Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Trofej Beograda
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
KBV "JEDINSTVO" BRČKO
Anarchy Gym
BKBK " Kraljevo"
Bor
CBS"Tešanj"Tešanj
Dragon Sefkerin
Ful kontakt Beograd
Gladijator Negotino
GLADIJATOR STIP
Grocka
Ilidža Sarajevo
INVICTUS
KBC" SVETI CAR LAZAR"
KBK "Novi Beograd"
KBK BATAJNICA
KBK JUNIOR
KBK Kalifornija
KBK Palmini tigrovi Jagodina
KBK PAN GYM
KBK Pobednik Beograd
KBK Radnički Krstaš
KBK SURCIN
KBK Taurunum
KBK VRANJE
KBK VULKAN
KBK WARRIOR
KBK ZEMUN
KBK"CRVENA ZVEZDA DELIJE,,
KBK"NIŠ"
KBK``AS``-DELCEVO
KBS "Deveta Četa" Pale
Kick boxing club PRNJAVOR
Kik boks klub Bečej
Kik boks klub Ru-09
Kik Boks Klub Soko Ub
Kik boks tim Gardec
Kobra Sombor
KTB Krško
NOVA DIMENZIJA
POWER TEAM
Pro-kick
SHAMPION SKOPJE
SK KBS 011
SPARTA TEMERIN
TEAM BUZA
Topic Team
Velež Nevesinje
VOZDOVAC FIGHT TEAM
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL-Pioniri-37
KL-Seniori-89
LK-Juniori-63,5
LK-Seniori-54
LK-Seniori-63,5
LK-Seniori-71
KL-Pioniri-37
1003
224
0
STOJCEVSKI PAVEL (KBK.AS)
130
3
UROS PETROVIC (KOLUBAR)
154
VUK MILADINOVIĆ (KBK TAU)
275
ALEKSANDAR JOVANOVIĆ (KBS)
185
PREDRAG KONOVALOV (TIGROVI)
1036
130
3
UROS PETROVIC (KOLUBAR)
154
0
VUK MILADINOVIĆ (KBK TAU)
1037
275
2
ALEKSANDAR JOVANOVIĆ (KBS)
185
1
PREDRAG KONOVALOV (TIGROVI)
1078
130
3
UROS PETROVIC (KOLUBAR)
275
0
ALEKSANDAR JOVANOVIĆ (KBS)
Medalists
1. UROS PETROVIC, Anarchy Gym
2. ALEKSANDAR JOVANOVIĆ, KBS "Deveta Četa" Pale
3. VUK MILADINOVIĆ, KBK Taurunum
3. PREDRAG KONOVALOV, KBK Palmini tigrovi Jagodina
KL-Seniori-89
1034
207
0
VLADIMIR STOJKOVIĆ (VULKAN)
290
3
NIKOLA DOMAZET (GYMPAN)
182
BORIS MATEJIĆ (TIGROVI)
1076
290
0
NIKOLA DOMAZET (GYMPAN)
182
3
BORIS MATEJIĆ (TIGROVI)
Medalists
1. BORIS MATEJIĆ, KBK Palmini tigrovi Jagodina
2. NIKOLA DOMAZET, KBK PAN GYM
3. VLADIMIR STOJKOVIĆ, KBK VULKAN
3. ----
LK-Juniori-63,5
R017
186
3
STRAHINJA PETROVIĆ (TIGROVI)
37
0
MILICEVIC NEMANJA (SOKO UB)
R018
189
3
MLADEN STOŠIĆ (JUNIOR)
311
0
VASA KECIĆ (NOVADIM)
R065
186
0
STRAHINJA PETROVIĆ (TIGROVI)
189
3
MLADEN STOŠIĆ (JUNIOR)
Medalists
1. MLADEN STOŠIĆ, KBK JUNIOR
2. STRAHINJA PETROVIĆ, KBK Palmini tigrovi Jagodina
3. VASA KECIĆ, NOVA DIMENZIJA
3. MILICEVIC NEMANJA, Kik Boks Klub Soko Ub
LK-Seniori-54
R059
187
1
SERAFIM ZDRAVKOVIĆ (TIGROVI)
128
2
PREDRAG LECIC (KOLUBAR)
Medalists
1. PREDRAG LECIC, Anarchy Gym
2. SERAFIM ZDRAVKOVIĆ, KBK Palmini tigrovi Jagodina
3. ----
3. ----
LK-Seniori-63,5
R023
114
0
ROBERT MECANOVCI (FELIX)
152
3
MAKSIM PLAVSIC (TOPIC)
183
DANIJEL MEMEDOVSKI (TIGROVI)
R069
152
0
MAKSIM PLAVSIC (TOPIC)
183
3
DANIJEL MEMEDOVSKI (TIGROVI)
Medalists
1. DANIJEL MEMEDOVSKI, KBK Palmini tigrovi Jagodina
2. MAKSIM PLAVSIC, Topic Team
3. ----
3. ----
LK-Seniori-71
R024
249
0
SLOBODAN VLAJIC (KBKZEM)
184
3
DUŠAN RADOVIĆ (TIGROVI)
180
NIKOLA VASIĆ (KBS 011)
R070
184
3
DUŠAN RADOVIĆ (TIGROVI)
180
0
NIKOLA VASIĆ (KBS 011)
Medalists
1. DUŠAN RADOVIĆ, KBK Palmini tigrovi Jagodina
2. NIKOLA VASIĆ, SK KBS 011
3. SLOBODAN VLAJIC, KBK ZEMUN
3. ----