Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Trofej Beograda
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
KBV "JEDINSTVO" BRČKO
Anarchy Gym
BKBK " Kraljevo"
Bor
CBS"Tešanj"Tešanj
Dragon Sefkerin
Ful kontakt Beograd
Gladijator Negotino
GLADIJATOR STIP
Grocka
Ilidža Sarajevo
INVICTUS
KBC" SVETI CAR LAZAR"
KBK "Novi Beograd"
KBK BATAJNICA
KBK JUNIOR
KBK Kalifornija
KBK Palmini tigrovi Jagodina
KBK PAN GYM
KBK Pobednik Beograd
KBK Radnički Krstaš
KBK SURCIN
KBK Taurunum
KBK VRANJE
KBK VULKAN
KBK WARRIOR
KBK ZEMUN
KBK"CRVENA ZVEZDA DELIJE,,
KBK"NIŠ"
KBK``AS``-DELCEVO
KBS "Deveta Četa" Pale
Kick boxing club PRNJAVOR
Kik boks klub Bečej
Kik boks klub Ru-09
Kik Boks Klub Soko Ub
Kik boks tim Gardec
Kobra Sombor
KTB Krško
NOVA DIMENZIJA
POWER TEAM
Pro-kick
SHAMPION SKOPJE
SK KBS 011
SPARTA TEMERIN
TEAM BUZA
Topic Team
Velež Nevesinje
VOZDOVAC FIGHT TEAM
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL-Pioniri-42
KL-Pioniri-47
KL-Pioniri+47
KL-Pionirke-42
KL-Pionirke-47
KL-Pionirke+47
KL-Kadeti-52
KL-Kadeti-63
KL-Kadeti+69
KL-Juniori-79
KL-Juniori-94
KL-Juniorke-60
KL-Juniorke-65
KL-Seniori-94
KL-Seniorke-55
LK-Kadeti-57
LK-Kadeti-63,5
LK-Kadeti-81
LK-Kadeti+81
LK-Juniori-57
LK-Juniori-67
LK-Juniori-71
LK-Juniori-86
LK-Juniorke-60
LK-Seniori-67
LK-Seniori-75
LK-Seniori-86
LK-Seniori-91
LK-Seniorke-60
KL-Pioniri-42
1004
231
2
VELJKO RADUNOVIC (KBKZEM)
276
1
IVAN MARKOVIĆ (KBS)
14
OGNJEN STOJKOVIĆ (BATAJA)
127
MARKO PAVLOVIC (KOLUBAR)
8
PETAR MATIĆ (BATAJA)
1038
231
3
VELJKO RADUNOVIC (KBKZEM)
14
0
OGNJEN STOJKOVIĆ (BATAJA)
1039
127
0
MARKO PAVLOVIC (KOLUBAR)
8
3
PETAR MATIĆ (BATAJA)
1079
231
0
VELJKO RADUNOVIC (KBKZEM)
8
3
PETAR MATIĆ (BATAJA)
Medalists
1. PETAR MATIĆ, KBK BATAJNICA
2. VELJKO RADUNOVIC, KBK ZEMUN
3. MARKO PAVLOVIC, Anarchy Gym
3. OGNJEN STOJKOVIĆ, KBK BATAJNICA
KL-Pioniri-47
1005
197
0
LAZAR RELIĆ (VULKAN)
7
3
ALEKSA MATIĆ (BATAJA)
11
SAVA MIKAŠINOVIĆ (BATAJA)
9
LUKA MARTINOVIĆ (BATAJA)
82
ALEKSANDAR VELJKOVIĆ (BATAJA)
1040
7
0
ALEKSA MATIĆ (BATAJA)
11
3
SAVA MIKAŠINOVIĆ (BATAJA)
1041
9
3
LUKA MARTINOVIĆ (BATAJA)
82
0
ALEKSANDAR VELJKOVIĆ (BATAJA)
1080
11
0
SAVA MIKAŠINOVIĆ (BATAJA)
9
3
LUKA MARTINOVIĆ (BATAJA)
Medalists
1. LUKA MARTINOVIĆ, KBK BATAJNICA
2. SAVA MIKAŠINOVIĆ, KBK BATAJNICA
3. ALEKSANDAR VELJKOVIĆ, KBK BATAJNICA
3. ALEKSA MATIĆ, KBK BATAJNICA
KL-Pioniri+47
1001
212
0
BENJAMIN LONČARIĆ (ILID-SA)
175
3
VELJKO MIRKOVIC (SURCIN)
10
DAVID STAMATOVIĆ (BATAJA)
123
VIKTOR ZIVANOVIC (VOZD)
232
NIKOLA JANKOVIC (KBKZEM)
1002
122
3
VASILIJE ILIC (VOZD)
129
0
MATIJA ARSENIJEVIC (KOLUBAR)
209
JOVAN TISMA (CZD)
174
STRAHINJA TOMIC (SURCIN)
233
STEFAN MALJUKAN (KBKZEM)
1014
175
0
VELJKO MIRKOVIC (SURCIN)
10
3
DAVID STAMATOVIĆ (BATAJA)
1015
123
3
VIKTOR ZIVANOVIC (VOZD)
232
0
NIKOLA JANKOVIC (KBKZEM)
1016
122
1
VASILIJE ILIC (VOZD)
209
2
JOVAN TISMA (CZD)
1017
174
1
STRAHINJA TOMIC (SURCIN)
233
2
STEFAN MALJUKAN (KBKZEM)
1050
10
3
DAVID STAMATOVIĆ (BATAJA)
123
0
VIKTOR ZIVANOVIC (VOZD)
1051
209
3
JOVAN TISMA (CZD)
233
0
STEFAN MALJUKAN (KBKZEM)
1085
10
2
DAVID STAMATOVIĆ (BATAJA)
209
1
JOVAN TISMA (CZD)
Medalists
1. DAVID STAMATOVIĆ, KBK BATAJNICA
2. JOVAN TISMA, KBK"CRVENA ZVEZDA DELIJE,,
3. VIKTOR ZIVANOVIC, VOZDOVAC FIGHT TEAM
3. STEFAN MALJUKAN, KBK ZEMUN
KL-Pionirke-42
1052
12
3
KRISTINA STUPAR (BATAJA)
199
0
MAŠA KUJUNDŽIĆ (VULKAN)
Medalists
1. KRISTINA STUPAR, KBK BATAJNICA
2. MAŠA KUJUNDŽIĆ, KBK VULKAN
3. ----
3. ----
KL-Pionirke-47
1053
13
1
TARA METIKOŠ (BATAJA)
196
2
JANA RELIĆ (VULKAN)
Medalists
1. JANA RELIĆ, KBK VULKAN
2. TARA METIKOŠ, KBK BATAJNICA
3. ----
3. ----
KL-Pionirke+47
1054
279
0
LARA PAVLOVIĆ (BATAJA)
153
3
TAMARA MILADINOVIĆ (KBK TAU)
Medalists
1. TAMARA MILADINOVIĆ, KBK Taurunum
2. LARA PAVLOVIĆ, KBK BATAJNICA
3. ----
3. ----
KL-Kadeti-52
1056
165
3
MIHAJLO MIJAILOVIC (GARDEC)
81
0
VOJIN VARGA (BATAJA)
Medalists
1. MIHAJLO MIJAILOVIC, Kik boks tim Gardec
2. VOJIN VARGA, KBK BATAJNICA
3. ----
3. ----
KL-Kadeti-63
1021
78
0
BRANKO VUKOSAVLJEVIĆ (BATAJA)
192
3
LUKA TERZIČ (VELEZ)
157
NIKOLA MILOŠEVIĆ (FKKBG)
1065
192
3
LUKA TERZIČ (VELEZ)
157
0
NIKOLA MILOŠEVIĆ (FKKBG)
Medalists
1. LUKA TERZIČ, Velež Nevesinje
2. NIKOLA MILOŠEVIĆ, Ful kontakt Beograd
3. BRANKO VUKOSAVLJEVIĆ, KBK BATAJNICA
3. ----
KL-Kadeti+69
1022
92
3
LAZAR ĆIROVIĆ (POBEDNI)
170
0
MARKO JAKOVLJEVIĆ (BATAJA)
1023
264
0
OGNJEN MARINKOVIĆ (KBKKRST)
36
3
SERGEJ PUDAR (VELEZ)
1066
92
0
LAZAR ĆIROVIĆ (POBEDNI)
36
3
SERGEJ PUDAR (VELEZ)
Medalists
1. SERGEJ PUDAR, Velež Nevesinje
2. LAZAR ĆIROVIĆ, KBK Pobednik Beograd
3. OGNJEN MARINKOVIĆ, KBK Radnički Krstaš
3. MARKO JAKOVLJEVIĆ, KBK BATAJNICA
KL-Juniori-79
1028
80
0
BOŠKO EFTOVSKI (BATAJA)
89
3
SLAVCE ARSOV (MK STIP)
208
VOJISLAV BULATOVIĆ (VULKAN)
1071
89
2
SLAVCE ARSOV (MK STIP)
208
1
VOJISLAV BULATOVIĆ (VULKAN)
Medalists
1. SLAVCE ARSOV, GLADIJATOR STIP
2. VOJISLAV BULATOVIĆ, KBK VULKAN
3. BOŠKO EFTOVSKI, KBK BATAJNICA
3. ----
KL-Juniori-94
1059
17
0
MARKO OGNJANOVIĆ (BATAJA)
269
3
ARMAN HERCEGLIĆ (ILID-SA)
Medalists
1. ARMAN HERCEGLIĆ, Ilidža Sarajevo
2. MARKO OGNJANOVIĆ, KBK BATAJNICA
3. ----
3. ----
KL-Juniorke-60
1029
18
0
ANĐELA KOSTIĆ (BATAJA)
137
3
IVANA ZDRAVKOVIC (TOPIC)
138
SOFIJA IVKOV (TOPIC)
1072
137
3
IVANA ZDRAVKOVIC (TOPIC)
138
0
SOFIJA IVKOV (TOPIC)
Medalists
1. IVANA ZDRAVKOVIC, Topic Team
2. SOFIJA IVKOV, Topic Team
3. ANĐELA KOSTIĆ, KBK BATAJNICA
3. ----
KL-Juniorke-65
1030
267
3
JOVANA RADOJEVIC (SURCIN)
206
0
TEODORA SANDIĆ (VULKAN)
1031
21
1
ANA MITROVIĆ (BATAJA)
195
2
JANA RAKIĆ (VULKAN)
1073
267
3
JOVANA RADOJEVIC (SURCIN)
195
0
JANA RAKIĆ (VULKAN)
Medalists
1. JOVANA RADOJEVIC, KBK SURCIN
2. JANA RAKIĆ, KBK VULKAN
3. TEODORA SANDIĆ, KBK VULKAN
3. ANA MITROVIĆ, KBK BATAJNICA
KL-Seniori-94
1013
79
0
MILOŠ DIMITRIJEVIĆ (BATAJA)
312
3
MARTIN MITIK (WW12345)
120
NIKOLA MILINKOVIC (FELIX)
166
MILOS MARKOVIC (GARDEC)
292
DEJAN PETROVIĆ (GYMPAN)
1048
312
3
MARTIN MITIK (WW12345)
120
0
NIKOLA MILINKOVIC (FELIX)
1049
166
0
MILOS MARKOVIC (GARDEC)
292
3
DEJAN PETROVIĆ (GYMPAN)
1084
312
1
MARTIN MITIK (WW12345)
292
2
DEJAN PETROVIĆ (GYMPAN)
Medalists
1. DEJAN PETROVIĆ, KBK PAN GYM
2. MARTIN MITIK, Gladijator Negotino
3. MILOS MARKOVIC, Kik boks tim Gardec
3. NIKOLA MILINKOVIC, KBK "Novi Beograd"
KL-Seniorke-55
1035
291
0
IRENA STIPINOVIĆ (GYMPAN)
303
3
ANDREA KOSTOVSKA (SAMPION)
23
KRISTINA RIĐOŠIĆ (BATAJA)
1077
303
3
ANDREA KOSTOVSKA (SAMPION)
23
0
KRISTINA RIĐOŠIĆ (BATAJA)
Medalists
1. ANDREA KOSTOVSKA, SHAMPION SKOPJE
2. KRISTINA RIĐOŠIĆ, KBK BATAJNICA
3. IRENA STIPINOVIĆ, KBK PAN GYM
3. ----
LK-Kadeti-57
R053
16
3
STEFAN PUTINČANIN (BATAJA)
4
0
ERMIN HADŽAJLIJA (ILID-SA)
Medalists
1. STEFAN PUTINČANIN, KBK BATAJNICA
2. ERMIN HADŽAJLIJA, Ilidža Sarajevo
3. ----
3. ----
LK-Kadeti-63,5
R001
221
0
FILIP MILIĆEV (DRAGON)
147
3
MILOŠ GERMEK (SP2013)
162
MILAN MIKIĆ (BATAJA)
R002
161
2
STEVAN KOVAČEVIĆ (BATAJA)
274
1
LUKA LOPATIĆ (KBS)
236
NIKOLA MIKIC (KBKZEM)
R032
147
2
MILOŠ GERMEK (SP2013)
162
1
MILAN MIKIĆ (BATAJA)
R033
161
0
STEVAN KOVAČEVIĆ (BATAJA)
236
3
NIKOLA MIKIC (KBKZEM)
R075
147
3
MILOŠ GERMEK (SP2013)
236
0
NIKOLA MIKIC (KBKZEM)
Medalists
1. MILOŠ GERMEK, SPARTA TEMERIN
2. NIKOLA MIKIC, KBK ZEMUN
3. MILAN MIKIĆ, KBK BATAJNICA
3. STEVAN KOVAČEVIĆ, KBK BATAJNICA
LK-Kadeti-81
R054
280
0
LUKA PELJHA (BATAJA)
171
3
MIHAILO ALEKSIC (SURCIN)
Medalists
1. MIHAILO ALEKSIC, KBK SURCIN
2. LUKA PELJHA, KBK BATAJNICA
3. ----
3. ----
LK-Kadeti+81
R055
22
3
JOVAN ĐIKIĆ (BATAJA)
149
0
STEFAN ĐURIČIĆ (SP2013)
Medalists
1. JOVAN ĐIKIĆ, KBK BATAJNICA
2. STEFAN ĐURIČIĆ, SPARTA TEMERIN
3. ----
3. ----
LK-Juniori-57
R005
301
3
MARKO TODOROV (SAMPION)
40
0
PAVLOVIC IGOR (SOKO UB)
160
DUŠAN VUKOVIĆ (BATAJA)
56
LAZAR ARSIĆ (2010971)
239
LAV PAVLOVIC (KBKZEM)
R036
301
3
MARKO TODOROV (SAMPION)
160
0
DUŠAN VUKOVIĆ (BATAJA)
R037
56
3
LAZAR ARSIĆ (2010971)
239
0
LAV PAVLOVIC (KBKZEM)
R077
301
2
MARKO TODOROV (SAMPION)
56
1
LAZAR ARSIĆ (2010971)
Medalists
1. MARKO TODOROV, SHAMPION SKOPJE
2. LAZAR ARSIĆ, KBK"NIŠ"
3. DUŠAN VUKOVIĆ, KBK BATAJNICA
3. LAV PAVLOVIC, KBK ZEMUN
LK-Juniori-67
R019
115
0
PAVLE DRAGISIC (FELIX)
230
3
NIKOLA VLAJKOV (BEČEJ)
24
STEFAN CVETKOVIĆ (BATAJA)
R066
230
1
NIKOLA VLAJKOV (BEČEJ)
24
2
STEFAN CVETKOVIĆ (BATAJA)
Medalists
1. STEFAN CVETKOVIĆ, KBK BATAJNICA
2. NIKOLA VLAJKOV, Kik boks klub Bečej
3. PAVLE DRAGISIC, KBK "Novi Beograd"
3. ----
LK-Juniori-71
R006
15
0
LUKA ĐORĐEVIĆ (BATAJA)
108
3
PATRIK BUZA (BUZA ZG)
146
MARKO GERMEK (SP2013)
R007
148
0
PETAR MATIĆ (SP2013)
282
3
ALEKSANDAR MILOŠEVIĆ (WARRIO1)
107
ERIK BUZA (BUZA ZG)
R038
108
0
PATRIK BUZA (BUZA ZG)
146
3
MARKO GERMEK (SP2013)
R039
282
0
ALEKSANDAR MILOŠEVIĆ (WARRIO1)
107
3
ERIK BUZA (BUZA ZG)
R078
146
0
MARKO GERMEK (SP2013)
107
3
ERIK BUZA (BUZA ZG)
Medalists
1. ERIK BUZA, TEAM BUZA
2. MARKO GERMEK, SPARTA TEMERIN
3. ALEKSANDAR MILOŠEVIĆ, KBK WARRIOR
3. PATRIK BUZA, TEAM BUZA
LK-Juniori-86
R056
204
3
STEFAN LUKIĆ (VULKAN)
164
0
DAMIR PAJAZITI (BATAJA)
Medalists
1. STEFAN LUKIĆ, KBK VULKAN
2. DAMIR PAJAZITI, KBK BATAJNICA
3. ----
3. ----
LK-Juniorke-60
R009
29
2
NIRMANA BRKIĆ (TEŠANJ)
228
1
MILICA STOJŠIN (BEČEJ)
277
JELENA JOVANOVIĆ (POBEDNI)
77
NATAŠA KATIĆ (BATAJA)
296
VIKTORIJA VARADINOVA (SAMPION)
R042
29
3
NIRMANA BRKIĆ (TEŠANJ)
277
0
JELENA JOVANOVIĆ (POBEDNI)
R043
77
0
NATAŠA KATIĆ (BATAJA)
296
3
VIKTORIJA VARADINOVA (SAMPION)
R080
29
0
NIRMANA BRKIĆ (TEŠANJ)
296
3
VIKTORIJA VARADINOVA (SAMPION)
Medalists
1. VIKTORIJA VARADINOVA, SHAMPION SKOPJE
2. NIRMANA BRKIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. NATAŠA KATIĆ, KBK BATAJNICA
3. JELENA JOVANOVIĆ, KBK Pobednik Beograd
LK-Seniori-67
R010
32
3
DUSAN ZORIC (KBKISC)
19
0
PETAR POPOVIĆ (BATAJA)
63
ALEKSANDAR JAGODIĆ (KBS 011)
R011
250
0
KOSTA ISIC (KBKZEM)
44
3
BOŽIDAR ILIĆ (2010971)
304
NIKOLA ALEKSIĆ (BATAJA)
R044
32
3
DUSAN ZORIC (KBKISC)
63
0
ALEKSANDAR JAGODIĆ (KBS 011)
R045
44
0
BOŽIDAR ILIĆ (2010971)
304
3
NIKOLA ALEKSIĆ (BATAJA)
R081
32
2
DUSAN ZORIC (KBKISC)
304
1
NIKOLA ALEKSIĆ (BATAJA)
Medalists
1. DUSAN ZORIC, INVICTUS
2. NIKOLA ALEKSIĆ, KBK BATAJNICA
3. ALEKSANDAR JAGODIĆ, SK KBS 011
3. BOŽIDAR ILIĆ, KBK"NIŠ"
LK-Seniori-75
R025
255
2
VASILIJE JOVANOVIĆ (CZD)
101
1
ALEKSANDAR PETROVIĆ (BATAJA)
R026
74
0
MILAN KALKAN (KBS 011)
132
3
MILOS JOVANOVIĆ (TOPIC)
R071
255
0
VASILIJE JOVANOVIĆ (CZD)
132
3
MILOS JOVANOVIĆ (TOPIC)
Medalists
1. MILOS JOVANOVIĆ, Topic Team
2. VASILIJE JOVANOVIĆ, KBK"CRVENA ZVEZDA DELIJE,,
3. MILAN KALKAN, SK KBS 011
3. ALEKSANDAR PETROVIĆ, KBK BATAJNICA
LK-Seniori-86
R012
151
0
DARKO VASILJEVSKI (TOPIC)
52
3
MILOŠ JANKOVIĆ (2010971)
46
ILIJA JOVANOVIĆ (CZD)
103
MILOŠ KOVAČEVIĆ (BATAJA)
68
MILOŠ STOJANOVIĆ (KBS 011)
R046
52
0
MILOŠ JANKOVIĆ (2010971)
46
3
ILIJA JOVANOVIĆ (CZD)
R047
103
3
MILOŠ KOVAČEVIĆ (BATAJA)
68
0
MILOŠ STOJANOVIĆ (KBS 011)
R082
46
3
ILIJA JOVANOVIĆ (CZD)
103
0
MILOŠ KOVAČEVIĆ (BATAJA)
Medalists
1. ILIJA JOVANOVIĆ, KBK"CRVENA ZVEZDA DELIJE,,
2. MILOŠ KOVAČEVIĆ, KBK BATAJNICA
3. MILOŠ JANKOVIĆ, KBK"NIŠ"
3. MILOŠ STOJANOVIĆ, SK KBS 011
LK-Seniori-91
R028
67
3
MILOŠ LUKIĆ (KBS 011)
248
0
ALEKSANDAR ILIC (KBKZEM)
R029
76
0
UROŠ AVRAMOVIĆ (BATAJA)
144
3
MAKSIM KOJIĆ (SP2013)
R073
67
0
MILOŠ LUKIĆ (KBS 011)
144
3
MAKSIM KOJIĆ (SP2013)
Medalists
1. MAKSIM KOJIĆ, SPARTA TEMERIN
2. MILOŠ LUKIĆ, SK KBS 011
3. UROŠ AVRAMOVIĆ, KBK BATAJNICA
3. ALEKSANDAR ILIC, KBK ZEMUN
LK-Seniorke-60
R030
104
2
KATARINA BEŠLIĆ (BATAJA)
227
1
KRISTINA ARSIĆ (POBEDNI)
R031
100
0
ZORKA STOJANOVIĆ (BRČKO )
244
3
NINA PAVLOVIC (KBKZEM)
R074
104
0
KATARINA BEŠLIĆ (BATAJA)
244
3
NINA PAVLOVIC (KBKZEM)
Medalists
1. NINA PAVLOVIC, KBK ZEMUN
2. KATARINA BEŠLIĆ, KBK BATAJNICA
3. ZORKA STOJANOVIĆ, KBV "JEDINSTVO" BRČKO
3. KRISTINA ARSIĆ, KBK Pobednik Beograd