Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Zabok Open 2022.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti poč.
PF - Starije kadetkinje poč.
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
LC - Stariji kadeti poč.
LC - Starije kadetkinje poč.
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Mlađi kadeti poč.
KL - Mlađe kadetkinje poč.
KL - Stariji kadeti poč.
KL - Starije kadetkinje poč.
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Mlađi kadeti poč. -37
KL - Mlađi kadeti poč. -42
KL - Mlađi kadeti poč. -47
KL - Mlađi kadeti poč. -52
KL - Mlađi kadeti poč. -57
KL - Mlađi kadeti poč. +69
KL - Mlađi kadeti poč. -37
C017
436
3
JOSIP ĆUMURDŽIĆ (PALESTR)
195
0
MIGUEL IVIĆ (ARMUS)
C018
205
3
GABRIJEL ČUBELIĆ (AKOMSTI)
196
0
MATIJA VRABELJ (ARMUS)
C019
175
2
FRAN SEDLOVSKI (LEONGYM)
193
1
DOMINIK RADAKOVIĆ (ARMUS)
268
ERIK HRNČIĆ (BUJE)
C020
436
3
JOSIP ĆUMURDŽIĆ (PALESTR)
205
0
GABRIJEL ČUBELIĆ (AKOMSTI)
C021
175
0
FRAN SEDLOVSKI (LEONGYM)
268
3
ERIK HRNČIĆ (BUJE)
C023
436
3
JOSIP ĆUMURDŽIĆ (PALESTR)
268
0
ERIK HRNČIĆ (BUJE)
Medalists
1. JOSIP ĆUMURDŽIĆ, PALESTRA
2. ERIK HRNČIĆ, BUJE
3. GABRIJEL ČUBELIĆ, AKADEMIJA OMIŠKA STINA
3. FRAN SEDLOVSKI, LEON GYM
KL - Mlađi kadeti poč. -42
C022
75
3
IVAN CINDRIĆ (TIGAR)
57
0
ROKO GOJAK (TIGAR)
130
NIKO ŽUGEČIĆ (TIGAR)
C024
75
0
IVAN CINDRIĆ (TIGAR)
130
3
NIKO ŽUGEČIĆ (TIGAR)
Medalists
1. NIKO ŽUGEČIĆ, TIGAR, Karlovac
2. IVAN CINDRIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ROKO GOJAK, TIGAR, Karlovac
3. ----
KL - Mlađi kadeti poč. -47
C025
446
3
JAKOV PALIJAN (IMPACT)
266
0
DANTE OLUJIĆ MARUŠIĆ (BUJE)
C026
95
0
EDIN IZAHIRI (TIGAR)
120
3
AUGUST LAMBAŠA (DALMATI)
C027
132
0
KARLO ŽANIĆ (ARMUS)
270
3
JONA MILADINOVIĆ (BUJE)
223
LOVRO VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ (TIGAR)
C028
446
0
JAKOV PALIJAN (IMPACT)
120
3
AUGUST LAMBAŠA (DALMATI)
C029
270
1
JONA MILADINOVIĆ (BUJE)
223
2
LOVRO VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ (TIGAR)
C031
120
3
AUGUST LAMBAŠA (DALMATI)
223
0
LOVRO VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ (TIGAR)
Medalists
1. AUGUST LAMBAŠA, DALMATINO
2. LOVRO VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ, TIGAR, Karlovac
3. JAKOV PALIJAN, IMPACT
3. JONA MILADINOVIĆ, BUJE
KL - Mlađi kadeti poč. -52
C030
198
0
VITO KARASMAN (ARMUS)
492
3
KARLO VUNDAĆ (PALESTR)
208
STIPE ZEČIĆ (AKOMSTI)
197
MIHAEL MARIĆ (ARMUS)
458
MARKO KUTIJA (PALESTR)
C032
492
3
KARLO VUNDAĆ (PALESTR)
208
0
STIPE ZEČIĆ (AKOMSTI)
C033
197
0
MIHAEL MARIĆ (ARMUS)
458
3
MARKO KUTIJA (PALESTR)
C036
492
0
KARLO VUNDAĆ (PALESTR)
458
3
MARKO KUTIJA (PALESTR)
Medalists
1. MARKO KUTIJA, PALESTRA
2. KARLO VUNDAĆ, PALESTRA
3. MIHAEL MARIĆ, ARMUS
3. STIPE ZEČIĆ, AKADEMIJA OMIŠKA STINA
KL - Mlađi kadeti poč. -57
C034
89
0
GABRIJEL MALBAŠIĆ (TIGAR)
464
3
LAZAR VULETIĆ (PALESTR)
C035
176
3
ILIJA SUHALJ (LEONGYM)
133
0
GABRIJEL KEREPČIĆ (ARMUS)
C037
464
0
LAZAR VULETIĆ (PALESTR)
176
3
ILIJA SUHALJ (LEONGYM)
Medalists
1. ILIJA SUHALJ, LEON GYM
2. LAZAR VULETIĆ, PALESTRA
3. GABRIJEL KEREPČIĆ, ARMUS
3. GABRIJEL MALBAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
KL - Mlađi kadeti poč. +69
C038
202
0
ANTONIO JELAŠ (ARMUS)
203
3
KARLO BAŠA (ZMAJ)
Medalists
1. KARLO BAŠA, ZMAJ
2. ANTONIO JELAŠ, ARMUS
3. ----
3. ----