Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Zabok Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Učenici početnici
PF - Učenice početnice
PF - Učenici
PF - Učenice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Juniori -63
KL - Juniori -69
KL - Juniori -74
KL - Juniori -79
KL - Juniori -84
KL - Juniori -89
KL - Juniori -63
4022
120
0
DAVID IVŠIĆ (CRO)
98
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
340
LUKAS ŠEKRST (KBK)
488
FILIP MUHIĆ (TIGAR)
157
MATEJ PUČEK (LEONGYM)
4024
98
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
340
0
LUKAS ŠEKRST (KBK)
4023
488
0
FILIP MUHIĆ (TIGAR)
157
3
MATEJ PUČEK (LEONGYM)
4027
98
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
157
0
MATEJ PUČEK (LEONGYM)
Medalists
1. STJEPAN SEDAK, ZMAJ
2. MATEJ PUČEK, LEON GYM
3. LUKAS ŠEKRST, LEGEND
3. FILIP MUHIĆ, TIGAR, Karlovac
KL - Juniori -69
4025
131
0
FILIP TEPEŠ (KRAPINA)
482
0
PATRIK ŠKERJANEC (SVMATEJ)
4026
46
0
TIN PENTEK (TSUNAMI)
121
3
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
4028
482
0
PATRIK ŠKERJANEC (SVMATEJ)
121
3
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
Medalists
1. MARTIN LIPOŠĆAK, CROATIA
2. PATRIK ŠKERJANEC, SVETI MATEJ
3. TIN PENTEK, TSUNAMI
3. FILIP TEPEŠ, KRAPINA
KL - Juniori -74
4029
273
3
MARKO VODOPIĆ (JASTREB)
44
0
JOSIP VRANCIC (TSUNAMI)
Medalists
1. MARKO VODOPIĆ, JASTREB
2. JOSIP VRANCIC, TSUNAMI
3. ----
3. ----
KL - Juniori -79
4030
445
0
PAVO ČOBANOV (KBK SK)
321
3
IAN KARLO PAVIČIĆ (TIGAR)
4031
123
3
ARMAN JANIĆ (CRO)
314
0
ANTONIO JURČEVIĆ (TIGAR)
4033
321
3
IAN KARLO PAVIČIĆ (TIGAR)
123
0
ARMAN JANIĆ (CRO)
Medalists
1. IAN KARLO PAVIČIĆ, TIGAR, Karlovac
2. ARMAN JANIĆ, CROATIA
3. PAVO ČOBANOV, SISAK
3. ANTONIO JURČEVIĆ, TIGAR, Karlovac
KL - Juniori -84
4032
398
1
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
94
2
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
Medalists
1. IVAN BERTIĆ, ZMAJ
2. ŽARKO PEDISIĆ, PRETORIAN
3. ----
3. ----
KL - Juniori -89
4034
399
3
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
171
0
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
Medalists
1. ŽARKO PEDISIĆ, PRETORIAN
2. GORAN BANOVIĆ, ARMUS
3. ----
3. ----