Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
WAKO Grand Prix BIH
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Fighter-Doboj Jug"
"MORAVA" Vladičin Han
"ZINO"
2002 - Odzak
Albulena
AMENO
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
combat radovis
Čelični borac Zenica
Eagles SCM
Fight
Fight Team Skopje
GLADIATOR-SKOPJE
GLADIJATOR STIP
GOLDEN GLORY LIVNO
HUS
Ilidža Sarajevo
IVANIĆ GRAD
JUMRUK GYM
KBC "Bihać"
KBC,,056,, Zvornik"
KBK " Golden Fighters" Iliđža
KBK "IZAZOV" Bugojno
KBK "KOBRA" MOSTAR
KBK "PREDATOR" Doboj
KBK "Sanica"
kbk bar
KBK BATAJNICA
KBK GVARDIJA MODRIČA
KBK"081" PODGORICA
kbk"energy"bitola
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "TITANIUM" Usora
KBS "WIZARD" Hadžići
KBS Borac Jelah
KBS GLADIJATOR SARAJEVO
KBS Golden team Kalesija
KBS Hektor
KBS Ljutoc Orasac
KBS SANA 2018
KBS Storm Gym
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "SPARTA"Sarajevo
KBV "TAEKYON" SARAJEVO
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
KBV FOJNICA
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV Kurto
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
KFK Orlova kandža
Kick boxing club PRNJAVOR
KickBox Klub Univerzum
Kik boks klub "KULE" Trnovo
Kik boks klub "Lovćen"
Kik boks klub Tivat
Muay Thai & MMA Club xXx
Panter Bijeljina
Perjanik Berane
PLJEVLJA
Radnicki
Reflex
SHAMPION SKOPJE
SKILL GYM TUZLA
TEAM BUZA
TIGAR Gacko
TKD Galaja
VELEBIT
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Stariji kadeti -63
KL - Juniori -84
KL - Juniori -89
KL - Stariji kadeti -63
3038
209
0
MUHAMED CETIN (IZAZOV)
183
3
GABRIEL PERIC (MOSTAR)
3040
5
3
FARIS MEMIC (ILID-SA)
180
0
ANTONIO PETROV (MK STIP)
3041
66
1
ALEN DJOZO (JUMRUK)
163
2
MATEJ BOŠNJAK (BUSHIDO)
279
AJDIN KURTOVIĆ (BIHAC)
3042
183
3
GABRIEL PERIC (MOSTAR)
5
0
FARIS MEMIC (ILID-SA)
3043
163
3
MATEJ BOŠNJAK (BUSHIDO)
279
0
AJDIN KURTOVIĆ (BIHAC)
3045
183
3
GABRIEL PERIC (MOSTAR)
163
0
MATEJ BOŠNJAK (BUSHIDO)
Medalists
1. GABRIEL PERIC, KBK "KOBRA" MOSTAR
2. MATEJ BOŠNJAK, BUSHIDO
3. FARIS MEMIC, Ilidža Sarajevo
3. AJDIN KURTOVIĆ, "ZINO"
KL - Juniori -84
4031
305
1
DINO LIPOVACA (BIHAC)
452
2
ALLEN BLAŽEVIĆ (ĐERZELZ)
4032
494
2
JOVAN RADOVIĆ (KBS)
182
1
DARIO PANDŽA (MOSTAR)
4036
452
1
ALLEN BLAŽEVIĆ (ĐERZELZ)
494
2
JOVAN RADOVIĆ (KBS)
Medalists
1. JOVAN RADOVIĆ, KBS "Deveta Četa" Pale
2. ALLEN BLAŽEVIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
3. DARIO PANDŽA, KBK "KOBRA" MOSTAR
3. DINO LIPOVACA, "ZINO"
KL - Juniori -89
4034
161
0
DANIJEL LULIĆ (BUSHIDO)
273
3
AMEL ZAJKIĆ (LJUTOCH)
4035
555
2
ERDIN SALKIĆ (BIHAĆ)
181
1
ANTE DELIĆ (MOSTAR)
4037
273
0
AMEL ZAJKIĆ (LJUTOCH)
555
3
ERDIN SALKIĆ (BIHAĆ)
Medalists
1. ERDIN SALKIĆ, KBC "Bihać"
2. AMEL ZAJKIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. ANTE DELIĆ, KBK "KOBRA" MOSTAR
3. DANIJEL LULIĆ, BUSHIDO