Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Zabok Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Učenici početnici
PF - Učenice početnice
PF - Učenici
PF - Učenice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađe kadetkinje -28
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Mlađe kadetkinje -28
2137
192
0
LARISA SAVIĆ (ZEUS)
451
0
ANĐELINA VIDEC (BUJE)
10
LUCIJA BOTICA (KBK)
2139
451
7
ANĐELINA VIDEC (BUJE)
10
10
LUCIJA BOTICA (KBK)
Medalists
1. LUCIJA BOTICA, LEGEND
2. ANĐELINA VIDEC, BUJE
3. LARISA SAVIĆ, ZEUS
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -32
2140
301
0
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
444
0
ANĐELINA VIDEC (BUJE)
239
LARA PERKOVIĆ (ZEUS)
2141
373
10
HANA ZUBER (PLANET)
11
4
LUCIJA BOTICA (KBK)
439
BEATA IVAS (HBD)
2142
301
6
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
239
0
LARA PERKOVIĆ (ZEUS)
2143
373
6
HANA ZUBER (PLANET)
439
0
BEATA IVAS (HBD)
2145
301
13
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
373
3
HANA ZUBER (PLANET)
Medalists
1. VIKTORIJA KAMPIĆ, TIGAR, Slunj
2. HANA ZUBER, PLANET SPORT
3. LARA PERKOVIĆ, ZEUS
3. BEATA IVAS, HBD
PF - Mlađe kadetkinje -37
2144
92
5
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
393
6
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
2146
415
11
ANA JOVIĆ (BURA)
227
8
ELENA ČVEK (BTI)
2147
287
5
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
357
0
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
421
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
2148
393
0
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
415
0
ANA JOVIĆ (BURA)
2149
287
11
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
421
1
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
2151
393
8
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
287
4
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
Medalists
1. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
2. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
3. ANA JOVIĆ, BURA
3. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
PF - Mlađe kadetkinje -42
2150
416
5
ANA JOVIĆ (BURA)
160
0
NIKA ARMAN (ZEUS)
229
LEONARDA DEAK (BTI)
2152
228
0
LORENA ZEBA (BTI)
52
7
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
288
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
2153
416
0
ANA JOVIĆ (BURA)
229
0
LEONARDA DEAK (BTI)
2154
52
6
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
288
0
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
2156
229
0
LEONARDA DEAK (BTI)
52
6
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
Medalists
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. LEONARDA DEAK, BTI
3. TARA GAĆEŠA, KUTINA
3. ANA JOVIĆ, BURA
PF - Mlađe kadetkinje -47
2155
377
6
MARTINA GRABAR (PLANET)
204
0
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
2157
53
6
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
230
0
LEONARDA DEAK (BTI)
2158
394
10
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
48
6
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
2159
270
8
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
137
7
EVA KOLANDER (PDKZ)
2160
377
3
MARTINA GRABAR (PLANET)
53
10
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
2161
394
13
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
270
5
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
2164
53
4
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
394
6
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
Medalists
1. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
2. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
3. PAOLA MATIĆ, JASTREB
3. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
PF - Mlađe kadetkinje +47
2162
138
5
EVA KOLANDER (PDKZ)
440
3
CHIARA IVAS (HBD)
2163
294
0
EMA KATIĆ (TGRSL)
39
0
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
2165
138
13
EVA KOLANDER (PDKZ)
39
15
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
Medalists
1. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
2. EVA KOLANDER, PON DO KWAN ZAGORJE
3. EMA KATIĆ, TIGAR, Slunj
3. CHIARA IVAS, HBD