Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Zabok Open 2022.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti poč.
PF - Starije kadetkinje poč.
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
LC - Stariji kadeti poč.
LC - Starije kadetkinje poč.
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Mlađi kadeti poč.
KL - Mlađe kadetkinje poč.
KL - Stariji kadeti poč.
KL - Starije kadetkinje poč.
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Mlađe kadetkinje -32
B008
349
0
HANA MIKULEC (BUŠIDO)
481
10
LUCIJA BABIĆ (TIGAR)
307
MARTA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
B010
410
1
KLARA PAULIĆ (TGRSL)
51
11
IVA VRBANIĆ (TIGAR)
147
TENA KAČMARČIK (KUTINA)
B011
481
6
LUCIJA BABIĆ (TIGAR)
307
3
MARTA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
B012
51
0
IVA VRBANIĆ (TIGAR)
147
10
TENA KAČMARČIK (KUTINA)
B015
481
0
LUCIJA BABIĆ (TIGAR)
147
5
TENA KAČMARČIK (KUTINA)
Medalists
1. TENA KAČMARČIK, KUTINA
2. LUCIJA BABIĆ, TIGAR, Karlovac
3. IVA VRBANIĆ, TIGAR, Karlovac
3. MARTA CVITANOVIĆ, MOSLAVAC
PF - Mlađe kadetkinje -37
A054
171
3
LADA VUKIĆ (NINJA)
87
0
TENA SMILJANIĆ (TIGAR)
A055
320
10
DORA MATIĆ (JASTREB)
312
0
MARTA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
A057
171
0
LADA VUKIĆ (NINJA)
320
6
DORA MATIĆ (JASTREB)
Medalists
1. DORA MATIĆ, JASTREB
2. LADA VUKIĆ, NINJA
3. MARTA CVITANOVIĆ, MOSLAVAC
3. TENA SMILJANIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Mlađe kadetkinje -42
B013
162
1
ERIN ARMAN (ZEUS)
321
6
DORA MATIĆ (JASTREB)
B014
187
1
ELISA BERTOŠA (ZEUS)
148
8
RENATA HOŠKO (KUTINA)
B017
321
11
DORA MATIĆ (JASTREB)
148
1
RENATA HOŠKO (KUTINA)
Medalists
1. DORA MATIĆ, JASTREB
2. RENATA HOŠKO, KUTINA
3. ERIN ARMAN, ZEUS
3. ELISA BERTOŠA, ZEUS
PF - Mlađe kadetkinje +47
B016
293
0
NIKOLINA BEKAVAC (KBK MOS)
430
7
LEELOO FIKET (BTI)
426
HANA ZAJEC (BTI)
B018
430
8
LEELOO FIKET (BTI)
426
3
HANA ZAJEC (BTI)
Medalists
1. LEELOO FIKET, BTI
2. HANA ZAJEC, BTI
3. NIKOLINA BEKAVAC, MOSLAVAC
3. ----