Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Trofej Beograda
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
KBV "JEDINSTVO" BRČKO
Anarchy Gym
BKBK " Kraljevo"
Bor
CBS"Tešanj"Tešanj
Dragon Sefkerin
Ful kontakt Beograd
Gladijator Negotino
GLADIJATOR STIP
Grocka
Ilidža Sarajevo
INVICTUS
KBC" SVETI CAR LAZAR"
KBK "Novi Beograd"
KBK BATAJNICA
KBK JUNIOR
KBK Kalifornija
KBK Palmini tigrovi Jagodina
KBK PAN GYM
KBK Pobednik Beograd
KBK Radnički Krstaš
KBK SURCIN
KBK Taurunum
KBK VRANJE
KBK VULKAN
KBK WARRIOR
KBK ZEMUN
KBK"CRVENA ZVEZDA DELIJE,,
KBK"NIŠ"
KBK``AS``-DELCEVO
KBS "Deveta Četa" Pale
Kick boxing club PRNJAVOR
Kik boks klub Bečej
Kik boks klub Ru-09
Kik Boks Klub Soko Ub
Kik boks tim Gardec
Kobra Sombor
KTB Krško
NOVA DIMENZIJA
POWER TEAM
Pro-kick
SHAMPION SKOPJE
SK KBS 011
SPARTA TEMERIN
TEAM BUZA
Topic Team
Velež Nevesinje
VOZDOVAC FIGHT TEAM
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL-Pioneers (male) -32
KL-Pioneers (male) +47
KL-Juniors (female) -65
KL-Seniors (male) -79
LK-Cadets (male) -81
KL-Pioneers (male) -32
1018
307
0
ALEKSANDAR GAL (NOVADIM)
300
3
IVAN KUKUNOVSKI (SAMPION)
1019
172
0
MIHAJLO DANILOVIC (SURCIN)
299
3
TURKER ISMAIL (SAMPION)
1063
300
0
IVAN KUKUNOVSKI (SAMPION)
299
3
TURKER ISMAIL (SAMPION)
Medalists
1. TURKER ISMAIL, SHAMPION SKOPJE
2. IVAN KUKUNOVSKI, SHAMPION SKOPJE
3. MIHAJLO DANILOVIC, KBK SURCIN
3. ALEKSANDAR GAL, NOVA DIMENZIJA
KL-Pioneers (male) +47
1001
212
0
BENJAMIN LONČARIĆ (ILID-SA)
175
3
VELJKO MIRKOVIC (SURCIN)
10
DAVID STAMATOVIĆ (BATAJA)
123
VIKTOR ZIVANOVIC (VOZD)
232
NIKOLA JANKOVIC (KBKZEM)
1002
122
3
VASILIJE ILIC (VOZD)
129
0
MATIJA ARSENIJEVIC (KOLUBAR)
209
JOVAN TISMA (CZD)
174
STRAHINJA TOMIC (SURCIN)
233
STEFAN MALJUKAN (KBKZEM)
1014
175
0
VELJKO MIRKOVIC (SURCIN)
10
3
DAVID STAMATOVIĆ (BATAJA)
1015
123
3
VIKTOR ZIVANOVIC (VOZD)
232
0
NIKOLA JANKOVIC (KBKZEM)
1016
122
1
VASILIJE ILIC (VOZD)
209
2
JOVAN TISMA (CZD)
1017
174
1
STRAHINJA TOMIC (SURCIN)
233
2
STEFAN MALJUKAN (KBKZEM)
1050
10
3
DAVID STAMATOVIĆ (BATAJA)
123
0
VIKTOR ZIVANOVIC (VOZD)
1051
209
3
JOVAN TISMA (CZD)
233
0
STEFAN MALJUKAN (KBKZEM)
1085
10
2
DAVID STAMATOVIĆ (BATAJA)
209
1
JOVAN TISMA (CZD)
Medalists
1. DAVID STAMATOVIĆ, KBK BATAJNICA
2. JOVAN TISMA, KBK"CRVENA ZVEZDA DELIJE,,
3. VIKTOR ZIVANOVIC, VOZDOVAC FIGHT TEAM
3. STEFAN MALJUKAN, KBK ZEMUN
KL-Juniors (female) -65
1030
267
3
JOVANA RADOJEVIC (SURCIN)
206
0
TEODORA SANDIĆ (VULKAN)
1031
21
1
ANA MITROVIĆ (BATAJA)
195
2
JANA RAKIĆ (VULKAN)
1073
267
3
JOVANA RADOJEVIC (SURCIN)
195
0
JANA RAKIĆ (VULKAN)
Medalists
1. JOVANA RADOJEVIC, KBK SURCIN
2. JANA RAKIĆ, KBK VULKAN
3. TEODORA SANDIĆ, KBK VULKAN
3. ANA MITROVIĆ, KBK BATAJNICA
KL-Seniors (male) -79
1008
173
3
ROLAND AJVAZJAN (SURCIN)
245
0
STEFAN ROSIC (KBKZEM)
110
OGNJEN DRAGOJERAC (FELIX)
1009
287
0
MARKO SUTARA (GYMPAN)
258
3
RADOMIR MISIC (KBKPRNJ)
72
BORIS STOJILKOV (KBS 011)
1044
173
0
ROLAND AJVAZJAN (SURCIN)
110
3
OGNJEN DRAGOJERAC (FELIX)
1045
258
3
RADOMIR MISIC (KBKPRNJ)
72
0
BORIS STOJILKOV (KBS 011)
1082
110
3
OGNJEN DRAGOJERAC (FELIX)
258
0
RADOMIR MISIC (KBKPRNJ)
Medalists
1. OGNJEN DRAGOJERAC, KBK "Novi Beograd"
2. RADOMIR MISIC, Kick boxing club PRNJAVOR
3. ROLAND AJVAZJAN, KBK SURCIN
3. BORIS STOJILKOV, SK KBS 011
LK-Cadets (male) -81
R054
280
0
LUKA PELJHA (BATAJA)
171
3
MIHAILO ALEKSIC (SURCIN)
Medalists
1. MIHAILO ALEKSIC, KBK SURCIN
2. LUKA PELJHA, KBK BATAJNICA
3. ----
3. ----