Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
WAKO Grand Prix BIH
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC- Mlađi juniori- 15,16 god
FC- Stariji juniori- 17,18 god
FC - Seniori
LK- Mlađi juniori- 15,16 god
LK- Mlađe juniorke-15,16 god
LK- Stariji juniori - 17,18 god
LK - Seniori
LK - Seniorke
K1- Mlađi juniori - 15,16 god
K1 - Seniori
K1 - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Juniori -57
KL - Juniori -63
KL - Juniori -69
KL - Juniori -74
KL - Juniori -79
KL - Juniori -84
KL - Juniori -89
KL - Juniori +94
KL - Juniori -57
4010
272
1
MUHO ZAJKIĆ (LJUTOCH)
449
2
AMAR TOKMO (ĐERZELZ)
133
RUSMIR DJAPO (SG)
225
AHMED SPAHIĆ (USORA)
291
SASA MILOJEVIC (HEKTR)
4012
449
3
AMAR TOKMO (ĐERZELZ)
133
0
RUSMIR DJAPO (SG)
4011
225
2
AHMED SPAHIĆ (USORA)
291
1
SASA MILOJEVIC (HEKTR)
4014
449
0
AMAR TOKMO (ĐERZELZ)
225
3
AHMED SPAHIĆ (USORA)
Medalists
1. AHMED SPAHIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
2. AMAR TOKMO, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
3. SASA MILOJEVIC, KBS Hektor
3. RUSMIR DJAPO, KBS Storm Gym
KL - Juniori -63
4013
481
1
EDO SOFTIC (RADNICK)
314
2
SABAHUDIN HRNJICA (BIHAC)
7
KERIM DŽAFEROVIĆ (ILID-SA)
88
EMIR KURTIĆ (RADNICK)
471
ANEL REDŽEPAGIĆ (111!!!!)
4015
314
1
SABAHUDIN HRNJICA (BIHAC)
7
2
KERIM DŽAFEROVIĆ (ILID-SA)
4016
88
1
EMIR KURTIĆ (RADNICK)
471
2
ANEL REDŽEPAGIĆ (111!!!!)
4018
7
3
KERIM DŽAFEROVIĆ (ILID-SA)
471
0
ANEL REDŽEPAGIĆ (111!!!!)
Medalists
1. KERIM DŽAFEROVIĆ, Ilidža Sarajevo
2. ANEL REDŽEPAGIĆ, KBK " Golden Fighters" Iliđža
3. SABAHUDIN HRNJICA, "ZINO"
3. EMIR KURTIĆ, Radnicki
KL - Juniori -69
4017
643
2
MARKO JANKOVIC (KBS)
93
1
INEL RIĐEŠIĆ (RADNICK)
4019
203
3
HIDAJET CETIN (IZAZOV)
585
0
TOMISLAV BARUKČIĆ (BUSHIDO)
4020
67
0
TARIK GONDZO (JUMRUK)
165
3
ZVONIMR PIGL (BUSHIDO)
4021
334
2
DEJAN GALIC (,,056")
113
1
HASTRIT AHMETI (KBKTIVA)
4022
643
2
MARKO JANKOVIC (KBS)
203
1
HIDAJET CETIN (IZAZOV)
4023
165
3
ZVONIMR PIGL (BUSHIDO)
334
0
DEJAN GALIC (,,056")
4025
643
3
MARKO JANKOVIC (KBS)
165
0
ZVONIMR PIGL (BUSHIDO)
Medalists
1. MARKO JANKOVIC, KBS "Deveta Četa" Pale
2. ZVONIMR PIGL, BUSHIDO
3. HIDAJET CETIN, KBK "IZAZOV" Bugojno
3. DEJAN GALIC, KBC,,056,, Zvornik"
KL - Juniori -74
4024
166
0
BENJAMIN MARKOVIĆ (BUSHIDO)
227
3
ADEMI ABDULAH (USORA)
564
ASMIR HALILOVIĆ (BIHAĆ)
315
SAMIR BAŠANOVIĆ (BIHAC)
226
AMMAR HEGANOVIĆ (USORA)
4026
227
1
ADEMI ABDULAH (USORA)
564
2
ASMIR HALILOVIĆ (BIHAĆ)
4027
315
0
SAMIR BAŠANOVIĆ (BIHAC)
226
3
AMMAR HEGANOVIĆ (USORA)
4030
564
0
ASMIR HALILOVIĆ (BIHAĆ)
226
3
AMMAR HEGANOVIĆ (USORA)
Medalists
1. AMMAR HEGANOVIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
2. ASMIR HALILOVIĆ, KBC "Bihać"
3. SAMIR BAŠANOVIĆ, "ZINO"
3. ADEMI ABDULAH, KBS "TITANIUM" Usora
KL - Juniori -79
4028
569
0
EMIR IBRAHIMOVIĆ (DBJ)
316
0
SAMIR BAŠANOVIĆ (BIHAC)
4029
538
3
AHMED IMAMOVIĆ (KICK)
303
0
DINO LIPOVACA (BIHAC)
4033
569
1
EMIR IBRAHIMOVIĆ (DBJ)
538
2
AHMED IMAMOVIĆ (KICK)
Medalists
1. AHMED IMAMOVIĆ, KBV "Gazija" Sarajevo
2. EMIR IBRAHIMOVIĆ, "Fighter-Doboj Jug"
3. DINO LIPOVACA, "ZINO"
3. SAMIR BAŠANOVIĆ, "ZINO"
KL - Juniori -84
4031
305
1
DINO LIPOVACA (BIHAC)
452
2
ALLEN BLAŽEVIĆ (ĐERZELZ)
4032
494
2
JOVAN RADOVIĆ (KBS)
182
1
DARIO PANDŽA (MOSTAR)
4036
452
1
ALLEN BLAŽEVIĆ (ĐERZELZ)
494
2
JOVAN RADOVIĆ (KBS)
Medalists
1. JOVAN RADOVIĆ, KBS "Deveta Četa" Pale
2. ALLEN BLAŽEVIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
3. DARIO PANDŽA, KBK "KOBRA" MOSTAR
3. DINO LIPOVACA, "ZINO"
KL - Juniori -89
4034
161
0
DANIJEL LULIĆ (BUSHIDO)
273
3
AMEL ZAJKIĆ (LJUTOCH)
4035
555
2
ERDIN SALKIĆ (BIHAĆ)
181
1
ANTE DELIĆ (MOSTAR)
4037
273
0
AMEL ZAJKIĆ (LJUTOCH)
555
3
ERDIN SALKIĆ (BIHAĆ)
Medalists
1. ERDIN SALKIĆ, KBC "Bihać"
2. AMEL ZAJKIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. ANTE DELIĆ, KBK "KOBRA" MOSTAR
3. DANIJEL LULIĆ, BUSHIDO
KL - Juniori +94
4038
419
3
MARIJAN TOPALOVIĆ (USORA)
31
0
BOSKO BEZAREVIC (PV)
Medalists
1. MARIJAN TOPALOVIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
2. BOSKO BEZAREVIC, PLJEVLJA
3. ----
3. ----