta Četa" Pale
3. VUK MILADINOVIĆ, KBK Taurunum
3. PREDRAG KONOVALOV, KBK Palmini tigrovi Jagodina
KL-Pioniri-42
1004
231
2
VELJKO RADUNOVIC (KBKZEM)
276
1
IVAN MARKOVIĆ (KBS)
14
OGNJEN STOJKOVIĆ (BATAJA)
127
MARKO PAVLOVIC (KOLUBAR)
8
PETAR MATIĆ (BATAJA)
1038
231
3
VELJKO RADUNOVIC (KBKZEM)
14
0
OGNJEN STOJKOVIĆ (BATAJA)
1039
127
0
MARKO PAVLOVIC (KOLUBAR)
8
3
PETAR MATIĆ (BATAJA)
1079
231
0
VELJKO RADUNOVIC (KBKZEM)
8
3
PETAR MATIĆ (BATAJA)
Medalists
1. PETAR MATIĆ, KBK BATAJNICA
2. VELJKO RADUNOVIC, KBK ZEMUN
3. MARKO PAVLOVIC, Anarchy Gym
3. OGNJEN STOJKOVIĆ, KBK BATAJNICA
KL-Pioniri+47
1001
212
0
BENJAMIN LONČARIĆ (ILID-SA)
175
3
VELJKO MIRKOVIC (SURCIN)
10
DAVID STAMATOVIĆ (BATAJA)
123
VIKTOR ZIVANOVIC (VOZD)
232
NIKOLA JANKOVIC (KBKZEM)
1002
122
3
VASILIJE ILIC (VOZD)
129
0
MATIJA ARSENIJEVIC (KOLUBAR)
209
JOVAN TISMA (CZD)
174
STRAHINJA TOMIC (SURCIN)
233
STEFAN MALJUKAN (KBKZEM)
1014
175
0
VELJKO MIRKOVIC (SURCIN)
10
3
DAVID STAMATOVIĆ (BATAJA)
1015
123
3
VIKTOR ZIVANOVIC (VOZD)
232
0
NIKOLA JANKOVIC (KBKZEM)
1016
122
1
VASILIJE ILIC (VOZD)
209
2
JOVAN TISMA (CZD)
1017
174
1
STRAHINJA TOMIC (SURCIN)
233
2
STEFAN MALJUKAN (KBKZEM)
1050
10
3
DAVID STAMATOVIĆ (BATAJA)
123
0
VIKTOR ZIVANOVIC (VOZD)
1051
209
3
JOVAN TISMA (CZD)
233
0
STEFAN MALJUKAN (KBKZEM)
1085
10
2
DAVID STAMATOVIĆ (BATAJA)
209
1
JOVAN TISMA (CZD)
Medalists
1. DAVID STAMATOVIĆ, KBK BATAJNICA
2. JOVAN TISMA, KBK"CRVENA ZVEZDA DELIJE,,
3. VIKTOR ZIVANOVIC, VOZDOVAC FIGHT TEAM
3. STEFAN MALJUKAN, KBK ZEMUN
LK-Seniori-54
R059
187
1
SERAFIM ZDRAVKOVIĆ (TIGROVI)
128
2
PREDRAG LECIC (KOLUBAR)
Medalists
1. PREDRAG LECIC, Anarchy Gym
2. SERAFIM ZDRAVKOVIĆ, KBK Palmini tigrovi Jagodina
3. ----
3. ----