Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Zabok Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Učenici početnici
PF - Učenice početnice
PF - Učenici
PF - Učenice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Učenici -19
PF - Učenici -22
PF - Učenici -25
PF - Učenici -28
PF - Učenici -32
PF - Učenici +32
PF - Učenici -19
1047
455
3
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
454
2
KARLO MAVRAČIĆ (JASTREB)
Medalists
1. MARKO MAVRAČIĆ, JASTREB
2. KARLO MAVRAČIĆ, JASTREB
3. ----
3. ----
PF - Učenici -22
1049
57
2
ROKO KRSTIĆ (KRAPINA)
453
5
FRANKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
Medalists
1. FRANKO MAVRAČIĆ, JASTREB
2. ROKO KRSTIĆ, KRAPINA
3. ----
3. ----
PF - Učenici -25
1050
285
3
LUKA PTIČAR (KUTINA)
83
7
PATRIK TOPOLOVEC (KRAPINA)
Medalists
1. PATRIK TOPOLOVEC, KRAPINA
2. LUKA PTIČAR, KUTINA
3. ----
3. ----
PF - Učenici -28
1051
333
1
FRANE MATEŠIĆ (TIGAR)
135
2
ANEJ JERMAN (PDKZ)
69
ARIJAN ŠAIĆ (KRAPINA)
80
BORNA TOPOLOVEC (KRAPINA)
405
JONA MILADINOVIĆ (BUJE)
1053
135
0
ANEJ JERMAN (PDKZ)
69
0
ARIJAN ŠAIĆ (KRAPINA)
1052
80
0
BORNA TOPOLOVEC (KRAPINA)
405
0
JONA MILADINOVIĆ (BUJE)
1055
135
6
ANEJ JERMAN (PDKZ)
80
3
BORNA TOPOLOVEC (KRAPINA)
Medalists
1. ANEJ JERMAN, PON DO KWAN ZAGORJE
2. BORNA TOPOLOVEC, KRAPINA
3. ARIJAN ŠAIĆ, KRAPINA
3. JONA MILADINOVIĆ, BUJE
PF - Učenici -32
154
112
3
BORNA ŠARIĆ (LAV)
495
2
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
156
255
3
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
279
1
PETAR BERVIDA (KUTINA)
157
389
0
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
471
5
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
157A
165
4
EVAN MARK MORATTO (LAV-MED)
143
7
JAKA ROZINA (PDKZ)
158
112
8
BORNA ŠARIĆ (LAV)
255
6
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
159
471
6
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
143
4
JAKA ROZINA (PDKZ)
161
112
0
BORNA ŠARIĆ (LAV)
471
1
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. JAN MIKULIĆ, TIGAR BROD
2. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
3. JAKA ROZINA, PON DO KWAN ZAGORJE
3. FRAN GRUBIŠA, JASTREB
PF - Učenici +32
1060
246
0
LEON ŽEGARAC (KBK MOS)
35
6
RIKO LUKA MAKSAN (KLOKY61)
264
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
1062
278
3
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
34
10
LOVRE MIOČEV (KLOKY61)
33
IVAN VUČKOV (KLOKY61)
1063
35
4
RIKO LUKA MAKSAN (KLOKY61)
264
7
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
1064
34
11
LOVRE MIOČEV (KLOKY61)
33
5
IVAN VUČKOV (KLOKY61)
1066
264
6
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
34
5
LOVRE MIOČEV (KLOKY61)
Medalists
1. MATEJ ŽAMARIJA, JASTREB
2. LOVRE MIOČEV, CRNI ORAO
3. RIKO LUKA MAKSAN, CRNI ORAO
3. IVAN VUČKOV, CRNI ORAO