Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
WAKO Grand Prix BIH
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Fighter-Doboj Jug"
"MORAVA" Vladičin Han
"ZINO"
2002 - Odzak
Albulena
AMENO
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
combat radovis
Čelični borac Zenica
Eagles SCM
Fight
Fight Team Skopje
GLADIATOR-SKOPJE
GLADIJATOR STIP
GOLDEN GLORY LIVNO
HUS
Ilidža Sarajevo
IVANIĆ GRAD
JUMRUK GYM
KBC "Bihać"
KBC,,056,, Zvornik"
KBK " Golden Fighters" Iliđža
KBK "IZAZOV" Bugojno
KBK "KOBRA" MOSTAR
KBK "PREDATOR" Doboj
KBK "Sanica"
kbk bar
KBK BATAJNICA
KBK GVARDIJA MODRIČA
KBK"081" PODGORICA
kbk"energy"bitola
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "TITANIUM" Usora
KBS "WIZARD" Hadžići
KBS Borac Jelah
KBS GLADIJATOR SARAJEVO
KBS Golden team Kalesija
KBS Hektor
KBS Ljutoc Orasac
KBS SANA 2018
KBS Storm Gym
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "SPARTA"Sarajevo
KBV "TAEKYON" SARAJEVO
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
KBV FOJNICA
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV Kurto
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
KFK Orlova kandža
Kick boxing club PRNJAVOR
KickBox Klub Univerzum
Kik boks klub "KULE" Trnovo
Kik boks klub "Lovćen"
Kik boks klub Tivat
Muay Thai & MMA Club xXx
Panter Bijeljina
Perjanik Berane
PLJEVLJA
Radnicki
Reflex
SHAMPION SKOPJE
SKILL GYM TUZLA
TEAM BUZA
TIGAR Gacko
TKD Galaja
VELEBIT
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -47
LC - Stariji kadeti -37*
LC - Starije kadetkinje -42
KL - Starije kadetkinje -42
KL - Starije kadetkinje -46
KL - Starije kadetkinje -50
KL - Starije kadetkinje +65
FC - Stariji juniori - 63,5
FC - Seniori -81
PF - Mlađi kadeti +47
1020
64
4
TEO GRGIĆ (2002BIH)
530
0
ART UJKASHI (ULCINJ)
281
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
557
EMAN SALIHOVIC (BIHAĆ)
297
ELVEDIN OKUGIC (BIHAC)
1021
608
4
JSAKO SKALIC (KURTO)
512
6
ARDIAN GORANA (ULCINJ)
424
HARUN FAJKOVIC (BIHAC)
462
AJDIIN HODŽIĆ (ĐERZELZ)
348
ALEKSA SPAHIĆ (KBV)
1022
64
3
TEO GRGIĆ (2002BIH)
281
0
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
1023
557
1
EMAN SALIHOVIC (BIHAĆ)
297
7
ELVEDIN OKUGIC (BIHAC)
1024
512
7
ARDIAN GORANA (ULCINJ)
424
0
HARUN FAJKOVIC (BIHAC)
1025
462
1
AJDIIN HODŽIĆ (ĐERZELZ)
348
9
ALEKSA SPAHIĆ (KBV)
1026
64
3
TEO GRGIĆ (2002BIH)
297
0
ELVEDIN OKUGIC (BIHAC)
1027
512
5
ARDIAN GORANA (ULCINJ)
348
9
ALEKSA SPAHIĆ (KBV)
1029
64
9
TEO GRGIĆ (2002BIH)
348
1
ALEKSA SPAHIĆ (KBV)
Medalists
1. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
2. ALEKSA SPAHIĆ, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
3. ELVEDIN OKUGIC, "ZINO"
3. ARDIAN GORANA, Albulena
PF - Mlađe kadetkinje -47
1032
175
6
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
501
0
ADNA MIDŽIĆ (KURTO)
Medalists
1. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
2. ADNA MIDŽIĆ, KBV Kurto
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -37*
2002
495
3
AARON HODŽIĆ (KURTO)
344
0
HAMZA PIPO (BIRNO)
394
LOVRO BOŠNJAK (POSUJŠE)
2004
495
3
AARON HODŽIĆ (KURTO)
394
0
LOVRO BOŠNJAK (POSUJŠE)
Medalists
1. AARON HODŽIĆ, KBV Kurto
2. LOVRO BOŠNJAK, Vitez Mile Bošnjak - Posušje
3. HAMZA PIPO, Fight
3. ----
LC - Starije kadetkinje -42
2027
503
0
JASNA TOPIĆ (KURTO)
504
3
NAIDA SAFIĆ (KURTO)
502
ANESA HAMZIĆ (KURTO)
2029
504
2
NAIDA SAFIĆ (KURTO)
502
1
ANESA HAMZIĆ (KURTO)
Medalists
1. NAIDA SAFIĆ, KBV Kurto
2. ANESA HAMZIĆ, KBV Kurto
3. JASNA TOPIĆ, KBV Kurto
3. ----
KL - Starije kadetkinje -42
3061
378
3
AMINA BEGUNIĆ (TEŠANJ)
120
0
TEODORA VLASKI (TRN2010)
499
ANESA ŠUŠNJAR (KURTO)
3063
378
0
AMINA BEGUNIĆ (TEŠANJ)
499
3
ANESA ŠUŠNJAR (KURTO)
Medalists
1. ANESA ŠUŠNJAR, KBV Kurto
2. AMINA BEGUNIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. TEODORA VLASKI, Kik boks klub "KULE" Trnovo
3. ----
KL - Starije kadetkinje -46
4001
567
2
ZEJFA AHMETOVIĆ (TEŠANJ)
228
1
MAJA OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
498
ADNA HODŽIĆ (KURTO)
4004
567
0
ZEJFA AHMETOVIĆ (TEŠANJ)
498
3
ADNA HODŽIĆ (KURTO)
Medalists
1. ADNA HODŽIĆ, KBV Kurto
2. ZEJFA AHMETOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. MAJA OMIČEVIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
3. ----
KL - Starije kadetkinje -50
3064
497
3
MELISA DEDIĆ (KURTO)
546
0
TEODORA NOVIC (KBKPRNJ)
Medalists
1. MELISA DEDIĆ, KBV Kurto
2. TEODORA NOVIC, Kick boxing club PRNJAVOR
3. ----
3. ----
KL - Starije kadetkinje +65
4009
277
3
ADNA BEHREM (BIHAC)
610
0
DEDIĆ SARA (KURTO)
Medalists
1. ADNA BEHREM, "ZINO"
2. DEDIĆ SARA, KBV Kurto
3. ----
3. ----
FC - Stariji juniori - 63,5
R051
606
0
ENIS SKALIC (KURTO)
604
3
SANDI NUHANOVIĆ (KURTO)
Medalists
1. SANDI NUHANOVIĆ, KBV Kurto
2. ENIS SKALIC, KBV Kurto
3. ----
3. ----
FC - Seniori -81
R053
445
3
ABDULKERIM ŠEHOVIĆ (ĐERZELZ)
382
0
ARMIN MIDŽIĆ (KURTO)
Medalists
1. ABDULKERIM ŠEHOVIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
2. ARMIN MIDŽIĆ, KBV Kurto
3. ----
3. ----