Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Zlatni kik boxer Pljevlja 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište R
Borilište T
TEŽINE / UZRASTI
LK-Kadeti-42
LK-Kadeti-51
LK-Kadeti-60
LK-Kadeti-63,5
LK-Kadeti-67
LK-Kadeti-71
LK-Juniori-57
LK-Juniori-63,5
LK-Juniori-67
LK-Juniori-71
LK-Juniori-75
LK-Juniori-81
LK-Juniorke-65
LK-Seniori-75
LK-Seniori-86
LK-Seniori-91
K1 - Seniors (male) -63,5
K1 - Seniors (male) -75
K1 - Seniors (male) -81
LK-Kadeti-42
R014
43
0
ISAH TARHANIŠ (BUCKO)
137
3
HARIS DAUTOVIC (BUCKO)
Osvajači medalja
1. HARIS DAUTOVIC, Univerzumm
2. ISAH TARHANIŠ, Univerzumm
3. ----
3. ----
LK-Kadeti-51
R015
136
3
AID SALJIC (BUCKO)
44
0
ISAK AGOVIC (BUCKO)
Osvajači medalja
1. AID SALJIC, Univerzumm
2. ISAK AGOVIC, Univerzumm
3. ----
3. ----
LK-Kadeti-60
R016
121
0
SOFTIC MENAN (KBKBR)
34
3
ERMIN HADŽAJLIJA (ILID-SA)
Osvajači medalja
1. ERMIN HADŽAJLIJA, Ilidža Sarajevo
2. SOFTIC MENAN, kbk bar
3. ----
3. ----
LK-Kadeti-63,5
R016A
141
0
BALSA MARTINOVIC (KBK"081)
140
3
KERIM DŽAFEROVIĆ (ILID-SA)
Osvajači medalja
1. KERIM DŽAFEROVIĆ, Ilidža Sarajevo
2. BALSA MARTINOVIC, KBK"081" PODGORICA
3. ----
3. ----
LK-Kadeti-67
124
MILAN JANJIC (KBKBR)
R
130
3
ALMIR MUJAGIĆ (FBH)
41
0
VUK FURTULA (KBK"081)
R
124
0
MILAN JANJIC (KBKBR)
130
3
ALMIR MUJAGIĆ (FBH)
Osvajači medalja
1. ALMIR MUJAGIĆ, FAVORIT BH
2. MILAN JANJIC, kbk bar
3. VUK FURTULA, KBK"081" PODGORICA
3. ----
LK-Kadeti-71
R002
51
3
AMAR RASCIC (PV)
133
0
BENJAMIN DŽINDO (N. GRAD)
122
MIRSAD MEHANOVIC (KBKBR)
R024
51
3
AMAR RASCIC (PV)
122
0
MIRSAD MEHANOVIC (KBKBR)
Osvajači medalja
1. AMAR RASCIC, PLJEVLJA
2. MIRSAD MEHANOVIC, kbk bar
3. BENJAMIN DŽINDO, KBS "PANTER" SARAJEVO
3. ----
LK-Juniori-57
R017
98
3
SADIK GAŠI (REBEL)
134
0
BENJAMIN HOLJAN (N. GRAD)
Osvajači medalja
1. SADIK GAŠI, Rebel-Carnage global team Montenegro
2. BENJAMIN HOLJAN, KBS "PANTER" SARAJEVO
3. ----
3. ----
LK-Juniori-63,5
R018
13
3
IMRAN KOLENOVIĆ (N. GRAD)
127
0
DAMJAN JOLIC (PERJANI)
Osvajači medalja
1. IMRAN KOLENOVIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
2. DAMJAN JOLIC, Perjanik
3. ----
3. ----
LK-Juniori-67
R003
20
0
BALSA STOJANOVIC (JAKI)
74
3
BEKA CENAJ (REBEL)
R004
119
0
LUKA PETRUSIC (KBKBR)
128
3
RADOMIR KUBUROVIC (PERJANI)
R025
74
3
BEKA CENAJ (REBEL)
128
0
RADOMIR KUBUROVIC (PERJANI)
Osvajači medalja
1. BEKA CENAJ, Rebel-Carnage global team Montenegro
2. RADOMIR KUBUROVIC, Perjanik
3. BALSA STOJANOVIC, Jaki
3. LUKA PETRUSIC, kbk bar
LK-Juniori-71
R019
76
1
LUKA PERIŠIĆ (REBEL)
46
2
AMAR FETAHOVIC (BUCKO)
Osvajači medalja
1. AMAR FETAHOVIC, Univerzumm
2. LUKA PERIŠIĆ, Rebel-Carnage global team Montenegro
3. ----
3. ----
LK-Juniori-75
R005
48
3
ADNAN LICINA (BUCKO)
118
0
NIKOLA MEDENICA (PV)
R006
47
3
MIRZA OMEROVIC (BUCKO)
59
0
MALIK RAMIC (MMA)
R026
48
0
ADNAN LICINA (BUCKO)
47
3
MIRZA OMEROVIC (BUCKO)
Osvajači medalja
1. MIRZA OMEROVIC, Univerzumm
2. ADNAN LICINA, Univerzumm
3. MALIK RAMIC, SKILL GYM TUZLA
3. NIKOLA MEDENICA, PLJEVLJA
LK-Juniori-81
R007
45
3
BELMIN KALAC (BUCKO)
60
0
TARIK BECIROVIC (MMA)
81
SRĐAN MILJENOVIĆ (REBEL)
R027
45
0
BELMIN KALAC (BUCKO)
81
3
SRĐAN MILJENOVIĆ (REBEL)
Osvajači medalja
1. SRĐAN MILJENOVIĆ, Rebel-Carnage global team Montenegro
2. BELMIN KALAC, Univerzumm
3. TARIK BECIROVIC, SKILL GYM TUZLA
3. ----
LK-Juniorke-65
R008
135
3
JELENA SCEKIC (PERJANI)
132
0
BELMA ISOVIĆ (N. GRAD)
57
TEODORA MILINKOVIC (PV)
R028
135
0
JELENA SCEKIC (PERJANI)
57
3
TEODORA MILINKOVIC (PV)
Osvajači medalja
1. TEODORA MILINKOVIC, PLJEVLJA
2. JELENA SCEKIC, Perjanik
3. BELMA ISOVIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
3. ----
LK-Seniori-75
R020
101
1
REMKO DACIC (ARISTO)
131
2
RASIM ALUNOVIĆ (FBH)
Osvajači medalja
1. RASIM ALUNOVIĆ, FAVORIT BH
2. REMKO DACIC, Aristonn
3. ----
3. ----
LK-Seniori-86
R009
78
3
MIRKO JOVIĆ (REBEL)
42
0
DRAGAN ZECEVIC (KBK"081)
103
DEJVID KAJEVIC (ARISTO)
R029
78
3
MIRKO JOVIĆ (REBEL)
103
0
DEJVID KAJEVIC (ARISTO)
Osvajači medalja
1. MIRKO JOVIĆ, Rebel-Carnage global team Montenegro
2. DEJVID KAJEVIC, Aristonn
3. DRAGAN ZECEVIC, KBK"081" PODGORICA
3. ----
LK-Seniori-91
R010
58
0
MIRZA IMAMOVIĆ (MMA)
17
3
ELMIR GORAK (N. GRAD)
Osvajači medalja
1. ELMIR GORAK, KBS "PANTER" SARAJEVO
2. MIRZA IMAMOVIĆ, SKILL GYM TUZLA
3. ----
3. ----
K1 - Seniors (male) -63,5
R021
29
3
ANES DIZDAR (SPARTA)
54
0
ARTEM AKHMEDOV (SEKUTOR)
Osvajači medalja
1. ANES DIZDAR, KBV "SPARTA"Sarajevo
2. ARTEM AKHMEDOV, Sekutor
3. ----
3. ----
K1 - Seniors (male) -75
R022
30
3
ĐANI VRANIĆ (SPARTA)
102
0
REMKO DACIC (ARISTO)
Osvajači medalja
1. ĐANI VRANIĆ, KBV "SPARTA"Sarajevo
2. REMKO DACIC, Aristonn
3. ----
3. ----
K1 - Seniors (male) -81
R023
104
0
DEJVID KAJEVIC (ARISTO)
31
3
HASAN KAČEVIĆ (SPARTA)
Osvajači medalja
1. HASAN KAČEVIĆ, KBV "SPARTA"Sarajevo
2. DEJVID KAJEVIC, Aristonn
3. ----
3. ----