Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
WAKO Grand Prix BIH
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Fighter-Doboj Jug"
"MORAVA" Vladičin Han
"ZINO"
2002 - Odzak
Albulena
AMENO
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
combat radovis
Čelični borac Zenica
Eagles SCM
Fight
Fight Team Skopje
GLADIATOR-SKOPJE
GLADIJATOR STIP
GOLDEN GLORY LIVNO
HUS
Ilidža Sarajevo
IVANIĆ GRAD
JUMRUK GYM
KBC "Bihać"
KBC,,056,, Zvornik"
KBK " Golden Fighters" Iliđža
KBK "IZAZOV" Bugojno
KBK "KOBRA" MOSTAR
KBK "PREDATOR" Doboj
KBK "Sanica"
kbk bar
KBK BATAJNICA
KBK GVARDIJA MODRIČA
KBK"081" PODGORICA
kbk"energy"bitola
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "TITANIUM" Usora
KBS "WIZARD" Hadžići
KBS Borac Jelah
KBS GLADIJATOR SARAJEVO
KBS Golden team Kalesija
KBS Hektor
KBS Ljutoc Orasac
KBS SANA 2018
KBS Storm Gym
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "SPARTA"Sarajevo
KBV "TAEKYON" SARAJEVO
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
KBV FOJNICA
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV Kurto
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
KFK Orlova kandža
Kick boxing club PRNJAVOR
KickBox Klub Univerzum
Kik boks klub "KULE" Trnovo
Kik boks klub "Lovćen"
Kik boks klub Tivat
Muay Thai & MMA Club xXx
Panter Bijeljina
Perjanik Berane
PLJEVLJA
Radnicki
Reflex
SHAMPION SKOPJE
SKILL GYM TUZLA
TEAM BUZA
TIGAR Gacko
TKD Galaja
VELEBIT
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
TEŽINE / UZRASTI
LK - Stariji juniori - 67
LK - Seniori -67
LK - Seniori -71
LK - Seniori -75
K1 - Seniori -86
LK - Stariji juniori - 67
R001
516
2
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
623
1
EMIR CUSTOVIC (KBS SA)
333
NIKOLA SOVILJ (BATAJA)
145
LUKA PETRUSIC (KBKBR)
332
UROS MICIC (,,056")
137
MATEJ KOVAČEVIĆ (IVNCG)
103
ALMIN HODŽIĆ (KBVFTC)
329
STEFAN CVETKOVIĆ (BATAJA)
331
DRAGISA CEBIC (,,056")
R008
516
3
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
333
0
NIKOLA SOVILJ (BATAJA)
R009
145
3
LUKA PETRUSIC (KBKBR)
332
0
UROS MICIC (,,056")
R010
137
0
MATEJ KOVAČEVIĆ (IVNCG)
103
3
ALMIN HODŽIĆ (KBVFTC)
R011
329
3
STEFAN CVETKOVIĆ (BATAJA)
331
0
DRAGISA CEBIC (,,056")
R048
516
3
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
145
0
LUKA PETRUSIC (KBKBR)
R049
103
2
ALMIN HODŽIĆ (KBVFTC)
329
1
STEFAN CVETKOVIĆ (BATAJA)
R084
516
0
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
103
3
ALMIN HODŽIĆ (KBVFTC)
Osvajači medalja
1. ALMIN HODŽIĆ, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
2. MARKO BAKOVIĆ, AMENO
3. STEFAN CVETKOVIĆ, KBK BATAJNICA
3. LUKA PETRUSIC, kbk bar
LK - Seniori -67
R027
626
0
EDIN MUTIC (KBS SA)
572
3
SELMIR DELIĆ (DBJ)
R028
230
2
NERDIN FEJZOVIĆ (USORA)
328
1
NIKOLA ALEKSIĆ (BATAJA)
R072
572
3
SELMIR DELIĆ (DBJ)
230
0
NERDIN FEJZOVIĆ (USORA)
Osvajači medalja
1. SELMIR DELIĆ, "Fighter-Doboj Jug"
2. NERDIN FEJZOVIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
3. EDIN MUTIC, KBS GLADIJATOR SARAJEVO
3. NIKOLA ALEKSIĆ, KBK BATAJNICA
LK - Seniori -71
R004
327
0
MARKO ŠUJICA (BATAJA)
167
3
ALIHODZIC MIRZA (KBKBR)
132
HALID MEHMEDOVIĆ (KFKOK)
367
SLAVOLJUB BUDESA (PANTER)
168
PEJKOVIC VLADIMIR (KBKBR)
R042
167
3
ALIHODZIC MIRZA (KBKBR)
132
0
HALID MEHMEDOVIĆ (KFKOK)
R043
367
3
SLAVOLJUB BUDESA (PANTER)
168
0
PEJKOVIC VLADIMIR (KBKBR)
R081
167
0
ALIHODZIC MIRZA (KBKBR)
367
3
SLAVOLJUB BUDESA (PANTER)
Osvajači medalja
1. SLAVOLJUB BUDESA, Panter Bijeljina
2. ALIHODZIC MIRZA, kbk bar
3. PEJKOVIC VLADIMIR, kbk bar
3. HALID MEHMEDOVIĆ, KFK Orlova kandža
LK - Seniori -75
R005
280
0
OGNJEN OPACIC (HEKTR)
508
3
DINO TAĆI (AMENO)
118
MILAN BABIĆ (2222222)
R006
531
0
SASA TERZIC (KBKPRNJ)
148
3
NIKOLIC MARKO (KBKBR)
326
ALEKSANDAR PETROVIĆ (BATAJA)
R044
508
0
DINO TAĆI (AMENO)
118
3
MILAN BABIĆ (2222222)
R045
148
3
NIKOLIC MARKO (KBKBR)
326
0
ALEKSANDAR PETROVIĆ (BATAJA)
R082
118
3
MILAN BABIĆ (2222222)
148
0
NIKOLIC MARKO (KBKBR)
Osvajači medalja
1. MILAN BABIĆ, TIGAR Gacko
2. NIKOLIC MARKO, kbk bar
3. DINO TAĆI, AMENO
3. ALEKSANDAR PETROVIĆ, KBK BATAJNICA
K1 - Seniori -86
R036
330
2
NENAD AVRAMOVIĆ (BATAJA)
506
1
MAHIR TURKO (FOJNICA)
406
DIN ŠAČIĆ (SPARTA)
R077
330
3
NENAD AVRAMOVIĆ (BATAJA)
406
0
DIN ŠAČIĆ (SPARTA)
Osvajači medalja
1. NENAD AVRAMOVIĆ, KBK BATAJNICA
2. DIN ŠAČIĆ, KBV "SPARTA"Sarajevo
3. MAHIR TURKO, KBV FOJNICA
3. ----