Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
WAKO Grand Prix BIH
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Fighter-Doboj Jug"
"MORAVA" Vladičin Han
"ZINO"
2002 - Odzak
Albulena
AMENO
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
combat radovis
Čelični borac Zenica
Eagles SCM
Fight
Fight Team Skopje
GLADIATOR-SKOPJE
GLADIJATOR STIP
GOLDEN GLORY LIVNO
HUS
Ilidža Sarajevo
IVANIĆ GRAD
JUMRUK GYM
KBC "Bihać"
KBC,,056,, Zvornik"
KBK " Golden Fighters" Iliđža
KBK "IZAZOV" Bugojno
KBK "KOBRA" MOSTAR
KBK "PREDATOR" Doboj
KBK "Sanica"
kbk bar
KBK BATAJNICA
KBK GVARDIJA MODRIČA
KBK"081" PODGORICA
kbk"energy"bitola
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "TITANIUM" Usora
KBS "WIZARD" Hadžići
KBS Borac Jelah
KBS GLADIJATOR SARAJEVO
KBS Golden team Kalesija
KBS Hektor
KBS Ljutoc Orasac
KBS SANA 2018
KBS Storm Gym
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "SPARTA"Sarajevo
KBV "TAEKYON" SARAJEVO
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
KBV FOJNICA
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV Kurto
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
KFK Orlova kandža
Kick boxing club PRNJAVOR
KickBox Klub Univerzum
Kik boks klub "KULE" Trnovo
Kik boks klub "Lovćen"
Kik boks klub Tivat
Muay Thai & MMA Club xXx
Panter Bijeljina
Perjanik Berane
PLJEVLJA
Radnicki
Reflex
SHAMPION SKOPJE
SKILL GYM TUZLA
TEAM BUZA
TIGAR Gacko
TKD Galaja
VELEBIT
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
TEŽINE / UZRASTI
KL - Stariji kadeti -47
KL - Stariji kadeti +69
KL - Starije kadetkinje -55
KL - Starije kadetkinje -65
LK - Mlađi juniori - 57
LK - Mlađi juniori - 60
LK - Stariji juniori - 75
KL - Stariji kadeti -47
3015
130
0
HAJRO SILAJDZIC (SG)
624
3
ABDULAH ZRNIC (KBS SA)
40
HARIS PAŠIĆ (N. GRAD)
3017
140
0
AHMED ZJAJO (ILID-SA)
135
3
BORJAN TRAJKOV (KBC MKD)
283
AMIL TUTIC (BIHAC)
3018
116
3
ANDRIJA GOVEDARICA (2222222)
258
0
ISAH TARHANIS (UNIRO)
55
BORIS RADIĆ (VELEZ)
141
BENJAMIN LONČARIĆ (ILID-SA)
628
NAMIK AGOVIC (KBS SA)
3019
624
2
ABDULAH ZRNIC (KBS SA)
40
1
HARIS PAŠIĆ (N. GRAD)
3020
135
3
BORJAN TRAJKOV (KBC MKD)
283
0
AMIL TUTIC (BIHAC)
3021
116
0
ANDRIJA GOVEDARICA (2222222)
55
3
BORIS RADIĆ (VELEZ)
3022
141
0
BENJAMIN LONČARIĆ (ILID-SA)
628
3
NAMIK AGOVIC (KBS SA)
3023
624
0
ABDULAH ZRNIC (KBS SA)
135
3
BORJAN TRAJKOV (KBC MKD)
3024
55
2
BORIS RADIĆ (VELEZ)
628
1
NAMIK AGOVIC (KBS SA)
3026
135
3
BORJAN TRAJKOV (KBC MKD)
55
0
BORIS RADIĆ (VELEZ)
Osvajači medalja
1. BORJAN TRAJKOV, Fight Team Skopje
2. BORIS RADIĆ, Velež Nevesinje
3. ABDULAH ZRNIC, KBS GLADIJATOR SARAJEVO
3. NAMIK AGOVIC, KBS GLADIJATOR SARAJEVO
KL - Stariji kadeti +69
3050
60
3
SERGEJ PUDAR (VELEZ)
433
0
ABDULLAH HADŽIĆ (LIVNO)
286
ARNEL BULIC (BIHAC)
3052
3
0
BENJAMIN DUCIC (ILID-SA)
259
3
BELMIN KALAC (UNIRO)
75
DENIS KAČAR (N. GRAD)
3053
458
0
ADI BAJRIĆ (ĐERZELZ)
625
3
ALMIN AGANOVIC (KBS SA)
568
ALDIN DŽANIĆ (DBJ)
3054
54
0
ARMAN HERCEGLIĆ (ILID-SA)
177
3
NIKOLA NACEV (MK STIP)
435
BRUNO REPIĆ (LIVNO)
3055
60
3
SERGEJ PUDAR (VELEZ)
286
0
ARNEL BULIC (BIHAC)
3056
259
3
BELMIN KALAC (UNIRO)
75
0
DENIS KAČAR (N. GRAD)
3057
625
0
ALMIN AGANOVIC (KBS SA)
568
3
ALDIN DŽANIĆ (DBJ)
3058
177
0
NIKOLA NACEV (MK STIP)
435
3
BRUNO REPIĆ (LIVNO)
3059
60
2
SERGEJ PUDAR (VELEZ)
259
1
BELMIN KALAC (UNIRO)
3060
568
3
ALDIN DŽANIĆ (DBJ)
435
0
BRUNO REPIĆ (LIVNO)
3062
60
3
SERGEJ PUDAR (VELEZ)
568
0
ALDIN DŽANIĆ (DBJ)
Osvajači medalja
1. SERGEJ PUDAR, Velež Nevesinje
2. ALDIN DŽANIĆ, "Fighter-Doboj Jug"
3. BELMIN KALAC, KickBox Klub Univerzum
3. BRUNO REPIĆ, GOLDEN GLORY LIVNO
KL - Starije kadetkinje -55
4002
61
3
TIJANA RADIĆ (VELEZ)
108
0
MAJA BOGDANOVIĆ (KBVFTC)
4003
39
1
HANA ČOVIĆ (N. GRAD)
352
2
IVONA GARDOVIC (KBV)
4007
61
3
TIJANA RADIĆ (VELEZ)
352
0
IVONA GARDOVIC (KBV)
Osvajači medalja
1. TIJANA RADIĆ, Velež Nevesinje
2. IVONA GARDOVIC, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
3. MAJA BOGDANOVIĆ, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
3. HANA ČOVIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
KL - Starije kadetkinje -65
4005
627
0
SAMRA PRASEVIC (KBS SA)
38
3
BELMA ISOVIĆ (N. GRAD)
4006
33
3
TARA BOHATJUK (N. GRAD)
583
0
ADELA HASUKIĆ (BORAC)
4008
38
1
BELMA ISOVIĆ (N. GRAD)
33
2
TARA BOHATJUK (N. GRAD)
Osvajači medalja
1. TARA BOHATJUK, KBS "PANTER" SARAJEVO
2. BELMA ISOVIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
3. ADELA HASUKIĆ, KBS Borac Jelah
3. SAMRA PRASEVIC, KBS GLADIJATOR SARAJEVO
LK - Mlađi juniori - 57
R055
100
1
JOVAN MARTINOVIĆ (DŽIMA)
72
2
IMRAN KOLENOVIĆ (N. GRAD)
Osvajači medalja
1. IMRAN KOLENOVIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
2. JOVAN MARTINOVIĆ, Kik boks klub "Lovćen"
3. ----
3. ----
LK - Mlađi juniori - 60
R056
73
3
BENJAMIN HOLJAN (N. GRAD)
104
0
TARIK BAČIĆ (KBVFTC)
Osvajači medalja
1. BENJAMIN HOLJAN, KBS "PANTER" SARAJEVO
2. TARIK BAČIĆ, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
3. ----
3. ----
LK - Stariji juniori - 75
R003
264
0
ADNAN LIČINA (UNIRO)
74
3
HARIS ALIC (N. GRAD)
510
IVAN POBRIĆ (AMENO)
R003A
262
3
AMAR FETAHOVIĆ (UNIRO)
548
0
AMAR FALAN (WIZARD )
518
BORNA MANOJLOVIĆ (AMENO)
R040
74
3
HARIS ALIC (N. GRAD)
510
0
IVAN POBRIĆ (AMENO)
R041
262
3
AMAR FETAHOVIĆ (UNIRO)
518
0
BORNA MANOJLOVIĆ (AMENO)
R080
74
3
HARIS ALIC (N. GRAD)
262
0
AMAR FETAHOVIĆ (UNIRO)
Osvajači medalja
1. HARIS ALIC, KBS "PANTER" SARAJEVO
2. AMAR FETAHOVIĆ, KickBox Klub Univerzum
3. IVAN POBRIĆ, AMENO
3. BORNA MANOJLOVIĆ, AMENO