PF - Dječaci početnici-24
1. JULIAN VUKIĆ, NINJA |
2. BORNA UGRINA, SUŠAK |
3. RIKO LJUBIĆ, BTI |
|
|
|
|
PF - Dječaci početnici-27
1. MARKO MAVRAČIĆ, JASTREB |
2. NIKOLA VUKIĆ, NINJA |
3. BENJAMIN TUKEC, IVANIĆ GRAD |
3. PATRIK ISKRA, SUŠAK |
|
|
|
PF - Dječaci početnici-30
1. DAVID DRAŽETIĆ, ZEUS |
2. MARK BIŠĆAN, KRAPINA |
|
|
|
|
|
PF - Dječaci početnici-33
1. IVAN BAKOTIĆ, FRANKOPAN |
2. BORNA KOS, KUTINA |
3. TINO HARAMINA, NINJA |
|
|
|
|
PF - Dječaci početnici+36
1. SEBASTIAN PAVATIĆ, BUJE |
2. FILIP SINKOVIĆ, KRAPINA |
3. VITO RENDIĆ, SUŠAK |
3. ROMAN DODIK, SUŠAK |
|
| | | |
PF - Djevojčice početnice-30
1. ERIN ARMAN, ZEUS |
2. MARTINA PREBEG, KUTINA |
3. IRIS PETROVIĆ, SUŠAK |
3. LEA SKLEDAR, PTUJ |
|
|
|
PF - Djevojčice početnice-36
1. SARA LUKIĆ, IVANIĆ GRAD |
2. LARA GORUP, SUŠAK |
3. ROMANA VIDIĆ, ZEUS |
3. MELISA ČEKO, BUJE |
|
| |
PF - Dječaci -24
1. ALEKSANDAR UZELAC, DRAGON&SOKOL |
2. OSKAR BRZOJA, VELEBIT |
|
|
|
|
|
PF - Dječaci -27
1. ALEKSANDAR UZELAC, DRAGON&SOKOL |
2. ALEKSANDAR ŠESTO, GLINA |
3. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD |
|
|
|
|
PF - Dječaci -30
1. MARTIN GRUBIŠA, JASTREB |
2. LUKA PTIČAR, KUTINA |
3. ARIJAN ŠAIĆ, KRAPINA |
|
|
|
|
PF - Dječaci -36
1. MARO BOSANAC, TIGAR, Slunj |
2. PATRIK ŠULC, KUTINA |
3. DAVID BOSANAC, TIGAR, Slunj |
|
|
|
|
PF - Dječaci +36
1. MATEJ ŽAMARIJA, JASTREB |
2. FILIP SINKOVIĆ, KRAPINA |
3. THOMAS VELČIĆ, FRANKOPAN |
|
|
| | | |
PF - Djevojčice -27
1. DORA MATIĆ, JASTREB |
2. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN |
3. KIRA CVETNIĆ, DRAGON&SOKOL |
|
|
|
|
PF - Djevojčice -30
1. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN |
2. LEONA RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD |
3. TARA MATIJEVIĆ, LAV, Pula |
|
|
|
|
PF - Djevojčice -33
1. SIMONA MILANOVIĆ, ARMUS |
2. DONNA VRHOVEC, BTI |
|
|
|
|
|
PF - Djevojčice +36
1. LUCIJA TOKIĆ, VELEBIT |
2. KIARA BRATKOVIĆ, BTI |
|
|
|
| |
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadeti poč.-37
1. VALENTINO VIDEC, BUJE |
2. GABRIJEL LATIN, NINJA |
3. MATE ŠAŠKOR, LOTUS |
3. LUKA DAMJANOVIĆ, FRANKOPAN |
|
|
|
PF - Ml. kadeti poč.-47
1. LOVRO GOLUBOVIĆ, VIKTORIA |
2. LEO PETROVIĆ, SUŠAK |
3. IVAN DOLIĆ, IVANIĆ GRAD |
3. MARKO LJUBAS, SVETI MATEJ |
|
|
|
PF - Ml. kadeti poč.+47
1. JOSIP DOLIĆ, IVANIĆ GRAD |
2. MARTIN BERISHA, SUŠAK |
3. ANTONIO MIKULIĆ, POLAČA |
3. IVAN ZAGORAC, POLAČA |
|
| | | |
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Ml. kadeti poč.-42
1. LOVRE GRUJA, LOTUS |
2. MATE ŠAŠKOR, LOTUS |
|
|
|
|
|
PF - Ml. kadetkinje poč.-32
1. ANĐELINA VIDEC, BUJE |
2. NIKA ŽGALJIĆ, FRANKOPAN |
3. ANA NIKOLIĆ, MOSLAVAC |
3. LINDA RADEŠIĆ, BUJE |
|
|
|
PF - Ml. kadetkinje poč.-37
1. EMA MORIĆ, SVETI MATEJ |
2. MAGALI PALISKA, SUŠAK |
3. DORIS SUVAJAC, BUJE |
3. DANIJELA SUVAJAC, BUJE |
|
|
|
PF - Ml. kadetkinje poč.-42
1. PETRA ŽEPINA, VELEBIT |
2. ANA HUDIN, KBV Ormož |
3. LAURA MATIJAŠ, LOTUS |
3. LANA MARIĆ, LOTUS |
|
|
|
PF - Ml. kadetkinje poč.-47
1. ZARA LERGA, PRETORIAN |
2. LUCIJA ŽEPINA, VELEBIT |
3. LAURA MATIJAŠ, LOTUS |
3. LANA MARIĆ, LOTUS |
|
|
|
PF - Ml. kadetkinje poč.+47
1. NIKOLINA REBIĆ, KRAPINA |
2. MAGDALENA TOKIĆ, VELEBIT |
|
|
|
| |
PF - Mlađi kadeti -32
1. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula |
2. LUKA UGRINA, SUŠAK |
3. BORNA TOPOLOVEC, KRAPINA |
3. ARIJAN ŠAIĆ, KRAPINA |
|
|
|
PF - Mlađi kadeti -37
1. MIKA OROS, LAV, Medulin |
2. MAURO MAVRAČIĆ, JASTREB |
3. FRAN GRUBIŠA, JASTREB |
3. PETAR BERVIDA, KUTINA |
|
|
|
PF - Mlađi kadeti -42
1. EMANUEL SUROP, DRAGA |
2. DINO ŠPEHAR, TIGAR, Slunj |
3. LOVRO GOLUBOVIĆ, VIKTORIA |
3. LOVRE GRUJA, LOTUS |
|
|
|
PF - Mlađi kadeti -47
1. IVAN MARETIĆ, JASTREB |
2. BORNA KLOBUČAR, GLINA |
3. MATEO ŠEPEK, KUTINA |
3. DINO ŠPEHAR, TIGAR, Slunj |
|
|
|
PF - Mlađi kadeti +47
1. IVANO ČELIĆ, PLANET SPORT |
2. MATKO PREBEG, KUTINA |
3. PETAR BERONIĆ, MOSLAVAC |
3. IVAN ĐAKOVIĆ, TOMISLAV GYM |
|
| | | |
PF - Mlađe kadetkinje -28
1. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN |
2. PAULA JAKOVAC, FRANKOPAN |
3. KIRA CVETNIĆ, DRAGON&SOKOL |
3. ELLA HRVATIN, MINOTAUR |
|
|
|
PF - Mlađe kadetkinje -32
1. ELENA HUDIN, KBV Ormož |
2. TINA PETROVIĆ, IVANIĆ GRAD |
3. ANA NIKOLIĆ, MOSLAVAC |
3. DONNA VRHOVEC, BTI |
|
|
|
PF - Mlađe kadetkinje -37
1. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA |
2. MAJA MUDRIĆ, FRANKOPAN |
3. KATJA MANDEKIĆ, SUŠAK |
3. ANTEA GLAVAŠ, SUŠAK |
|
|
|
PF - Mlađe kadetkinje -42
1. ANA JOVIĆ, SUŠAK |
2. LORENA ZEBA, BTI |
3. ELENA ČVEK, NINJA |
3. MARINA MAGLIĆ, SUŠAK |
|
|
|
PF - Mlađe kadetkinje -47
1. ZARA LERGA, PRETORIAN |
2. LORENA ZEBA, BTI |
3. MIRNA TKALČIĆ, SUŠAK |
3. NIKA ARMAN, ZEUS |
|
|
|
PF - Mlađe kadetkinje +47
1. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD |
2. PETRA ŽMIRIĆ, GLINA |
3. VERONIKA VUKUŠIĆ, JASTREB |
3. PAOLA MATIĆ, JASTREB |
|
| |
PF - Stariji kadeti -37
1. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula |
2. TINO PAĆALAT, MINOTAUR |
|
|
|
|
|
PF - Stariji kadeti -47
1. MATAN KATALINIĆ, MINOTAUR |
2. ADRIAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN |
3. NIKO DAMJANOVIĆ, FRANKOPAN |
3. LOVRE GRUJA, LOTUS |
|
|
|
PF - Stariji kadeti -52
1. LEONARDO ČVEK, NINJA |
2. DAVID MLADENOVIĆ, SVETI MATEJ |
|
|
|
|
|
PF - Stariji kadeti -57
1. LEONARDO ČVEK, NINJA |
2. LEON MUŠNJAK, TIGAR, Karlovac |
|
|
|
|
|
PF - Stariji kadeti -63
1. MORIS TRBULIN, LAV, Pula |
2. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN |
3. MATEO GUZIĆ, POLAČA |
|
|
|
|
PF - Stariji kadeti -69
1. TILEN REPINA, PTUJ |
2. MATEO GUZIĆ, POLAČA |
3. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB |
|
|
|
|
PF - Stariji kadeti +69
1. FABIJAN ŠIRANOVIĆ, JASTREB |
2. KARLO KOS, BUŠIDO |
|
|
|
| | | |
PF - Starije kadetkinje -42
1. ANA JOVIĆ, SUŠAK |
2. NATALI PAVKOVIĆ, LOTUS |
3. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN |
3. DORA GREGO, FRANKOPAN |
|
|
|
PF - Starije kadetkinje -46
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj |
2. LEONARDA DEAK, BTI |
3. DEMI OPAČIĆ, SVETI MATEJ |
3. NATAŠA LABAŠ, MINOTAUR |
|
|
|
PF - Starije kadetkinje -50
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj |
2. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT |
3. LEONA BARTOLIN, NINJA |
3. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT |
|
|
|
PF - Starije kadetkinje -55
1. MARTINA BUTERIN, VELEBIT |
2. NIKA RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac |
3. SARA KUTIĆ, PLANET SPORT |
3. SARAH BUDIČIN, PLANET SPORT |
|
|
|
PF - Starije kadetkinje -60
1. MARINA RADIĆ, LOTUS |
2. NIKOLINA BARTOLČIĆ, LAV, Pula |
|
|
|
|
|
PF - Starije kadetkinje -65
1. IVANA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC |
2. TEA BELARDI, LAV, Medulin |
3. ANTONIJA ŠKREBLIN, BUŠIDO |
|
|
| |
PF - Juniori -69
1. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC |
2. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN |
3. NEJC KOROTAJ, KBV Ormož |
|
|
| | | |
PF - Juniorke -55
1. IVA VUKOŠIĆ, TIGAR, Slunj |
2. SARAH BUDIČIN, PLANET SPORT |
3. SARA KUTIĆ, PLANET SPORT |
|
|
|
|
PF - Juniorke -60
1. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI |
2. NIKOLINA BARTOLČIĆ, LAV, Pula |
3. HANI PAĆALAT, MINOTAUR |
|
|
|
|
PF - Juniorke -65
1. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI |
2. NINA NEGOVANOVIĆ, BUDOKAI LABIN |
|
|
|
| | | |
PF - Seniori -74
1. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC |
2. VILIM UREMOVIĆ, JASTREB |
|
|
|
|
|
PF - Seniori -79
1. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC |
2. DOMAGOJ UREMOVIĆ, JASTREB |
|
|
|
| |