Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Zabok Open 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Učenici početnici
PF - Učenice početnice
PF - Učenici
PF - Učenice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
PF - Učenice -22
PF - Učenice -25
PF - Učenice -28
PF - Učenice -32
PF - Učenice +32
PF - Učenice -22
1065
59
6
LARISA DEBELJAK (KRAPINA)
338
0
TENA VUČETIĆ (TIGAR)
253
DORA MATIĆ (JASTREB)
1067
59
6
LARISA DEBELJAK (KRAPINA)
253
10
DORA MATIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. DORA MATIĆ, JASTREB
2. LARISA DEBELJAK, KRAPINA
3. TENA VUČETIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
PF - Učenice -25
1068
418
6
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
66
4
KARLA POSLONČEC (KRAPINA)
284
MARTINA PREBEG (KUTINA)
1071
418
6
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
284
0
MARTINA PREBEG (KUTINA)
Osvajači medalja
1. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
2. MARTINA PREBEG, KUTINA
3. KARLA POSLONČEC, KRAPINA
3. ----
PF - Učenice -28
1069
456
12
TINA KUPREŠAKOVIĆ (LAV)
475
2
ENA ČONDRIĆ (BROD)
1070
67
5
LAURA DEBELJAK (KRAPINA)
343
7
ELENA HUDIN (ORMOŽ)
1072
456
0
TINA KUPREŠAKOVIĆ (LAV)
343
6
ELENA HUDIN (ORMOŽ)
Osvajači medalja
1. ELENA HUDIN, KBV Ormož
2. TINA KUPREŠAKOVIĆ, LAV, Pula
3. LAURA DEBELJAK, KRAPINA
3. ENA ČONDRIĆ, BROD
PF - Učenice -32
1073
188
0
LUNA DOMBA ORBANIĆ (LAV)
309
0
LINDA RADEŠIĆ (BUJE)
1074
55
7
AURORA KRSTIĆ (KRAPINA)
312
0
MARTA RADEŠIĆ (BUJE)
1075
437
6
BEATA IVAS (HBD)
310
0
MELISA ČEKO (BUJE)
305
LUNA MOČILAC (TGRSL)
1076
188
0
LUNA DOMBA ORBANIĆ (LAV)
55
0
AURORA KRSTIĆ (KRAPINA)
1077
437
4
BEATA IVAS (HBD)
305
0
LUNA MOČILAC (TGRSL)
1079
188
6
LUNA DOMBA ORBANIĆ (LAV)
437
10
BEATA IVAS (HBD)
Osvajači medalja
1. BEATA IVAS, HBD
2. LUNA DOMBA ORBANIĆ, LAV, Pula
3. LUNA MOČILAC, TIGAR, Slunj
3. AURORA KRSTIĆ, KRAPINA
PF - Učenice +32
1078
110
6
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
226
5
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
259
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
347
ANA HUDIN (ORMOŽ)
438
BEATA IVAS (HBD)
1080
110
18
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
259
22
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
1081
347
10
ANA HUDIN (ORMOŽ)
438
5
BEATA IVAS (HBD)
1083
259
5
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
347
13
ANA HUDIN (ORMOŽ)
Osvajači medalja
1. ANA HUDIN, KBV Ormož
2. MAŠA ŠIRANOVIĆ, JASTREB
3. BEATA IVAS, HBD
3. TAJA ŠIBILA, PTUJ